Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Jiului
12
5

Apartament cu 2 camere in zona Jiului

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Jiului, cu o suprafata de doar 40 mp situate la etajul 8 , blocul dispune de lift la doar 10 minute de mers pana la metrou , complet mobilat si utilat ,decomandat .Ideal pentru o familie .

40 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Colentina
3
3

Garsoniera de inchiriat in zona Colentina

Garsonieră de închiriat în zona Colentina, cu o suprafață de 32 mp, situată la etajul 3 8, într-un bloc cu lift. Locuința este mobilată și utilată complet, cu bucătărie separată și baie modernă. Se află în apropiere de Șoseaua Colentina, oferind acces rapid către principalele zone ale orașului.

32 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de închiriat în 13 Septembrie
5
50

Garsonieră de închiriat în 13 Septembrie

Garsonieră de închiriat în 13 Septembrie, într-un bloc reabilitat, aproape de Palatul Parlamentului. Suprafață de 28 mp, etaj 2 din 6, decomandată. Bucătărie complet echipată, cameră spațioasă, baie cu finisaje moderne. Dotată cu centrală proprie, aer condiționat și electrocasnice noi.

28 m2

13%2bSeptembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsonieră cu balcon Complexul Rasarit de Soare, Titan
16

Garsonieră cu balcon Complexul Rasarit de Soare, Titan

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera De vânzare garsonieră exceptionala, situată în complexul rezidențial Răsărit de Soare (Titan), ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (~350-400 euro lunar pentru chirie). Suprafață totală: 33 mpEtaj: 11/11 (view superb asupra orașului) An construcție: ...

2182 EUR/m2 | 33 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere nou 2026 || centrala || parcare || Grand Arena ||
9
1

Locuinta ideala pentru cei care cauta confort urban sau o investitie sigura. Apartamentul este situat in apropierea Grand Arena, Lidl, Kaufland si a altor centre comerciale, oferind acces rapid la toate punctele esentiale ale vietii de zi cu zi. Imobilul face parte dintr-un bloc modern cu 6 etaje si ...

1422 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - Baicului - 100.000€
13

2 CAMERE - Baicului - 100.000€

Apartament 2 camere decomandat - Sector 2 Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Baicului . Bloc reabilitat termic An constructie 1988 Etaj 4 din 4 fara lift Suprafata 53.4 mp Renovat Instalatie sanitara schimbata Calorifere schimbate Boiler in baie Statie ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Titan Sun Park Ap 2 camere
14

Titan Sun Park Ap 2 camere

Apartament de vanzare in complexul Titan Sun Park, sector 3, pe Drumul Gura Putnei. 2 camere decomandate, complet mobilat si utilat, loc de parcare in fata scarii, etaj 3 4 cu lift, suprafata totala 60,03 mp, constructie 2018. Acces facil la metrou Nicolae Teclu 1 Decembrie: 20 min mers pe jos sau ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere Sector 4
6

Apartament 3 camere Sector 4

De vanzare apartament 3 camere ndash; Sector 4, zona Metalurgiei Grand Arena Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, in apropiere de zona Metalurgiei ndash; Grand Arena. Locuinta se preda complet finisata si este dotata cu centrala termica proprie, oferind confort ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei
13

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la doar 10 minute de mers pe jos de statia de metrou Aparatorii Patriei. Locatie: Drumul Dealul Bistrii Suprafata utila totala: 53,3 mp An constructie: 2015 Etaj: Parter din 3 Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Loc de parcare inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

NOU Apartament 2 camere Aparatorii Patriei
3

NOU Apartament 2 camere Aparatorii Patriei

Alliance Rezidential va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la doar un minut de statia de metrou Aparatorii Patriei. Apartamentul are o suprafata utila totala de 52,1 mp si este amplasat la parterul unui imobil cu 4 etaje. Locuinta se preda la cheie, fiind pregatita pentru mutare. Optional, ...

1803 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Vila tip Duplex P+1+M gata de mutare
14
1

Sector 4 Vila tip Duplex P+1+M gata de mutare

Vand vila tip Duplex cu regim de inaltime P+1+M cu o suprafata utila totala de 133 mp si teren 180.5 mp. Casele dispun pe parter de living openspace, si grup sanitar plus terasa, la etaj 2 dormitoare de aproximativ 15 mp si baie de 5.80 mp, iar la mansarda avem un openspace de 28.55 mp si baie de 6 mp. ...

1917 EUR/m2 | 133 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Metrou 10 minute Tineretului Apartament 3 camere
12
1

Metrou 10 minute Tineretului Apartament 3 camere

Apartament 3 camere decomandat | Tineretului | gata de mutare Situat pe strada Trestiana, zona linistita, la 10 minute de metrou Tineretului si 1 minut de Parcul Tineretului. Etaj 6 10, bloc din 1978 cu lift. Se vinde complet mobilat si utilat. Potrivit pentru locuit sau investitie. Pret: 170.000 euro Se ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol Pret: 113.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi si centre comerciale ...

2132 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui
17

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Sector 4 ndash; Drumul Binelui Cauti un apartament gata de mutare? Icirc;l ai aici! Locatie: Sector 4, Drumul Binelui Suprafata: 54 mp Etaj: 1 din 7 (bloc cu lift) Complet mobilat si utilat ndash; te muti fara batai de cap Loc de parcare inclus Boxa pentru ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Universitate Ap 2 Camere Modern
13

Universitate Ap 2 Camere Modern

Alliance Rezidential va prezinta un apartament modern de inchiriat cu 2 camere tip studio, strada Constantin Nacu. Central - Universitate 8 minute. Suprafata 35 mp, etj 2 din 4 cu lift. Utilat complet, masina de spalat vase, masina de spalat rufe cu uscator, aer conditionat. Chirie 600 euro + o luna ...

35 m2

Sector 1, Bucuresti

Vila Individuala P+1+M Metrou Aparatorii Patriei
14
1

Vila Individuala P+1+M Metrou Aparatorii Patriei

Ofer spre vanzare casa individuala spatioasa, situata in sectorul 4, la doar 8-10 minute de Aparatorii Patriei, cu acces rapid la metrou, autobuz si tramvai. In zona gasesti scoli, gradinite, banci si toate facilitatile necesare unui stil de viata confortabil. Imobilul are o suprafata utila generoasa ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT
9
1

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT

EXCLUSIVITATE - 2 CAMERE - 57.000euro; Situat pe strada Argeselu 5-7 Bloc inainte din 69 Etaj 1 4 38mp Se vinde cum se vede (fara frigider, masina de spalat si TV) Pret 57.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1500 EUR/m2 | 38 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu
10
1

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu

De vanzare apartament 2 camere situat pe strada Argeselu nr. 5-7, bloc 33, scara 1, etaj 1. Imobilul este amplasat intr-un bloc construit inainte de 1969, cu regim de inaltime P+4, fiind pozitionat la etajul 1 din 4. Suprafata utila este de 38 mp. Apartamentul se vinde ca in prezentare, fara frigider, ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - TMC Park
14

Apartament 2 camere - TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Boxa inclusa in pret . Pret : * 113.000 euro Detalii suplimentare si vizionari ...

2354 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 Camere
13

Apartament 2 Camere

Apartament cu 2 camere decomandat, situat in zona Baicului, ideal pentru locuit sau investitie. Imobilul este construit in anul 1988 si a fost reabilitat termic, oferind un plus de confort si eficienta energetica. Locuinta are o suprafata de 53,4 mp si beneficiaza de o compartimentare practica, cu spatii ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare decomandata - Giurgiului
7
1

Garsoniera de vanzare decomandata - Giurgiului

Garsoniera renovata de vanzare - Strada Perisani - Soseaua Giurgiului - Sector 4 - Bucuresti -renovata general - parchetul se monteaza de catre proprietar -an constructie 1979 -suprafata totala 26 mp -etaj 4 din 4 Pret 50.000 euro - se accepta si credit 0787 706 269 Silviu Lazar

1923 EUR/m2 | 26 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou
18

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou

Va prezint noul proiect situat in sector 4 - Aparatorii Patriei Apartament 76 mp de vanzare ndash; Complex Nou, Premium Descriere: Apartament 3 camere, 76 mp disponibil intr-un complex rezidential modern, situat la doar 12 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Proiectul se remarca prin: bull; ...

1768 EUR/m2 | 69 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
13

Apartament 2 camere cu parcare inclusa | Aparatorii Patriei Descopera un apartament care imbina confortul, intimitatea si pozitia excelenta, ideal atat pentru locuire imediata, cat si pentru investitie sigura. Situat pe strada Dealul Bistritei, intr-un imobil modern, finalizat in 2015, acest apartament ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Vanzare in exclusivitate – Apartament 4 camere | 95.000 Euro
17
1

Vanzare in exclusivitate - Apartament 4 camere | Mansarda Strada Maior Porumbaru Ion, Rahova - Sector 5 O oportunitate excelenta pentru investitie sau amenajare dupa propriul gust! Detalii locatie si imobil: - Etaj 3 3 ( fara lift ) - Bloc contruit in 2013 - Apartament situat la mansarda Caracteristici ...

651 EUR/m2 | 146 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea