Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 închiriere garsoniera 13 septembrie
3
5

închiriere garsoniera 13 septembrie

Ofer spre închiriere garsoniera 13 septembrie , situat la etajul 2 dintr-un bloc cu 8 niveluri. Este situata in proximitatea mijloacelor de transport si a spatiilor comerciale. Suprafata utila a apartamentului este de 42mp.

42 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dristor
3
5

Garsoniera de inchiriat in zona Dristor

Garsoniera de inchiriat in zona Dristor,situata la etajul 3,cu suprafata de 40 mp,curata si bine organizata.Aproape de metrou la 5 minute distanta si ParkLake. Sunati pentru detalii.

40 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Drumul Taberei, 2 camere de inchiriat, etaj 2, decomandat, 41 mp, mobilat modern
14

Apartament 2 camere de închiriat – Drumul Taberei, Valea Argeșului nr 18, Se oferă spre închiriere un apartament cu 2 camere, situat în zona Drumul Taberei – Valea Argeșului, cu o suprafață de 41 mp, poziționat la etajul 2 din 10, într-un bloc reabilitat termic. Apartamentul este decomandat, complet ...

40 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere zona Brancoveanu
5
19

Inchiriere apartament 2 camere zona Brancoveanu

Va prezentam un apartament cu 2 camere situat in apropierea statie de metrou din zona Brancoveanu, se afla la etajul 3 si are o suprafata utila de 48 mp. Se accepta si animale de companie.

48 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere apartament 2 camere, bloc nou I Nicolae Teclu
9

Inchiriere apartament 2 camere, bloc nou I Nicolae Teclu

Apartament 2 camere de inchiriat, situat in zona Nicolae Teclu, la 15-16 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este situat ...

60 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala
2

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1600 EUR/m2 | 70 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere - prima inchiriere   loc de parcare   Tineretului
7

Apartament 2 camere - prima inchiriere loc de parcare Tineretului

PRIMA INCHIRIERE! Apartament 2 camere de inchiriat intr-o zona centrala excelenta - Tineretului, la 2 minute de mers pe jos pana la metrou Tineretului. Apartamentul este la prima inchiriere, complet renovat mobilat, izolat interior, detine loc de parcare. Ideal pentru cei care cauta o locatie linistita ...

50 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de inchiriat - 4 min metrou Stefan cel Mare
10

Apartament 2 camere de inchiriat intr-o zona centrala excelenta - Stefan cel Mare, la 4 minute de mers pe jos pana la metrou Stefan cel Mare. Ideal pentru cei care cauta o locatie cu liniste, confort si acces facil la mijloace de transport in comun, restaurante, cafenele, scoli, piete, parcuri, supermarketuri, ...

55 m2

stefan cel mare, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Premium|Parcare Semiacoperită| Încălzire în Pardoseală| Mutare Imediata
16

Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră moderna 4 minute metrou Lujerului
17

Garsonieră moderna 4 minute metrou Lujerului

COMISION 0% pentru cumparator Dacă vrei o locuință spațioasă sau o oportunitate bună de închiriere, asta merită văzută Garsonieră de 41 mp, an constructie 1976, etaj 10/11, pe Bd. Iuliu Maniu – la doar 4 minute de metrou Lujerului. ✨ Avantaje cheie: ✔️ Suprafață mare (rar pentru garsoniere) ✔️ ...

1756 EUR/m2 | 41 m2

gorjului, Sector 6, Bucuresti

Zona Colentina  Parter  270 mp Liber Parcare Stradal
3

Zona Colentina Parter 270 mp Liber Parcare Stradal

Vă propunem spre inchiriere un spațiu comercial premium, situat strategic pe Șoseaua Colentina , într-o zonă cu trafic intens de masini și vizibilitate excepțională. Vizibilitate de top: Vitrină generoasă de 15 metri liniari, ideală pentru branding și expunere. Construcție Nouă (2024): Beneficiați ...

270 m2

colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere - prima inchiriere - Floreasca- Stefan cel Mare
8

Apartament 2 camere de inchiriat intr-o zona excelenta - Floreasca-Stefan cel Mare, langa Pharma Care, la 2 minute de mers pe jos pana la metrou Stefan cel Mare. * Apartamentul se afla la prima inchiriere. * Fara animale de companie. Ideal pentru cei care cauta o locatie cu liniste, confort si acces ...

55 m2

floreasca, Sector 2, Bucuresti

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului
15

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului