Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Gara de Nord
3
2

Garsoniera de inchiriat in zona Gara de Nord

Garsonieră de închiriat în zona Gara de Nord, 30 mp, etaj 5 din 8, bloc cu lift. Practică și bine întreținută, complet mobilată și utilată. Bucătărie separată, baie curată, spațiu eficient pentru locuit. Poziție excelentă, la câteva minute de metrou și transport în toate direcțiile. Ideală pentru cineva ...

30 m2

Gara de Nord, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Kogalniceanu
4
4

Garsoniera de inchiriat zona Kogalniceanu

Garsoniera 28mp, mobilata si utilata, zona Kogalniceanu. Este răcoroasă vara, pe o străduță închisă, cu parcare și liniște. In bloc consolidat, fără risc seismic si peste Splai de metrou.

28 m2

Kogalniceanu, Sector 5, Bucuresti

Promovat
 garsoniera in zona 1 Decembrie aproape de metrou
3
75

garsoniera in zona 1 Decembrie aproape de metrou

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona 1 Decembrie aproape de metrou. Garsoniera dispune de o suprafata de 35 de mp,etaj 2. Este situata la 5 minute de metrou, in zona se regasesc mai multe spatii comerciale. Pentru vizionari sunati la numarul de telefon.

35 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera situata in zona Lujerului
6
3

Garsoniera situata in zona Lujerului

Garsoniera este situata in zona Lujerului, complex Plaza Residence, etaj 2. Mijloace de transport in comun la mai putin de 5 min (metrou, autobuze, tramvai). Mall-uri si supermarket-uri in apropiere: Plaza Romania, Afi Cotroceni, Cora, Auchan, Lidl, Kaufland. Suprafata: 38mp

38 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere mobilat si utilat, la doar 12 minute de Metrou Piata Sudului
9

PIATA SUDULUI ndash; APARTAMENT 3 CAMERE Va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la doar 12 minute de mers pe jos de statia de metrou Piata Sudului. Etaj: 1 4 Suprafata utila: 69,30 mp Bloc construit in anul 1964 Se vinde mobilat si utilat Pret: 149.900 Euro Telefon: 0754 ...

2172 EUR/m2 | 69 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere | Mobilat Utilat - Gata de mutare
16

Apartament 3 camere | Mobilat Utilat - Gata de mutare

Apartament 3 camere cu compartimentare eficienta si suprafata generoasa de aproximativ 73 mp Locuinta situata pe Strada Lirului, zona accesibila si bine conectata Imobil construit in anul 1964, stabil structural si eligibil pentru achizitie prin credit Bloc bine intretinut, cu etaj tehnic superior ce ...

1703 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

Sector 4 Metalurgiei 3 Camere 81 mp
20

Sector 4 Metalurgiei 3 Camere 81 mp

Va prezentam un apartament primitor si bine compartimentat, situat pe Bulevardul Metalurgiei, intr-un imobil construit in 2018, in zona de sud a Bucuresti. Cu o suprafata utila de 70 mp, la care se adauga doua balcoane inchise (11 mp), aceasta locuinta ofera spatiu generos si functionalitate, fiind ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || parcare boxa
18

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil. Apartamentul se vinde mobilat ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere decomandat - pozitie excelenta -> Zona Unirii, Metrou Piata Unirii
10
1

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Matei Basarab, Sector 3 - la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Piata Unirii. Instalatiile termice si sanitare au fost schimbate in anul 2015, iar caloriferele si centrala sunt noi. Apartamentul se vinde nemobilat, ceea ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare
14
2

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, aflat intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, strada Postalionului, Sector 4. Statie STB la doar 2 minute. In imediata apropiere se afla scoli si gradinite, precum si numeroase magazine, saloane, ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 camere cu parcare – Postalionului – langa Grand Arena – 120.000 euro
15
3

3 camere cu parcare ndash; Postalionului ndash; langa Grand Arena ndash; 125.000 euro De vanzare apartament 3 camere situat pe strada Postalionului, etaj 2 din 4, bloc cu lift. Apartamentul dispune de loc de parcare inclus si este amplasat excelent, in spate la Grand Arena. Zona ofera acces rapid ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa
19

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa

EXCLUSIVITATE ndash; Penthouse 119 mp, Cretestilor ndash; Drumul Jilavei, la 15 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se vinde un apartament tip penthouse situat la etajele 6 si 7 ale unui imobil modern, finalizat in 2024, dotat cu lift. Locuinta are o suprafata totala de 119 mp, este complet finisata ...

1933 EUR/m2 | 119 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
4

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

3 Camere gata de mutare
15

3 Camere gata de mutare

Metalurgiei Mall Grand Arena - Apartament 3 Camere - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei, strada Postalionului. Se afla la etaj 2 din 4 cu lift . Dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Compartimentare ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1
6

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, Aparatorii Patriei . Se afla la etajul 1 din 10, intr-un imobil construit in anul 1974 . Suprafata utila totala : 36 mp . Pret : 65.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Metrou Dristor Ap 3 camere 64MP
12
1

Metrou Dristor Ap 3 camere 64MP

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, situat in cartierul Dristor, strada Eufrosina Popescu, sector 3, intr-un imobil construit in anul 1970. Disponibil la etajul 4 din 10, cu o suprafata de 64.64 mp. Distanta fata de statia de metrou Dristor este de aproximativ 7 minute de mers ...

2094 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1
10
6

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1

Se vinde garsoniera situata pe Strada Anghel Moldoveanu, cu suprafata de 27 mp, amplasata la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1993. Garsoniera se vinde mobilata si utilata si beneficiaza de loc de parcare in spatele blocului. Zona este linistita, potrivita atat pentru locuit, cat si ...

1852 EUR/m2 | 27 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP
20

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, 2 bai, confort 1, situat in Bld. Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2018 Disponibil la etajul 5 din 5, pod deasupra izolat, cu o suprafata utila de 70 mp plus 2 balcoane inchise in suprafata de 11 mp. Se vinde mobilat si utilat ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT – B-DUL METALURGIEI – 81 MP – 2 BAI – PARCARE CADASTRATA 
20

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT ndash; B-DUL METALURGIEI ndash; 81 MP ndash; 2 BAI ndash; PARCARE CADASTRATA Oportunitate excelenta intr-un bloc nou (2018), ideal pentru familie sau investitie sigura! B-dul Metalurgiei Etaj 5 5 cu lift + pod Suprafata totala 81 mp 3 camere total decomandate 2 bai 2 ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 3 Camere Mobilat Utilat Centrala Termica
20

Locatie excelenta pentru familie ndash; Sector 4, Bucuresti Apartamentul este situat pe Strada Izvorul Muresului nr. 11, intr-o zona linistita si apreciata pentru accesul rapid catre scoli, gradinite si metrou. La doar 1 minut distanta regasim: bull; Gradinita nr. 225 bull; Cresa Micii ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

INVESTITIE   LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui
5
1

INVESTITIE LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui

Investeste inteligent ! Ofer spre vanzare garsoniera situata in sectorul 4, pe Drumul Binelui, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei. Suprafata : 36 mp Termen finalizare : iulie 2026 Etaj : Parter inalt *Incalzire in pardoseala Pret : 68.500 euro ***POZE DE ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa
17

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa

Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, confort 1, situat pe Bulevardul Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti, in apropiere de Parcul Tudor Arghezi, intr-un imobil construit in anul 2025. Locuinta este disponibila la etajul 1 din 9, are suprafata utila de 53 mp si beneficiaza de o terasa spatioasa de ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1  Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0 Pentru ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea