Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament  3 camere 70mp + terasa + loc de parcare, Prelungirea Ghencea
10
6

Apartament 3 camere 70mp + terasa + loc de parcare, Prelungirea Ghencea

Proprietar propun spre vânzare un apartament deosebit, cu un potențial excelent, ideal pentru cei care își doresc mai mult spațiu și versatilitate. Inițial configurat ca apartament de 2 camere, acesta a fost renovat complet acum 2 ani și inteligent recompartimentat oferind în prezent 3 camere cu o suprafață ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Prelungirea%2bGhencea, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Proprietar inchiriez ap 2
5

Proprietar inchiriez ap 2

Proprietar inchiriez ap 2 10 utilat mobilat zona luica nr 39

55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Lujerului 2 camere,etaj 2 din 10 2200 pret fix
5

Lujerului 2 camere,etaj 2 din 10 2200 pret fix

Lujerului 2 camere,etaj 2 din 10,recent renovat,utilat,mobilat,centrala proprie,2 AC,masina de spalat vase,Aleea Zorelelor 8a,la 5 min de mers pe jos pana la statia Metrou Lujerului.

43 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Stradal, Bdul Iuliu Maniu renovat, cladire 14 camere, 330mp, 910E mp, venit pasiv
6
2

**Oportunitate imobiliară cu venit imediat și potențial de valorificare ridicat 330 mp rezidential comercial pe Iuliu Maniu** Proprietar (deschis colaborarii cu agentii imobiliare), vând un cladire multifunctionala și bine poziționata, situata direct pe bulevardul Iuliu Maniu, în Sectorul 6. Proprietatea ...

909 EUR/m2 | 330 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ocazie! Ap.3 camere, mobilat și utilat, 89900
6
11

Ocazie! Ap.3 camere, mobilat și utilat, 89900

Proprietar, vând apartament în Dr Taberei, 3 cam, circular, mobilat, utilat, acte in regula, termopane, usa metalica, aer condiționat, gresie, faianță, apometre, repartitoare, apa calda, căldură, se poate instala centrala de ap, cumparata, (țeavă de gaze trasa), bloc foarte civilizat, 2 lifturi, zona ...

1383 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

Ap 2 cam metrou Eroii Revolutiei la 5  de Tineretului si 10  de Unirii
6

Ap 2 cam metrou Eroii Revolutiei la 5 de Tineretului si 10 de Unirii

Apartament 2 camere Decomandat Eroii Revoluției (M2) Preț: 600 euro lună Disponibil: din 12.07.2026 Proprietar nu colaborez cu agenții imobiliare Localizare excelentă La intrarea în stația de metrou Eroii Revoluției (Magistrala M2 linia albastră) Etaj 3 7, orientat spre spatele blocului ...

50 m2

Sector 4, Bucuresti

Maior Coravu, Vatra Luminoasa, Muncii
10

Maior Coravu, Vatra Luminoasa, Muncii

Direct proprietar, ap. 2 cam 3 4. in bloc cu 4 etaje, reabilitat termic, centrala termica proprie (apa calda si caldura oricand vrei). Complet utilat si mobilat, foarte curat, TV LED, diag 120 cm, mas spalat Samsung 6 kg, AC, aragaz, frigider, Baie renovata complet si cu Zona de Dus spatioasa, Zona verde ...

50 m2

Sector 2, Bucuresti

Închiriere spațiu comercial
4
2

Închiriere spațiu comercial

Închiriez spațiu comercial, suprafață 60mp, contorizare separată. Finisaje : gresie, faianță, geamuri termopane, aer condiționat. Grup sanitar, spațiu de depozitare, intrare stradală, locuri de parcare. Utilități: apă curentă, curent trifazic, canalizare, gaze, CATV, camere de luat vederi.

60 m2

Sector 5, Bucuresti

Ofer spațiu comercial
7
8

Ofer spațiu comercial

Ofer spațiu comercial (bar și terasă). Este dotat cu mese, scaune, grup sanitar, grătar, o mică bucătărie, butelie, apă rece și caldă, boilere, butelie, chiuvete, curent electric 380 V, clienții deja formați!

120 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Proprietar inchiriez 2 cam.sect5, parcare ADP
7

Proprietar inchiriez 2 cam.sect5, parcare ADP

Proprietar inchiriez apartament 2 camere decomandate, balcon stil logie inchis, 53 mp, loc parcare. Finisaje de buna calitate, gresie, faianta, parchet, ferestre geam termopan, usa metalica. Apartamentul se inchiriaza mobilat si complet utilat: aragaz + hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat, ...

53 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

2 camere | Bd. Iuliu Maniu 405 | bloc nou 2023 |  Metrou Pacii - 10 min | 60mp | Proprietar
10
2

2 camere | Bd. Iuliu Maniu 405 | bloc nou 2023 | Metrou Pacii - 10 min | 60mp | Proprietar

Direct de la proprietar! Apartament nou decomandat modern, Sector 6, București, situat fix pe Bv. Iuliu Maniu 405. Descriere detaliată a apartamentului: Numărul de camere: 2 Suprafața utila totală plus balcon: 60 mp Etajul : 5 7 Compartimentare: Decomandat Structura: Caramida interior exterior Încălzire: ...

2000 EUR/m2 | 60 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

de vanzare casa batraneasca in rate
2
85

de vanzare casa batraneasca in rate

De vanzare casa batraneasca la 90 km de bucuresti si 20 de Giurgiu sat Izvorul com Gogosari cu teren 1600 m casa are 2 camere din paianta exista gard pe toate laturile .curent electric ,fantana cu apa potabila ,apa curenta la strada .separat se poate cumpara si teren agricol 12000m .Proprietar acte ...

210 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Casa  pret de garsoniera  35km bucuresti
5

Casa pret de garsoniera 35km bucuresti

Casă batraneasca la 35km de București in județul Giurgiu sunați direct zero șapte sase șapte cinci zero cinci patru patru opt preț 45000 euro negociabil în jur de 25-30 de minute de la Luica ,Progresu sector 4 cu mașina propie ,si ar fii 40 km de la intercontinental București ...

112 EUR/m2 | 400 m2

Sector 4, Bucuresti

vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 mp deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp
9

vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 m deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp se pot construi 18000 metri un număr de 180 apartamente la 500 metri de metrou

10,000 m2

Sector 4, Bucuresti

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri
11
2

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri

1148 EUR/m2 | 400 m2

Filaret, Sector 4, Bucuresti

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu 300000 euro
1

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu p+e fără credit ipotecar

500 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București
15
8

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București Vând Container 20 mp Utili , pereți de 7cm grosime pereți exteriori din tabla galvanizata ,vata sticla de 5cm ,cadru de lemn de jur împrejur și tavan ,pal melaminat , podeaua din OSB de 2.5cm ,linoleum trafic ,mocheta trafic intens noua , polistiren ...

280 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro
1

vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro se poate sapa la 20 metri adancime ,deschidere de 500 metri la dn 1,București..pitesti

300,000 m2

Sector 6, Bucuresti

vila decebal 700 mp 999000
18

vila decebal 700 mp 999000

vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro

1427 EUR/m2 | 700 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,700ha 4600E ha,Timisoara 1300 ha 7000 euroha,Brașov 500 ha
1

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,Constanta 700ha 4600E ha, Timisoara 1300 ha 7000 euroha, Brașov 500 ha pret 4500euro ha, Călărași 200 ha 10.000 euro ha, Cluj 200 ha pret 10000 euro ha, Tulcea Galati 1000 ha 6000 E ha, pentru detalii astept telefon sau whatsapp, negociabil, pretabil agricol, ...

200,000 m2

Sector 3, Bucuresti

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro mp
1
1

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro metru pătrat etaj 3.4.5.6.7.8.9 fiecare etaj se vinde si are cate 500 mp +600 mp + 700 mp + 800 mp

1 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro met
3
1

1000 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea