Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere + pod 58 mp
18
7

2 camere + pod 58 mp

partament 2 camere + pod generos – Drumul Taberei. Se oferă spre vânzare un apartament de 2 camere semidecomandat, situat în zona Drumul Taberei – Sector 6, într-un imobil modern construit în 2020. Locuința este amplasată la etajul 4 din 4, într-un bloc P+4+M dotat cu lift și interfon, într-o zonă liniștită ...

1415 EUR/m2 | 60 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Asmita Garden
9

Apartament 2 camere Asmita Garden

Agentia Imobiliara Apulum 94, Vinde apartament 2 camere in complexul rezidential Asmita Gardens, situat la doar cateva minute de statia de metrou Mihai Bravu. Apartamentul este decomandat, cu bucatarie open space, are o suprafata utila de 59 mp si o suprafata totala de 82 mp, incluzand terasa generoasa. ...

2585 EUR/m2 | 82 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere în zona Unirii
5
3

Apartament 2 camere în zona Unirii

Apartament 2 camere în zona Unirii Suprafață: 50 mp Etaj: 3 8 Puncte de reper: La 7 minute de mers pe jos de Piața Unirii și la 5 minute de Bulevardul Decebal. Puncte comerciale: Aproape de Centrul Comercial Unirea Shopping Center, Carrefour Market și numeroase cafenele și restaurante din zona Decebal. Transport ...

50 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere spatiu comercial bd Unirii, vitrina 25ml, stradal
11

Va oferim spre inchiriere un spatiu comercial pe bd Unirii, stradal, cu trafic intens, situat la parter de bloc, in suprafata utila de 435mp, cu front stradal generos de 25ml, cu grupuri sanitare. Spatiul dispune de intrare prin fata pentru clienti, si spate pentru acces marfa. Ideal orice tip de activitate: ...

435 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu
10
1

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu

De vanzare apartament 2 camere situat pe strada Argeselu nr. 5-7, bloc 33, scara 1, etaj 1. Imobilul este amplasat intr-un bloc construit inainte de 1969, cu regim de inaltime P+4, fiind pozitionat la etajul 1 din 4. Suprafata utila este de 38 mp. Apartamentul se vinde ca in prezentare, fara frigider, ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena  ~ Apartament 3 camere
18

Grand Arena ~ Apartament 3 camere

Grand Arena - Apartament 3 camere mobilat - utilat Locatie : * Strada Stupilor * Metrou Aparatorii Patriei - STB 102 ( 15 minute ) 22 minute mers pe jos Detalii proprietate : * suprafata utila : 64.12 mp totala : 68.61 mp * an constructie : 1967 * etaj : 4 4 ( fara lift ) - terasa refacuta ...

1719 EUR/m2 | 64 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere ~ TMC Park
14

Apartament 2 camere ~ TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Parcare cadastrata inclusa in pret . Boxa in proprietate inclusa in pret . Pret ...

2500 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 Camere
13

Apartament 2 Camere

Apartament cu 2 camere decomandat, situat in zona Baicului, ideal pentru locuit sau investitie. Imobilul este construit in anul 1988 si a fost reabilitat termic, oferind un plus de confort si eficienta energetica. Locuinta are o suprafata de 53,4 mp si beneficiaza de o compartimentare practica, cu spatii ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou
18

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou

Va prezint noul proiect situat in sector 4 - Aparatorii Patriei Apartament 76 mp de vanzare ndash; Complex Nou, Premium Descriere: Apartament 3 camere, 76 mp disponibil intr-un complex rezidential modern, situat la doar 12 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Proiectul se remarca prin: bull; ...

1768 EUR/m2 | 69 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

EXCLUSIVITATE - Apartament 3 camere - Metrou Piata Sudului Brancoveanu
17

EXCLUSIVITATE ndash; Apartament 3 camere | Str. Izvorul Muresului Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un bloc construit in 1975, la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 65 mp. Acces rapid la metrou 15 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Casa Tip Duplex P+1+M - Gata de mutare - Grand Arena Sector 4 - 180mp Teren
11
1

De vanzare ndash; Casa tip Duplex, Sector 4 ndash; Grand Arena Locatie excelenta, zona linistita si aproape de toate facilitatile. Detalii principale: Regim: P+1+M (parter + etaj + mansarda) Suprafata utila: 132 mp Teren: 180,5 mp Compartimentare: 4 camere, 3 bai Casa gata ...

1894 EUR/m2 | 132 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei
15
1

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 4, Aparatorii Patriei Locatie excelenta Apartament situat in Sector 4, la doar 700 m de statia de metrou Aparatorii Patriei, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, scoli si alte puncte de interes. Detalii proprietate: Suprafata: 36 mp ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -
6
1

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei Grand Arena . Apartamentul se vinde complet finisat, cu centrala proprie . Imobilul dispune de 6 etaje si va fi dotat cu 2 lift.uri . Se pot achizitiona si locuri de parcare separat la pretul de 8000 euro + TVA, ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei
10

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere ndash; Tip Studio | Bloc nou 2015 Suprafata: 63,30 mp Parter 4 La 750 m de Metrou Aparatorii Patriei Complet mobilat si utilat Loc de parcare inclus Ideal pentru locuit sau investitie Zona linistita, acces rapid la transport si magazine Pret: 103.600 euro; ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera moderna || bloc nou || 15 min metrou Aparatorii Patriei
7
1

Va oferim spre vanzare o garsoniera moderna, situata intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta beneficiaza de o amplasare excelenta, cu acces rapid catre mijloacele de transport si toate facilitatile din ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 cam.  || renovat  || aproape Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || renovat || aproape Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat
18

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat

Apartament 3 camere decomandat ndash; la 5 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe Soseaua Berceni, la doar 300 m (aprox. 5 minute de mers pe jos) de statia de metrou Aparatorii Patriei. Localizare: Soseaua Berceni Etaj: 2 din 10 (bloc cu ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP
7

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP

Apartament cu 2 camere de vanzare direct de la Dezvoltator, Drumul Binelui, sector 4, cu o suprafata utila totala de 65 mp. Constructia se afla in apropierea celor mai importante puncte de interes din partea sud a orasului, cu acces rapid catre centrul orasului prin mijloacele de transport in comun ...

1973 EUR/m2 | 65 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere 95 mp | Aurel Persu – Sector 4 | Parcare + Boxa incluse
18

Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...

1716 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

 Garsoniera  Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 
12
2

 Garsoniera Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 

Garsoniera Decomandata Renovata ndash; Eroii Revolutiei | Mutare Imediata Iti propunem spre vanzare o garsoniera complet renovata, situata intr-o zona accesibila din Sectorul 5, pe strada Magurei. Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Localizare: zona Eroii Revolutiei ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur
19

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur

3 Camere decomandat Situat pe strada Aurel Persu Etaj Parter din 4 95mp Mobilat Utilat Parcare in cota parte indiviza Boxa 12mp la Mansarda Centrala Proprie Pret 167.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1758 EUR/m2 | 95 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...

1777 EUR/m2 | 94 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea