Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Cartier Evreiesc, Ideal Atelier Design, vad pietonal, birou/cabinet
12

Inchiriere Spatiu - Atelier Croitorie la cheie - Cartierul Evreiesc - Zona de Case - Singur pe etaj - Parter inalt - Pretabil si pentru alte activitati: cabinet medical, avocatura, notariat, spatiu birouri, cabinet arhitectura, atelier pictura Va prezentam posibilitatea inchirierii unui spatiu amenajat ...

120 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Cotroceni
3
5

Garsoniera zona Cotroceni

Această garsonieră elegantă de 28mp, situată la etajul 2, oferă o atmosferă liniștită în apropierea Palatului Cotroceni. Locuința se află la doar 6 minute de mers pe jos de stația de metrou Eroilor, facilitând accesul rapid spre centrul orașului.

28 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de închiriat în  zona Sebastian
3
9

Garsoniera de închiriat în zona Sebastian

Garsoniera de închiriat în zona Sebastian. Garsoniera ce dispune de o suprafață de 30 mp ,etaj 1. Este situată în apropierea mijloacelor de transport , iar în zona se regăsesc scoli, grădinițe, restaurante, cafenele. Se închiriază cu mutare imediată, daca doriți vizionari sunați la numărul de telefon. ...

30 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
2 camere decomandate Colentina
5
74

2 camere decomandate Colentina

Oferim 2 camere decomandate Colentina, Sos. Andronache, intretinere foarte ieftina, termopan, parchet, mobilat, cablu prin satelit Digi. Bloc linistit disponibil imediat suprafata de 52 mp2 este situat la etajul 1.

52 m2

Andronache, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera de inchiriat langa Parcul Tei
5
38

Garsoniera de inchiriat langa Parcul Tei

Garsoniera de inchiriat la 2 minute de Pescariu spa, 3 minute de parcul Verdi, langa parcul Tei, 15 minute de Sky Tower si Promenada. Autobuz 605 la 2 minute distanta (pe Barbu Vacarescu). Aurel Vlaicu 18 minute, Pipera si Stefan cel Mare la 25 minute de mers pe jos. Kaufland, Lidl, Farmacia Tei la 3-5 ...

28 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Inchiriez garsoniera zona Colentina Tei
4
29

Inchiriez garsoniera zona Colentina Tei

Inchiriez garsoniera zona Colentina Tei, langa Dristor etaj 4, decomandata, curata, mobilata si utilata complet. Suprafata: 35mp Disponibila imediat!

35 m2

Colentina, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 5 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 5/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera |Vanzare | Drumul Binelui| Finalizata | Loc parcare
14

Garsonieră de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizata Etaj 5 | 38 mp | Etaj 5/8 | Constuctie finalizata | Poziție excelentă Atenție, prețul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica! Loc de parcare - 9.680 TVA inclus ( se achizitioneaza separat ) Un mare avantaj în orice zonă ...

2153 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare Casa  -  Teren 245mp | Sos. Alexandriei - Rahova |
7

Vanzare Casa - Teren 245mp | Sos. Alexandriei - Rahova |

Casa de vanzare din caramida construita in anul 1950 situata pe o strada adiacenta strazii Teius intr-o zona de case la doar cativa pasi de amp;#536;coala Gimnazialamp;#259; Numamp;#259;rul 127 , amp;#536;coala Gimnazialamp;#259; Nr. 131, Lidl Teius si Statia Stb Gutuilor Suprafata terenului este de ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere - Proiect Design – Exigent - Direct Propietar
15

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 199.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55.9 mp | Disponibil la Etajul: 10/11 | Exigent Plaza - Faza 4, Bulevardul Timisoara, nr. 16B, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3560 EUR/m2 | 56 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Mosilor
4
30

Apartament cu 2 camere in zona Mosilor

Apartament de 54 mp cu 2 camere, la etajul 3, în zona Moșilor, foarte aproape de centrul orașului. În apropiere se află stațiile de tramvai și autobuz, iar Piața Obor și Veranda Mall sunt la câteva minute de mers pe jos

54 m2

Mosilor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera in zona Vitan
3
98

Inchiriere garsoniera in zona Vitan

Spre inchiriere garsoniera 30 mp - decomandata ,et 1 8.Mobilata complet si utilata ,bloc 1990 reabilitat termic si pozitionat pe o straduta linistita ,fara zgomotul traficului. Acces rapid catre magazine ,Mall Vitan ,metroul Mihai Bravu.

30 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Oferim spre inchiriere garsoniera Titan
3
38

Oferim spre inchiriere garsoniera Titan

Garsonieră, Titan Ofer spre închiriere o garsonieră de 32 mp, situată la etajul 3 într-un bloc din zona Titan. Stația de metrou Titan se află la 5 minute de mers pe jos, iar Parcul IOR și ParkLake Mall sunt în apropiere, oferind multiple opțiuni de recreere și cumpărături. Autobuzele 311 și 101 deservesc ...

32 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Costin Georgian
3
74

Garsoniera de inchiriat in zona Costin Georgian

Garsonieră 30 mp, etaj 1 4 la 2 minute de metrou Costin Georgian Garsonieră complet mobilată și utilată, situată la etajul 1 într-un bloc curat, cu acces rapid la metrou Costin Georgian (2 minute). Suprafață de 36 mp, spațiu bine întreținut, mobilă și electrocasnice în stare foarte bună. În apropiere ...