Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
garsoniera vis-a-vis de Parcul Tineretului
4
42

garsoniera vis-a-vis de Parcul Tineretului

Inchiriez garsoniera vis-a-vis de Parcul Tineretului, la 5 minute de metroul Tineretului, decomandata, 42mp, etj.2 8. Garsoniera este utilata si mobilata complet cu finisaje de inalta calitate. Informatii telefon

42 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Iancului, Mihai Bravu, 2 camere, 8 din 11, 1 minut metrou
15

Iancului, Mihai Bravu, 2 camere, 8 din 11, 1 minut metrou

Va ofer spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in zona Iancului, la 1 minut de mers pe jos pana la statia de metrou. Apartamentul se afla la etajul 8 intr-un imobil cu 11 etaje reabilitat termic, construit in 1980. Este decomandat, mobilat si utilat complet cu frigider, aragaz, masina de spalat ...

60 m2

Iancului, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Crangasi
5
41

Vanzare garsoniera zona Crangasi

Garsoniera de vanzare zona Crangasi . Dispune de 48mp2. Etajul 5. Bloc dupa 1977. Bloc care dispune de lift. Loc de parcare. Se afla intr-o zona accesibila si linistita.

1250 EUR/m2 | 48 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Militari vis a vis de Metrou Pacii
3
7

ferim la inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata cu o suprafata de 38mp etaj 3 situata in sector 6 Militari vis a vis de statia de metrou Pacii .Garsoniera este disponibila cu mutare imediata .

38 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona berceni aproape de metrou
3
32

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona berceni la doua 3 minute de metrou. Garsoniera dispune de 32 mp , etaj 2, este intr-o zona linistita, in zona se regasesc spatii comerciale si transport in comun. Pentru vizionari sunati la numarul de telefon.

32 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Crangasi
4
82

Garsoniera de inchiriat in zona Crangasi

Inchiriez garsoniera situata pe Calea Crangasi vis a vis de BRD,garsoniera dispune de o suprafata utila de 30 mp complet mobilata etaj 4 din 10.

30 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Inchiriere apartament 2 camere Titan
5
1

Inchiriere apartament 2 camere Titan

Se oferă spre închiriere un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat în zona Titan, la aproximativ 8 minute de mers pe jos de stația de metrou Titan. Locuința se află la parterul unui imobil cu 4 etaje, racordat la sistemul RADET. Apartamentul este mobilat și utilat, oferind condiții confortabile ...

50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera zona Politehnica
5
1

Garsoniera zona Politehnica

Oferim spre inchiriere garsoniera spatioasa ( 40mp ) situata in zona Politehnicii. Garsoniera este mobilata si utilata cu finisaje de calitate iar incalzirea se face prin centrala proprie. Bloc anvelopat, scara curata, etaj 2.

40 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Salaj
5
52

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Salaj

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Salaj cu o suprafata de 27mp situata la etajul 2.Anul de constructie al blocului este 1980.Blocul dispune de lift . In apropiere Middle School Petrache Poenaru.

889 EUR/m2 | 27 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Aparatament cu 2 camere de inchiriat in zona Banu Manta cu centrala propire
5
22

Se ofera spre inchiriere aparatament cu 2 camere in zona Banu Manta situat la etajul 4 cu o suprafata de 48 mp aparatamentul dispune de centrala proprie , se inchiriaza pe termen lung , ideal pentru o familie Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat

48 m2

Banu Manta, Sector 1, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Pallady
6
4

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Pallady

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Pallady, amplasat aproape de Bulevardul Theodor Pallady, stația de metrou Nicolae Teclu și zone comerciale din apropiere. Locuința este situată la etajul 2 din 6, are o suprafață de 48 mp și dispune de compartimentare semi-decomandată, fiind alcătuită din ...

48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Lujerului
3
6

Garsoniera de inchiriat in zona Lujerului

Garsoniera de inchiriat in zona Lujerului cu o suprafata utila de 32mp situata al unui imobil construit in anul 1990 , este decomandata si se inchiriaza complet mobilata si utilata ca in poze. Este situata la etajul 3. In apropierea locuintei regasim statia de metrou Lujerului iar la doar 5 minute se ...

32 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Victoriei - Ion Mihalache | 2 Camere Decomandat | Metrou
9

Victoriei - Ion Mihalache | 2 Camere Decomandat | Metrou

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre inchiriere un apartament de 2 camere, decomandat, in zona Victoriei - Ion Mihalache , la 7 minute de statia de metrou Piata Victoriei. Imobilul este situat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 9, finalizat in anul 1980, avand o suprafata ...

54 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament de 3 camere situat in cartierul 13 Septembrie
12

Apartament de 3 camere situat in cartierul 13 Septembrie

Apartament de 3 camere situat in cartierul 13 Septembrie, in apropierea Monitorului Oficial si vis- -vis de Spitalul Panduri, intr-un bloc construit in anul 1988 si reabilitat termic de curand.Apartamentul este confort 1, are 63mp, decomandat, et.4 8

63 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri
7
3

Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri

Va propunem spre vanzare o garsoniera dubla, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Unirii, zona Sfatna VIneri, intr-un imobil construit in anul 1950 , disponibil la etajul 5 din 6, cu lift, o suprafata utila de 35 mp si suprafata totala de 37 mp si centrala termica proprie. Nu se accepta credit ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere garsoniera Tineretului
3
1

Inchiriere garsoniera Tineretului

Va ofer spre inchiriere o garsoniera in zona Tineretului cu o suprafata de 34 mp, situat la parter. Blocul se afla in apropierea statiilor de autobuz si statiei de metrou Timpuri Noi, acesta dispune de centrala proprie si loc de parcare. Etaj:1

34 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Militari
4
9

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Militari

Se vinde garsonieră situată în cartierul Militari, într-o zonă liniștită și accesibilă. Suprafață utilă: 30 mp Etaj: 3 10 Structură: 1 cameră, baie, bucătărie Beneficii și puncte de reper: Locuința se află într-o zonă cu multiple facilități: supermarketuri, farmacii, școli și grădinițe. Acces rapid la ...

1867 EUR/m2 | 30 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Inchiriere garsoniera zona Costin Georgian
5
13

Inchiriere garsoniera zona Costin Georgian

Va oferim spre inchiriere o garsoniera , amplasata la 2 minute distanta fata de metroul Costin Georgian. Locuinta se afla la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 30 mp, intr-un bloc amplasat in apropierea majoritatea punctelor de interes ale zonei. Aceasta este complet mobilata si utilata . In apropiere ...

30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere Piata Victoriei
4
18

De inchiriat apartament 2 camere Piata Victoriei

Apartament cu 2 camere, decomandat, 50mp, Piata Victoriei, etaj 2, utilat si mobilat, inchiriere pe termen lung. Pentru detalii va rugam sa ne contactati telefonic.

50 m2

Piata+Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Basarab
4
1

Garsoniera zona Basarab

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Basarab cu o suprafata utila de 30mp situata la etajul 2 , puncte de reper: gara basarab,Kaufland Basarab.

30 m2

Gara de Nord, Sector 1, Bucuresti

3 Camere Ideal pentru Familie | Zonă Liniștită + Parcare la Jumătate (avans 50%)
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1668 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Grozăvești
4
1

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Grozăvești

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Grozăvești, amplasat aproape de stația de metrou Grozăvești, Regie și campusurile universitare, într-o zonă foarte bine conectată. Locuința este situată la etajul 3 din 10, are o suprafață de 46 mp și dispune de compartimentare decomandată, fiind formată ...

48 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea