Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament în zona Moșilor
3
3

Apartament în zona Moșilor

Apartament de 54 mp cu 2 camere, la etajul 3, în zona Moșilor, foarte aproape de centrul orașului. În apropiere se află stațiile de tramvai și autobuz, iar Piața Obor și Veranda Mall sunt la câteva minute de mers pe jos

54 m2

Mosilor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Ozana
4
3

Garsoniera zona Ozana

Ofer spre inchiriere garsoniera in Ozana. Garsoniera este situata intr-o zona linistita, are o suprafata de 28mp,etaj 2. In zona se regasesc spatii comerciale si acces la transport in comun . Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Mutare im

28 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament spatios 2 camere
8

Apartament spatios 2 camere

Apartament spatios, langa parc, 2 camere et.1 situat pe Turda - Pod Grand, sector 1, o locatie apreciata cu acces rapid catre punctele cheie din Bucuresti - scara curata recent renovata - se afla intr-un bloc linistit cu zona verde (parcul Regina Maria la 5 min), Parcul Herastrau la 2 statii de tramvai ...

50 m2

turda, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsonieră in zona Giurgiului
3

Garsonieră in zona Giurgiului

Închiriere garsonieră 25mp, Giurgiului Preț: 240 lună | Etaj: 4 Detalii: Garsonieră mobilată și utilată complet Zona liniștită, aproape de mijloacele de transport în comun Ideală pentru o persoană sau un cuplu Locație: Aproape de stațiile de metrou și autobuz, cu acces ușor la centrul orașului ...

25 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera moderna || lift || aproape metrou || parcare ||
13

Garsoniera moderna || lift || aproape metrou || parcare ||

Ofer spre vanzare o garsoniera situata in orasul Popesti Leordeni, in apropiere de statia de metrou Dimitrie Leonida si de statia de autobuz 125, la aproximativ 8 minute de mers pe jos. La doar 6 minute se afla o alta statie de autobuz deservita de liniile 125, 232, 438 si 475. Garsoniera are o suprafata ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 cam Metalurgiei parc tudor Arghezi
20

Ap 3 cam Metalurgiei parc tudor Arghezi

Anunt vanzare ndash; Apartament 3 camere, total decomandat ndash; Brown Residence, B-dul Metalurgiei Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, total decomandat, situat in complexul Brown Residence, pe B-dul Metalurgiei ndash; o zona in plina dezvoltare, ideala pentru locuit sau investitie. ...

2062 EUR/m2 | 81 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere de vanzare – 3 minute Metrou Tineretului si Parcul Tineretului
12

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Metrou Tineretului Apartament cu 3 camere, situat pe strada Trestiana, la doar 3 minute de Metrou Tineretului si Parcul Tineretului. Suprafata: 68 mp Etaj: 6 10 Bloc construit in 1978 Apartamentul are compartimentare practica, camere luminoase si acces rapid ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat – 5min Metrou Berceni – Mobilat si utilat
8

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei | Parcare inclusa Se vinde in exclusivitate apartament cu 2 camere decomandate, situat pe strada Biruintei, la etajul 4 din 6, intr-un bloc construit in 2021, prevazut cu 2 lifturi. Apartamentul are o suprafata de 65 mp si se vinde complet mobilat si ...

2131 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare – etaj 1 – mobilat si utilat – boxa si parcare
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 intr-un imobil bine intretinut. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere Etaj 1 Compartimentare eficienta Living spatios si ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan
10

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere , situat in sectorul 3 . Metrou Nicolae Teclu 1 decembrie - 20 minute Locatie : Drumul Gura Putnei Suprafata utila : 47 mp- totala : 60 mp Constructie : 2018 Etaj 3 4 ( cu lift ) Complet mobilat si utilat . Loc de parcare inclus in pret . ...

2713 EUR/m2 | 47 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat • Terasa 26 mp • Zona Metalurgiei
15

Apartament 2 camere decomandat bull; Terasa 26 mp bull; Zona Metalurgiei Caracteristici principale: Suprafata utila: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp 2 camere decomandate Etaj 1 9 ndash; acces rapid si comod Centrala proprie Incalzire in pardoseala Acte pregatite pentru ...

1603 EUR/m2 | 78 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere
10
1

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , situat in zona Dristor. Locatie : Strada Eufrosina Popescu gt; Metrou Dristor : 5-7 minute Suprafata utila : 62 mp gt; totala : 64 mp Etaj : 4 10 An constructie : 1970 ( bloc reabilitat termic ) Pret : 134.000 euro Detalii suplimentare si ...

2161 EUR/m2 | 62 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

[PROGRESUL] Garsoniera decomandata - Bucatarie Mobilata
8

[PROGRESUL] Garsoniera decomandata - Bucatarie Mobilata

Vand garsoniera decomandata, in Bucuresti, Sector 4 . Aceasta dispune de o suprafata utila totala de 26.16 mp si se afla la etajul 4 din 4 . An constructie 1979 . Disponibila imediat . Pret : 50.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu ...

1923 EUR/m2 | 26 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
13

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere decomandat ndash; zona Baicului Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Baicului, intr-un imobil reabilitat termic, construit in 1988. Pret: 105.000 EUR Detalii: Suprafata utila: 53,4 mp, compartimentare eficienta Locuinta renovata Instalatie sanitara ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

3 camere Cheile Turzii
15
1

3 camere Cheile Turzii

Daca vrei spatiu, pozitie excelenta si un pret greu de gasit in zona, acesta este apartamentul pe care il cauti! Situat pe Cheile Turzii la demisol inalt (luminos si bine pozitionat), acest apartament de 3 camere este ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie sigura. ? Zona foarte cautata ? ...

1408 EUR/m2 | 71 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

{Aparatorii Patriei} Apartament cu 3 camere, decomandat - 74 mp -
14

Vand apartament cu 3 camere in Bucuresti, Sector 4, la aproximativ 300 m de Metrou Aparatorii Patriei . Acesta este decomandat si dispune de o suprafata utila de 74 mp . Etaj 2 din 10 . Compartimentare : hol intrare, living, bucatarie, 2 dormitoare, baie si 2 balcoane (inchise) . Imobil reabilitat ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Dristor I metrou 7 min
10
1

3 Camere Dristor I metrou 7 min

Apartament 3 camere de vanzare in Dristor ndash; locatie excelenta, ideal pentru locuit sau investitie! Situat pe strada Eufrosina Popescu, Sector 3, acest apartament confort 1, decomandat, se afla la etajul 4 din 10 intr-un bloc solid, construit in 1970 si reabilitat termic. Are o suprafata de 64,64 ...

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT
14

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT

2 Camere - Parcare - boxa - Inclus in pret Mobilat Utilat, gata de mutat Etaj 1 din 6 cu lift Centrala + incalzire in pardoseala Pret 120.000eur 0729 - 233 - 211 disponiil si pe whatsapp

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Tineretului, Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 6
12

Tineretului, Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 6

Vand apartament cu 3 camere in Bucuresti, zona Tineretului. Se afla la etajul 6 din 10 intr-un imobil construit in anul 1978 . Dispune de o suprafata utila totala de 68 mp . Se vinde complet mobilat si utilat . Mijloace de transport in comun : Metrou Tineretului (700 m), STB 381, 68 (500 m). Pret ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Tineretului Apartament 3 Camere Mobilat Utilat
14
1

Tineretului Apartament 3 Camere Mobilat Utilat

Apartament 3 camere Tineretului ndash; mobilat complet, gata de mutare, ideal locuinta sau investitie 1. Introducere (hook comercial): Descopera un apartament primitor, situat intr-una dintre cele mai cautate zone ale capitalei ndash; Tineretului. O alegere excelenta atat pentru locuit, cat si pentru ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei – doar 65.000€!
13
1

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei – doar 65.000€!

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei ndash; doar 65.000euro;! Oportunitate excelenta pentru locuit sau investitie! Apartament cu 2 camere situat la doar 7 minute de metrou Aparatorii Patriei, intr-o zona cu acces rapid la tot ce ai nevoie. Etaj 1 10 ndash; acces facil Suprafata: 36 mp Bloc ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Exclusivitate Apartament 2 camere 74 mp Ghencea Parcare + Piscina
8

Apartament 2 camere de valanzare | 74 mp | Prelungirea Ghencea | Ansamblul Primavara Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, un apartament de 2 camere decomandat situat in Ansamblul Primavara, Prelungirea Ghencea nr. 94-100, sector 6. Suprafata: 74 mp Etaj 1 Bloc 2008, cu lift Balcon inchis Loc ...

2029 EUR/m2 | 69 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence
14

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai , situat in zona Metalurgiei . Locatie : Bulevardul Metalurgiei Facilitati in zona : * Lidl, Kaufland, Parcul Tudor Arghezi, Mall Grand Arena Suprafata utila : 81 mp An constructie : 2018 Etaj : 5 5 ( cu lift si pod ) Compartimentare : *living ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului
18

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere, , confort , situat in cartierul Giurgiului, intr-un imobil construit in anul 1961 , disponibil la etajul 4 din 7, cu o suprafata utila de 47 mp. ID intern: 1217.

2447 EUR/m2 | 47 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea