Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere – Floreasca |  Parcul Cinema Floreasca
10

Apartament 2 camere – Floreasca | Parcul Cinema Floreasca

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3/3, pe strada Garibaldi nr. 2, într-una dintre cele mai apreciate zone din Floreasca, la câțiva pași de Parcul Cinema Floreasca. Locuința este mobilată și utilată complet, fiind ideală pentru un cuplu sau o persoană ...

50 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera moderna situata in zona Banu Manta
3
5

Garsoniera moderna situata in zona Banu Manta

Garsoniera moderna situata in zona Banu Manta, se afla in imediata apropiere a primariei sectorului 1,avand acces facil la diverse facilitati precum magazine, cafenele si scoli. Garsoniera este complet renovata si mobilata, ideal pentru o persoana sau un cuplu. Garsoniera are o suprafata de 38 mp , etajul ...

38 m2

Banu Manta, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Ultracentral Luxury 2 rooms Studio/ Metrou Unirii/ Finisaje Premium
8

Apartament tip studio - 2 camere - de inchiriat FIX la Metrou Unirii 1 | Totul NOU! | ULTRACENTRAL Locație premium – ultracentral, la doar câteva secunde de stația de metrou Unirii 1. An constructie dupa 1990 - bloc modern, foarte curat și întreținut CARACTERISTICI - suprafata totala utila: 43mp - ...

45 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Cam-Finalizat- Pallady- parcul Teilor- 58mp- Centrala-Mutare rapida
19

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2026 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2009 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera dubla - Theodor Pallady, premium, piscina, sala fitness
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.000 Euro+TVA Descoperă o oportunitate unică de investiție sau locuire într-un ansamblu rezidențial premium, aflat în plină construcție, în una dintre cele mai dinamice ...

1951 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere apartament cu 3 camere in zona Tei
5
62

Inchiriere apartament cu 3 camere in zona Tei

Oferim spre inchiriere un apartament utilat si mobilat complet, situat in zona Tei, o zona usor accesibila mijloacelor de trnsport in comun, magazine, farmacii si scoli. Apartamentl dispune de o suprafata de 86 mp. Se accepta animale de companie! Pentru mai multe detalii, apelati numarul de telefon ...

86 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Inchiriez apartament cu doua camere in zona Theodor Pallady
4
44

Inchiriez apartament cu doua camere in zona Theodor Pallady

Vă propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat într-o locație foarte bine conectată la mijloacele de transport în comun, la centre comerciale și la zone cu spațiu verde. Apartamentul se afla pe Bd. Theodor Pallady, la 3 minute distanță de mers pe jos față de stația de metrou Nicolae Grigorescu. ...

50 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.408 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -83.635 Euro TVA inclus pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2054 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona 1 Mai
3
45

Garsoniera de inchiriat in zona 1 Mai

Va propunem spre inchiriere o garsonieră în zona 1 Mai, la 5 minute de metrou Grivița. Suprafață de 30 mp, etaj intermediar, bloc reabilitat termic. Complet mobilată și utilată, cu acces facil către centru și zona de nord.

30 m2

Grivitei, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat
12

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat

Apartament 2 camere de inchiriat, bloc nou, cu disponibilitate imediata. Dispune de parcare subterana. Acesta este situat la etajul 2 al unui bloc cu regim de inaltime P+4 etaje, construit in anul 2024, blocul dispune si de lift, vedere neobturata. Dispune de 2 balcoane, unul dintre ele fiind inchis. Froo, ...

56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

 garsoniera in zona Dristor
3
123

garsoniera in zona Dristor

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Dristor, utilata si mobilata complet, cu o suprafata utila de 28mp. Garsoniera este situata la etajul 2 iar blocul este izolat termic. Detalii tel

28 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră decomandată – PRIMA ÎNCHIRIERE – Titan
8
1

Garsonieră decomandată – PRIMA ÎNCHIRIERE – Titan

Garsonieră decomandată, aflată la prima închiriere, ideală pentru cei care își doresc un spațiu modern, curat și eficient compartimentat. Imobilul este situat la etajul 3 din 11, într-un bloc curat, bine întreținut și liniștit. Locuința beneficiază de lumină naturală din plin și de un balcon generos, ...

37 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu centrala proprie  de inchiriat in zona Colentina
4
50

Garsoniera cu centrala proprie de inchiriat in zona Colentina

Oferim spre inchiriere garoniera in Voluntari in apropierea mijloacelor de transport si a magazinelor alimenatre. Garsoniera are 35 mp2 utili, parterul unui bloc de 4 etaje . Mai multe detalii telefonic .

35 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat
7
2

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat

Va prezentam un apartament de 2 camere care este situat la un parter inalt. Parcare subterana inclusa in pret Bloc nou, prima inchiriere, incalzire in pardoseala, centrala proprie. Apartamentul se inchiriaza nemobilat In apropiere regasim Parcul Teilor si STB 253 si 330 la 5 minute de mers pe jos. Pret ...

54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera cu centrala proprie de inchiriat in zona Timpuri Noi
4
25

Va propunem spre inchiriere garsoniera decomandata fata de bucatarie . Garsoniera este situata in zona Timpuri Noi , str .Petre Liciu , 5 minute de metrou 29 mp etaj intermediar . Garsoniera este mobilata si utilata complet . Pentru mai multe detalii contactati numarul afisat!

29 m2

Timpuri%2bNoi, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Militari- Lujerului- Virtutii- Pasaj Ciurel- Lacul Morii
19
4

Militari- Lujerului- Virtutii- Pasaj Ciurel- Lacul Morii

Top Home Advisors va propune spre vanzare o casuta compusa din P+1, cu o amprenta de 48.26 mp, total mp utili 85.64, 2 camere, bucatarie deschisa, 2 gr sanitare, garaj, curte, teren 175.7 mp, constructie 2006, toate utilitatile. Casa este construita din beton armat- sistem Amvic. Pentru mai multe detalii ...

2452 EUR/m2 | 86 m2

Sector 6, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere decomandate Colentina
5
74

2 camere decomandate Colentina

Oferim 2 camere decomandate Colentina, Sos. Andronache, intretinere foarte ieftina, termopan, parchet, mobilat, cablu prin satelit Digi. Bloc linistit disponibil imediat suprafata de 52 mp2 este situat la etajul 1.

52 m2

Andronache, Sector 2, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de închiriat în Timpuri Noi
5
67

Garsonieră de închiriat în Timpuri Noi

Garsonieră de închiriat în Timpuri Noi, aproape de metrou și Parcul Tineretului. Suprafață de 32 mp, etaj 3 din 6. Bucătărie mobilată și utilată, cameră luminoasă, baie modernă. Dotată cu aer condiționat, electrocasnice de calitate.

32 m2

Timpuri+Noi, Sector 4, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere garsoniera 1 Mai
4
6

Inchiriere garsoniera 1 Mai

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona 1 Mai cu o suprafata utila de 35mp situata la etajul 4.Puncte de reper:metrou la doar 5 minute,Restaurante,Facultatea de agronomie.

35 m2

Piata%252bChibrit, Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea