Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare   București
1

Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare București

Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare București - 110 000 EURO Se vinde o unitate de producție complet funcțională în București, specializată în fabricarea covorașelor auto EVA la comandă. Afacerea funcționează de peste 2 ani, are producție proprie, import ...

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Proprietar, inchiriez apartament cu 2 camere, Antiaeriana, sector 5
5

Direct proprietar, inchiriez apartament cu 2 camere, decomandat in Sector 5, strada Antiaeriana, nr 115, etaj 2 4. In apropiere se afla Carrefour Alexandria, kaufland si Lidl, mijloace de transport in comun, la 3 min de mers pe jos statia de tramvai 32, in fata blocului se afla statia de Autobuz si troleibuz. Bloc ...

48 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare imobil
5
7

Vanzare imobil

Apartament în vila parter P+2,etaj 2 , singur pe palier,zona între Piața Romană și Piața Victoriei. Cartier liniștit - Select . -Suprafața utilă 158 Metri pătrați,compus din 4 dormitoare toate decomandate + carderoba ,bucătărie ,salon sufragerie mare dispusă în linie cu terasă și unu din dormitoare ...

1582 EUR/m2 | 158 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Particular vand garsoniera 32mp, sector 1, Sisesti 32A
8
1

Particular vand garsoniera 32mp, sector 1, Sisesti 32A

Particular vand garsoniera 32mp cu toate utilitatile (apa, curent gaze) , centrala termica proprie si mobilata (cum se vede in imagini), situata la etajul 3 din 4 accesul se face cu lift, pentru mai multe detalii si vizionari sunati la

2281 EUR/m2 | 32 m2

Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Garsoniera Dublă Noua Mobilată Utilata Prelungirea Ghencea
10
2

Proprietar vand Garsoniera dubla, bloc nou, mobilata si utilată, transformata in 2 camere cu glasvant culisant, aer condiționat, centrala, balcon spatios inchis cu termopan Salamander, bucătărie separata, hol spațios, posibilitate loc de parcare, etaj 3 din 8, 2 lifturi, costuri scăzute utilități. Prelungirea ...

1725 EUR/m2 | 40 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsonieră de vânzare

Garsonieră de vânzare

Vând garsonieră în complexul Berceni 5residence aflat la trei minute de stația de metrou Dimitrie Leonida. Bloc construit în 2018, et.1 7, mobilată, utilată, centrală termică de apartament. Fără loc de parcare. Proprietar. Preț 99950 euro negociabil. Ptr detalii

3332 EUR/m2 | 30 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, zona Sun Plaza  Big Berceni
10
3

Apartament 2 camere, zona Sun Plaza Big Berceni

Apartament cu 2 camere semidecomandat locație excelentă, Piața Sudului, Sector 4 Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Sector 4 Piața Sudului, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul are o suprafață ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Vanzare spatiu comercial suprafata utila 230mp
3
7

Vanzare spatiu comercial suprafata utila 230mp

Vanzare spatiu comercial sos.Vergului nr 39, Suprafata utila 230 mp Vitrina 16 ml Spatiul dispune de 2 cai de acces de aprovizionare.

230 m2

Sector 2, Bucuresti

 Opel Antara 2.2 ECOTEC AWD Cosmo Aut. ITP 2027.11
10
7

Opel Antara 2.2 ECOTEC AWD Cosmo Aut. ITP 2027.11

OPEL ANTARA COSMO 4x4 PIELE NAVI XENON AUTOMATA ITP 2027.11 Prima inmatriculare 11 2015, ITP valabil pana in Noiembrie 2027 Motor 2.2 CDTI 185 CP Euro 5 Rulaj - 203.517 km certificati si garantati Cutie AUTOMATA 6 Trepte 4x4 permanent Interior din piele Clima Faruri ...

Sector 4, Bucuresti

Apartament în Confor Urban Rahova, strada Pucheni 139-149,  sector 5, București 6

Apartament în Confor Urban Rahova, strada Pucheni 139-149, sector 5, București

Spatiul are intrare separata de bloc. Este aproape de mijloacele de transport, marketuri, farmacii, restaurante, grădinițe, etc. Este poziționat în zona rezidențiala si beneficiază de un loc de parcare.

1521 EUR/m2 | 48 m2

Sector 5, Bucuresti

vand apartamente decebal sector 3 lux 2000 euro metru patrat faomat din s+p+3 constructie lux
14
2

1154 EUR/m2 | 130 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

vand cladire decebal p s+p+3 ,birouri ,clinica ,gradinita,pensiune 600 m decebal pret 1.250.000 euro
5

vand cladire bulevardul decebal formata din p s+p+3 ,birouri ,clinica ,gradinita,pensiune 600 m decebal pret 1.250.000 euro

2500 EUR/m2 | 500 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Victoriei vand vila 499000 teren 465 metri vila 300 mp propietate singur curte victoriei
18
1

vand vila 300 metri teren 465 metri propietate singur curte victoriei București formata din parter +mansarda cu posibilitate de extindere cut 2,5 pot 60% s+p+4+5r constructie amenajata pret 499000 euro închiriem pentru firme cu 4000 euro lunar negociabil

1996 EUR/m2 | 250 m2

Sector 1, Bucuresti

inchiriez o camera
5

inchiriez o camera

Închiriez o camera într un apartament de 3camere de69mp decomandat și compartimentat astfel:3camere,2balcoane,hol spațios și baie. Apartamentul este situat la etajul 5din10 aflat pe Soseaua Giurgiului127 stradal.In proximitatea blocului exista stație de transport în comun și numeroase magazine și farmacii. ...

69 m2

Sector 4, Bucuresti

Inchiriez garsoniera stupca 25-35 dezdrobirii
9

Inchiriez garsoniera stupca 25-35 dezdrobirii

Direct proprietar Inchiriez garsoniera pe termen lung Etaj3 5 Aproape de mijloacele de transport Adresa stupca 25-35 dezdrobirii

33 m2

Sector 6, Bucuresti

vanzare loc de veci 4

vanzare loc de veci

Vand loc de veci la cimitirul berceni 2 sector 4, cu bordura si cruce din beton, liber. Pret 10000 ron. discutabil.

Sector 4, Bucuresti

Garsonieea de vanzarw
8
7

Garsonieea de vanzarw

Vand garsoniera in sectorul 5 pe Calea Ferentari ,mobilata si utilata!

1447 EUR/m2 | 38 m2

Sector 5, Bucuresti

Garsoniera Drumul taberei sector 6
10
4

Garsoniera Drumul taberei sector 6

Garsoniera Luminoasa Drumul Taberei Crinul de Padure | Etaj 10, Priveliste Panoramica Vand garsoniera confort 2 situata pe strada Crinul de Padure nr. 3, Bloc G6,etaj 10, intr-o zona verde si linistita din cartierul Drumul Taberei. Locuinta este ideala pentru investitie (inchiriere rapida) sau pentru ...

2111 EUR/m2 | 18 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat
10
3

Apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere decomandate et.4 4 suprafață 48.89 curat, metrou la 3 min., diverse supermarketuri în apropiere, Lidl, Kaufland Auchan, Penny, Dedeman Leroy Merlin

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

spatiu comercial
3
38

spatiu comercial

spatiu comercial cca 50 mp utili , racordat la toate utilitatile . Piata Muncii Calea Calarasilor , sector 3 , Bucuresti . A functionat si este dotat ca farmacie . localizat exact pe harta - vizionare cu goole maps street view pentru pozitionare si filmare exterioara Pentru interior , fotografii in ...

2400 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Loc de veci București-Cimitirul Evanghelic Lutheran
1

Loc de veci București-Cimitirul Evanghelic Lutheran

Vânzare loc de veci București-Cimitirul Evanghelic Lutheran, Soseaua Giurgiului nr 4, poziție bună, posibilitate lucrare 2-3 cripte,negociabil. 2900 euro.

Sector 4, Bucuresti

1 decembrie-metrou
7
917

1 decembrie-metrou

inchiriez garsoniera,mobilata,utilata complet,mobilier nou,renovata recent,cu toate imb.,bloc izolat-termic,costuri mici,libera,ocazie

26 m2

1+Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Pentru investitie, apartament inchiriat, cu dotari de lux, curte proprie imensa, zona OMV Giurgiului
10
17

PRET EVALUARE APARTAMENT 115.000 EURO OFERTA SPECIALA: REDUCERE LA PLATA INTEGRALA 10.000 EURO. PRET FINAL 105.000 EURO APARTAMENTUL ESTE INCHIRIAT PE TERMEN LUNG. SE VINDE CU PASTRAREA CHIRIASILOR, DACA SE DORESTE. Proprietar, ofer spre vânzare un apartament de lux de 2 camere decomandate in bloc ...

1250 EUR/m2 | 84 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Unirea, spatiu ultracentral, vanzare sau inchiriere, reducere sau rate
10
7

Atentie! Reducere suplimentara de 20.000 euro pentru antecontract sau contract semnat numai pana in 01.12.2024 - pret final 770.000 euro Pret evaluare imobil - 850.000 euro Se poate vinde si in rate cu 50% avans si diferenta in 48 rate lunare. Oferta speciala - Reducere pentru plata integrala 60.000 ...

3348 EUR/m2 | 230 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea