Garsoniera de inchiriat in zona Titan cu centrala proprie
Inchiriez garsoniera renovata 35mp , aflandu-se la etajul 2. Se afla in sect 3, zona Ozana, la 15 min de metrou. Dispune de cada. Informatii tel
35 m2
Ozana, Sector 3, Bucuresti
ieri 15:00
Anunțuri promovate – Vezi toate
35 m2
Ozana, Sector 3, Bucuresti
ieri 15:00
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Gorjului avand o suprafata utila de 38 mp. Garsoniera este decomandata si este situata la etajul 3. Mentionez ca metroul este la doar 10 minute de mers pe jos. Pentru detalii suplimentare sunati la numarul de telefon de mai jos.
38 m2
Gorjului, Sector 6, Bucuresti
ieri 12:47
Afacerea ta poate funcționa într-o vilă din zona Dorobanti- Floreasca. Pe strada Soldat Neagu Florea, la doar câțiva pași de One Galery / One Mircea Eliade, se închiriază o vilă potrivită pentru companii și antreprenori care caută un sediu ușor de găsit, accesibil și bine poziționat, într-una dintre ...
389 m2
dorobanti, Sector 2, Bucuresti
7 mai
Va propunem spre inchiriere garsoniera decomandata fata de bucatarie . Garsoniera este situata in zona Timpuri Noi , str .Petre Liciu , 5 minute de metrou 29 mp etaj intermediar . Garsoniera este mobilata si utilata complet . Pentru mai multe detalii contactati numarul afisat!
29 m2
Cotroceni, Sector 5, Bucuresti
ieri 15:32
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...
1400 EUR/m2 | 84 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...
1400 EUR/m2 | 64 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...
1400 EUR/m2 | 62 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...
1085 EUR/m2 | 125 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...
1603 EUR/m2 | 51 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...
2586 EUR/m2 | 116 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...
2526 EUR/m2 | 42 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 124.000 ...
1265 EUR/m2 | 98 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 61.400 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai ...
1637 EUR/m2 | 38 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 68.100 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...
1633 EUR/m2 | 42 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 94.600 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...
1528 EUR/m2 | 62 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 130.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...
1534 EUR/m2 | 85 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.305 Euro TVA Inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...
2251 EUR/m2 | 38 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.327 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate ...
2949 EUR/m2 | 36 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.622 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -133.131 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...
1573 EUR/m2 | 79 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.313 Euro TVA inclus pentru un avans de 45% la antecontract -83.260 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...
1871 EUR/m2 | 41 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.770 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -104.214 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...
1573 EUR/m2 | 62 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -108.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...
1180 EUR/m2 | 92 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...
1400 EUR/m2 | 79 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.740 + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - P+10 ...
1121 EUR/m2 | 92 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.740 Euro +TVA pentru un avans de 45% la antecontract -102.172 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1056 EUR/m2 | 92 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...
1115 EUR/m2 | 92 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.118 Euro +TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -136.010 Euro +TVA pentru un avans de 20% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1030 EUR/m2 | 125 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - ...
1942 EUR/m2 | 40 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.264 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...
1884 EUR/m2 | 40 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...
1725 EUR/m2 | 71 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.000 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...
2048 EUR/m2 | 38 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.243 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -95.193 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...
2195 EUR/m2 | 41 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 104.600 Euro + TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un ...
1690 EUR/m2 | 62 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 140.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...
1652 EUR/m2 | 85 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 88.400 Euro + TVA pentru un avans de 15% Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul ...
1576 EUR/m2 | 56 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Apartament 4 camere de inchiriat, complet mobilat si utilat, cu disponibilitate imediata. Dispune si de loc de parcare subteran. Acesta este situat la etajul 3 al unui bloc cu regim de inaltime P+4 etaje. Localizare excelentă – la doar 10 minute de mers pe jos până la stația de metrou 1 Decembrie ...
88 m2
1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Apartament spațios de 3 camere, situat la etajul 2 din 4 al unui bloc nou (2016), într-o zonă liniștită și sigură, ideal pentru familie sau cuplu. Suprafața utilă este de 72 mp + 4,8 mp balcon, decomandat, cu centrală proprie și aer condiționat, gata pentru mutare imediată. ✨ Compartimentare practică: Living ...
72 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Apartament 3 camere de inchiriat, complet mobilat si utilat, cu disponibilitate imediata. Acesta este situat la etajul 1 al unui bloc cu regim de inaltime P+3 etaje. Localizare excelentă – la doar 12 -14 minute de mers pe jos până la stația de metrou Nicolae Teclu, cu acces facil către centrul orașului. ...
75 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Apartament 2 camere cu terasa. Disponibilitate imediata! Scoala si gradinita la 2 minute. Apartamentul este situat la etajul 6 al unui bloc cu regim de inaltime P+11 etaje. Blocul dispune de lift, acesta se inchiriaza complet mobilat si finisat. Zona atractiva - centre comerciale importante precum ...
72 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Apartament 2 camere de inchiriat, parcare exterioara Disponibilitate imediata! Apartamentul este situat la etajul 1 al unui bloc cu regim de inaltime P+3 etaje. Bloc nou, construit in anul 2025, centrala proprie, incalzire in pardoseala Acesta se inchiriaza complet mobilat conform pozelor anexate. Zona ...