Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de închiriat în zona Colentina
6
6

Apartament 2 camere de închiriat în zona Colentina

Apartament 2 camere de închiriat în zona Colentina, cu o suprafață de 56 mp, situat la etajul 4 10, într-un bloc cu lift. Locuința este mobilată și utilată complet, cu bucătărie separată și baie modernă. Se află în apropiere de stațiile de transport în comun, oferind acces rapid către centrul orașului ...

56 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament în zona Moșilor
3
3

Apartament în zona Moșilor

Apartament de 54 mp cu 2 camere, la etajul 3, în zona Moșilor, foarte aproape de centrul orașului. În apropiere se află stațiile de tramvai și autobuz, iar Piața Obor și Veranda Mall sunt la câteva minute de mers pe jos

54 m2

Mosilor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
9
45

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere in complex nou in zona Berceni Sud situat la un etaj intermediar cu o suprafata de 60mp In apropiere avem metroul Brancoveanu Complet mobilat si utilat cu centrala proprie. Utilitati: Curent,Apa,Canalizare,Gaz.

1500 EUR/m2 | 60 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de închiriat în zona Sălaj
3
6

Garsonieră de închiriat în zona Sălaj

Garsonieră de închiriat în zona Sălaj, aproape de Calea Rahovei. Zonă liniștită, cu acces rapid către oraș. Are o suprafață de 33 mp , etaj 1

33 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere zona Doamna Ghica CENTRALA PROPRIE
8
36

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere utilat si mobilat, Doamna Ghica, Sector 2, 53mp, etaj 1. Apartamentul este mobilat modern, confort 1. Mai multe info la tel.

53 m2

Doamna+Ghica, Sector 2, Bucuresti

Va prezentam spre inchiriere un apartament de 2 camere in zona Andronache
5
18

Va prezentam spre inchiriere un apartament de 2 camere complet mobilat si utilat, situat in zona Andronache,pe strada Ropotului. Se afla la etajul 5 10 al unui imobil construit in anul 1982 si se intinde pe o suprafata utila de 51 mp, inclusiv balcon 6 mp. Incalzirea se realizeaza prin termoficare. Complet ...

51 m2

Andronache, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Cotroceni
4
3

Garsoniera zona Cotroceni

Garsoniera moderna, 35mp. Locație excelentă: acces rapid la metrou, Grădina Botanică, AFI Cotroceni, restaurante, etc. Detalii suplimentare telefonic

35 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Inchiriere garsoniera Muncii
3
43

Inchiriere garsoniera Muncii

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Piata Muncii cu o suprafata de 35 mp, pozitionata la parter, aceasta dispune de centrala proprie. Blocul se afla in apropierea statiei de metrou Piata Muncii si a statiilor de autobuz.

35 m2

Piata%2bMuncii, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Parcul Carol
3
14

Garsoniera de inchiriat in zona Parcul Carol

Ofer spre inchiriere garsoniera situata la 50 de metri de Parcul Carol si 200 m de Parcul Tineretului, Et.6 9,35mp. Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati

35 m2

Parcul%2bCarol, Sector 4, Bucuresti

Garoniera de inchiriat in zona Brancoveanu
4
20

Garoniera de inchiriat in zona Brancoveanu

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Brancoveanu , situate la etajul 3 , cu o suprafata de 34 mp , se accepta animal de companie talie mica , acces facil catre mijloacele de transport si magazine Va asteptam la o vizionare! Rog seriozitate!!!

34 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Oferim spre inchiriere garsoniera  in zona Mihai Bravu
4
15

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Mihai Bravu

Garsoniera etaj 2 din 8, mobilata si utilata, 35 mp, constructie bloc 1994, zona Mihai Bravu la intersectia cu Calea Vitan.

35 m2

Mihai%2bBravu, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Brancoveanu
3
21

Garsoniera de inchiriat in zona Brancoveanu

Garsoniera de inchiriat in zona Brancoveanu cu o suprafata utila de 27mp situata la etajul 4al unui imobil construit dupa ani 77, se inchiriaza complet mobilata si utilata ca si in poze. Detinem loc de parcare. In apropiere garsonierei regasim restaurante,banci si locuri de joaca pentru copii, iar metrou ...

27 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Giulesti
4
14

Garsoniera de inchiriat in zona Giulesti

Vă propunem spre închiriere o garsonieră în zona Giulești Podul Grant, aproape de stații de autobuz, tramvai și Lidl. Garsoniera are o suprafață utilă de 35 mp și este situată la etajul 3 din 8. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați!

35 m2

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

Apartament cu doua camere de inchiriat in zona Gorjului
7
6

Apartament cu doua camere de inchiriat in zona Gorjului

Ofer spre inchiriere apartament de doua camere in zona sectorului 6 vis a vis de Piata Gorjului complet mobilat si utilat cu o suprafata de 54mp etaj 5

54 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere Theodor Pallady
4
41

Inchiriere apartament 2 camere Theodor Pallady

Oferim spre inchiriere apartament 2 camere decomandate, amplasat pe Theodor Pallady, situat la etajul 4 al unui imobil cu 10 nivele, suprafata generoasa care insumeaza 50mp. Apartamentul este pozitionat cu vedere integrala pe spatele blocului, fapt cei confera foarte multa lumina naturala. Pentru mai ...

50 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oferim pentru inchiriere apartament cu 2 camere in zona Berceni
7
39

Apartament 2 camere Berceni, Oltenitei 52 mp, bloc anvelopat, un apartament de 2 camere, situat in zona Berceni - Oltenitei, intr-un bloc recent anvelopat, cu lift de generatie noua (Cone), la etajul 3, dispune si de balcon doar intr o camera.

52 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Drumul Taberei
4
18

Garsoniera de inchiriat in zona Drumul Taberei

Oferim spre inchiriere garsoniera in Drumul Taberei- zona Auchan la aproximativ 5 min de statia de metrou Drumul Taberei 34, statii RATB 105, 69, 93, 90, Piata Moghioros-Tramvai 41 si 10-15 min fata de Mall Plaza Romania si Afi Palace Cotroceni (mers pe jos). Cartierul este linistit, blocul este mixt, ...

35 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Aparatament cu 2 camere de inchiriat in zona Victoriei
5
21

Aparatament cu 2 camere de inchiriat in zona Victoriei

Oferum spre inchiriere aparatament cu 2 camere in zona Victoriei , situate la etajul 2 , cu o suprafata de 52 mp , in apropiere de metrou , 15 min de mers pe jos Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

52 m2

Piata+Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Tei
5
86

Garsoniera de inchiriat in zona Tei

Teiul Doamnei, Facultatea de Constructii Inchiriez garsoniera 37 mp, bloc 1996 reabilitat termic, etaj 1 4, utilata si mobilata complet. Garsoniera este situata in apropierea Facultatii de Constructii, Spitalul Emilia Irza, Institutul Matei Bals, Spitalul Colentina, Parcul Circului, Parcul Tei, Kaufland, ...

37 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.313 Euro TVA inclus pentru un avans de 45% la antecontract -83.260 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1871 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere apartament 2 camere Aviatiei
4
11

Inchiriere apartament 2 camere Aviatiei

Închiriez apartament cu 2 camere, 54 mp, situat la etajul 6 într-un bloc din zona Aviației, una dintre cele mai căutate zone din nordul Bucureștiului. La doar 8 minute de mers pe jos se află stația de metrou Aurel Vlaicu, care oferă acces direct către centrul orașului și zona de afaceri din Pipera. Promenada ...

54 m2

Sector 1, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.770 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -104.214 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1573 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium-Credit Ipotecar 20% cu Parcare inclusa
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -108.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...

1180 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera decomandata confort 1 zona Decebal
3
38

Garsoniera decomandata confort 1 zona Decebal

Garsoniera decomandata confort 1. Etaj 3 din 8. Mobilata utilata, aer conditionat, spatii depozitare, bulevardul Decebal la 2 min de metrou. Recent amenajata totul utilat si mobilat, Suprafata de 36mp parchet nou, pat matrimonial, baie cu cada. Disponibil imediat.

36 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea