Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere Piata Sudului - pozitie excelenta
14

Apartament 3 camere Piata Sudului - pozitie excelenta

Apartament cu 3 camere situat pe strada Nitu Vasile, in zona Piata Sudului, Berceni, Bucuresti, intr-o locatie foarte cautata datorita accesului rapid la transport, centre comerciale si numeroase facilitati pentru viata de zi cu zi. Locuinta este semidecomandata, cu vedere mixta (nord–sud) si se afla ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Facultatea de Drept, pta Kogalniceanu
4
58

Apartament 2 camere Facultatea de Drept, pta Kogalniceanu

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere langa Facultatea de Drept, pta Kogalniceanu, 49mp utili, situat la etajul 4, zona linistita cu posibilitate de parcare, parc Cismigiu, Facultatea de Medicina si Drept la minute departare.

49 m2

Kogalniceanu, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Piata Sudului
9
13

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Piata Sudului

Ofer spre inchiriere aparatament de doua camere cu centrala proprie in zona Piata Sudului la 3 minute de metrou Este situat la 3 minute de metrou, vis-a-vis este Mall-ul Sun Plazza, apartamentul dispune de centrala proprie, in zona regasim spatii comerciale si transport in comun. Pentru mai multe detalii ...

56 m2

Piata Sudului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
 Inchiriez garsoniera in sector 4, zona Berceni
3
8

Inchiriez garsoniera in sector 4, zona Berceni

Inchiriez garsoniera complet utilata si mobilata. Zona accesibila cu magazine, banci, statii de autobuz. E pet friendly 26mp utili plus loc de parcare inclus, se afla la etajul 2

26 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% la cumparator Vă prezentăm un apartament cu adevărat special, situat într-unul dintre cele mai frumoase proiecte rezidențiale din centrul Bucureștiului – Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9. Aici, arhitectura istorică se îmbină perfect cu confortul modern, oferind un stil de viață ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 Camere Piata Victoriei | Loc de parcare | 2 Balcoane
20

ID Anunt: P180714 Agenția Residenza vă propune spre închiriere un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă ultracentrală – la câteva minute de Piața Victoriei, într-un bloc solid construit în 1992. Ideal pentru cei care apreciază liniștea, dar doresc să fie aproape de metrou, magazine, restaurante ...

87 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 Camere Dacia - Vasile Lascăr| Centrala proprie | Curte comuna
8

ID Anunt: P229331 Agentia Residenza va propune spre inchiriere un apartament elegant, complet renovat și mobilat modern, situat la etajul 2 al unei vile P+2. Cu o suprafață generoasă de 82 mp utili și compartimentare decomandată, apartamentul oferă confort, intimitate și funcționalitate, fiind ideal ...

82 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 Camere Cortina North | 2 Bai | Balcon | Centrala | Pet Friendly
12

ID Anunt: P233042 Agentia Residenza va propune spre închiriere un apartament modern cu 3 camere, situat la etajul 1. Apartamentul este complet mobilată și utilată, fiind gata pentru mutare imediată și oferind un confort premium. • 3 camere spațioase, modern mobilate • Centrală termică proprie • ...

78 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Apartament 4 camere Decomandat Berceni-Almasu Mic
1

Apartament 4 camere Decomandat Berceni-Almasu Mic

Apartament 4 camere Berceni-Almasu Mic, confort 1, decomandat, etaj 4 din 4, suprafata 95 mp, an constructie 1981, geam la baie, 2 bai, 3 balcoane. Apartamentul necesita renovare completa, are centrala proprie si termopan. Blocul este reabilitat. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. ...

1342 EUR/m2 | 95 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20
1

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% la cumparator Situat în ansamblul rezidențial Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9, acest apartament de 2 camere oferă un stil de viață exclusivist, într-un imobil cu arhitectură istorică, complet restaurat și adaptat standardelor moderne de confort. Clădirea, construită în anul 1906 ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

Sector 3, Bucuresti

Hala industriala de vanzare | 560 mp | Theodor Pallady-Bucuresti
11

Van Gulik Real Estate are placerea de a va prezenta spre vanzare o proprietate industriala moderna, amplasata strategic pe strada Oxigenului, intr-una dintre cele mai bine conectate zone logistice si industriale ale Bucurestiului. Proprietatea are o suprafata construita de 640 mp si este amplasata pe ...

929 EUR/m2 | 560 m2

23 Aug, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita
5

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10
1

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou
8

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 133.000 ...

1356 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...

2287 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea