Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
APARTAMENT 4 CAMERE LACUL TEI-PARCUL CIRCULUI
3

APARTAMENT 4 CAMERE LACUL TEI-PARCUL CIRCULUI

Va prezentam spre vanzare un apartament de 4 camere decomandate in suprafata de 82,5 mp si 2 balcoane de 12,35 mp pe Bulevardul Lacul Tei chiar Parcul Circului. Apartamentul este spatios si situat intr-un bloc solid construit in anul 1981, fara risc seismic ...

2500 EUR/m2 | 82 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
 garsoniera in zona Piata Sudului aproape de metrou
6
73

garsoniera in zona Piata Sudului aproape de metrou

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Piata Sudului aproape de metrou. Garsoniera dispune de o suprafata de 35 mp, etaj 2, plasata intr-o zona linistita , in zona sunat mai multe spatii comerciale si acces la transport in comun. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon afisat. Rog s ...

35 m2

Piata Sudului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Nicolae Grigorescu 5-10 minute de statia de metrou
3
6

Oferim spre inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata in zona sectorului 3 Aleea Ilioara intersectie cu Bd Camil Ressu la 5-10 minute statia de metrou Nicolae Grigorescu.Garsoniera are o suprafta de 38mp situata la etajul 2.

38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera in zona Obor cu centrala proprie
3
6

Inchiriere garsoniera in zona Obor cu centrala proprie

Ofer spre inchiriere garsoniera decomandata, situata la parter , intr-un bloc izolat, garsoniera este complet mobilata si utilata ca in poze. Dispune de centrala , se accepta animale de companie, Garsoniera are 42 mp utili,etaj 4 .Se afla in spatele Pietei Obor, aproape si de metrou. Cu mutare imediata! ...

42 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsoniera calea calarasi-piata muncii-metrou 3 minute
8

garsoniera calea calarasi-piata muncii-metrou 3 minute

garsoniera complet renovata, aflata la prima inchiriere, situata in zona Decebal, la doar 3 minute de mers pe jos de statia de metrou Piata Muncii. Locuinta impresioneaza prin designul modern, finisajele de calitate si luminozitatea naturala, fiind ideala pentru o persoana care apreciaza confortul si ...

42 m2

Calea Calarasilor, Sector 2, Bucuresti

garsoniera vitan mall-modern-prima inchiriere
10

garsoniera vitan mall-modern-prima inchiriere

Garsonieră de închiriat, 43 m , situată pe Foișorului, la aproximativ 20 de minute de mers pe jos de Piața Unirii. Garsoniera este complet renovată, iar totul este nou: instalație electrică, gresie și faianță, uși MDF, mobilier, aer condiționat, TV, cuptor, plită, hotă, precum și recuperator de căldură ...

42 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Spatiu comercial vila pretabila pentru orice activitate
7
2

Spatiu comercial vila pretabila pentru orice activitate

Vand vila pozitionata stradal pe colt dubla deschidere pretabiia pentru:scoala,gradinita,birouri,azil batrani,clinica stomatologica,clinica estetica,clinica investigatii etc., Incalzire: Centrala proprie, Stadiul constructiei: Finalizat, numar etaj: 2, numar camere: 10, numar loc de parcare: 4, numar ...

2222 EUR/m2 | 450 m2

Damaroaia, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Mobilat de Inchiriat
14

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Mobilat de Inchiriat

De inchiriat apartament cu 3 camere in apropiere de statia de metrou Aparatorii Patriei, sector 4, Bucuresti, aproximativ 5 minute de mers pe jos. Se inchiriaza mobilat utilat cum arata in foto. Exista loc de parcare, separat 50 euro luna. Fara animale de companie. Contract minim 1 an. Pentru mai ...

80 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere,Drumul Taberei 77B,chiar la gura de metrou metrou Constantin Brâncuși
20

Inchiriere apartament 2 camere,Drumul Taberei 77B,chiar la gura de metrou Constantin Brâncuși,semidecomandat,suprafata aprox. 54 m2,etaj 8 din 10,complet renovat, mobilat si utilat nou si modern. Dotari: Balcon inchis in termopan de culoare wenge cu ferestre panoramice,2 aparate de aer conditionat,2 ...

54 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 5 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 5/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera |Vanzare | Drumul Binelui| Finalizata | Loc parcare
14

Garsonieră de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizata Etaj 5 | 38 mp | Etaj 5/8 | Constuctie finalizata | Poziție excelentă Atenție, prețul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica! Loc de parcare - 9.680 TVA inclus ( se achizitioneaza separat ) Un mare avantaj în orice zonă ...

2153 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere - Proiect Design – Exigent - Direct Propietar
15

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 199.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55.9 mp | Disponibil la Etajul: 10/11 | Exigent Plaza - Faza 4, Bulevardul Timisoara, nr. 16B, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3560 EUR/m2 | 56 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu comercial 2 sau 3 camere  Ultracentral  Exclusiv Birouri Parter
8
2

Spatiu comercial 2 sau 3 camere Ultracentral Exclusiv Birouri Parter

Va propunem spre închiriere un apartament 2 camere la parter, intr-o vila de lux din inima Bucurestiului, ultracentrala la Universitate. Apartamentul este decomandat și are o suprafața totala de 45 mp. Exista si posibilitatea de a închiria 3 camere la 1400 , acestea avand o suprafață totala de 70 mp. Toate ...

70 m2

Piata+Universitatii, Sector 2, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2644 EUR/m2 | 135 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament spatios 2 camere Central Address Residence.
9
5

Apartament spatios 2 camere Central Address Residence.

AGENTIE Inchiriez apartament spatios 2 camere Complex Central Address (Str. Nasaud 77) 10 min Pta Unirii 5 min Parc Carol. Mobilat si utilat complet. Bloc 1, etaj 5 12. Mutare imediata. Telefon whatsapp o77o 472 7oo Liber! 55o (se poate si pe mai putin de 12 luni)

60 m2

Unirii, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere Central Address - Parc Carol - Pta Unirii
8
6

Agentie imobiliara va propunem spre inchiriere apartament 2 camere Complex Central Adress (Str. Nasaud 77) 10 min Pta Unirii 5 min Parc Carol, Mobilat si utilat complet. Mutare imediata. Se poate inchiria si teremen mai scurt de 12luni. Telefon sau whatsapp o77o 472 7oo Liber!

55 m2

Parcul%25252bCarol, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament decomandat Militari, Bl. Iuliu Maniu la 15 min Metrou
20
5

Birou Vanzari Direct Dezvoltator Comision 0% Vrei sa-ti incepi viata pe cont propriu si te afli in cautarea unei locuinte care sa-ti ofere confortul, functionalitatea, dar si flexibilitatea de care ai nevoie? O unitate locativa monocamerala este, adesea, cea mai buna solutie pentru tinerii aflati ...

1835 EUR/m2 | 62 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea