Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsonieră modernă de închiriat – Aleea Fetești 14-16 | Metrou 1 Decem
9

Agentia Arhire Imobiliare va propune spre închiriere o garsonieră situată la parter înalt al unui imobil cu 4 etaje, pe Aleea Fetești nr. 14-16, într-o zonă liniștită și foarte bine conectată la mijloacele de transport și punctele de interes din zonă. Locuința se închiriază complet mobilată și utilată, ...

35 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Drumul Taberei
4
2

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Drumul Taberei

Va propune spre inchirere apartament de 2 camere situat in Drumul Taberei. Acesta este amplasat la etajul 5 intr-un bloc alcatuit din 10 etaje, avand o suprafata utila de 53 mp. Amplasarea imobilului faciliteaza accesul la statia de metrou Dr Taberei este in imediata apropiere, zona comerciala Drumul ...

53 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Confort Park – Vitan Bârzești |
12
1

✨ Apartament 2 camere decomandat | Confort Park – Șos. Vitan Bârzești | Investiție ideală ✨ ArhireImobiliare vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere decomandat, situat în complexul rezidențial Confort Park, pe Șoseaua Vitan Bârzești, într-un imobil solid construit în 2008, la etajul 5 din ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Pietii Rahova
4
8

Garsoniera de inchiriat in zona Pietii Rahova

Garsoniera de inchiriat in zona Piata Rahova cu o suprafata utila de 26mp situat la etajul 1 complet mobilat si utilat ,cu cabina de dus,dressing generos. Statie de tramvai in apropiere,scara este curata. Va asteptam cu un telefon!

26 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere * renovat complet *
7
1

Apartament 2 camere * renovat complet *

Apartament 2 camere, cf 2 , 38 mp , an constructie 1975 ,bucatarie marita prin desființare logie-balcon,geam la baie. Etaj 2 4, Sector 4, Piata Resita. Nou renovat in totalitate instalații electrice și sanitare schimbate. Usi noi, parchet nou, gresie nouă, bloc reabilitat . Toate actele ok se accepta ...

1763 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 camere Renovat * Mobilat- Utilat * Mutare rapida *
16
2

Ap 3 camere Renovat * Mobilat- Utilat * Mutare rapida *

Mutare Imediată | 3 Camere Decomandat | Design Modern & Confort Ești în căutarea unei locuințe unde singura ta grijă este să aduci bagajele? Acest apartament cu 3 camere reprezintă echilibrul perfect între funcționalitate, estetică și accesibilitate. Detalii Care Fac Diferența: Compartimentare: Decomandat ...

1894 EUR/m2 | 66 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat!
10
4

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat! 25500 euro ,15 mp ,et 1 4 ,bloc 1980

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat 15 mp
10
4

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat 15 mp

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Titan   Bd. 1 decembrie 1918   Bloc anvelopat
9
9

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

4 camere 99 mp mobilat utilat mutare rapida etaj 1  loc parcare inclus
20

4 camere 99 mp mobilat utilat mutare rapida etaj 1 loc parcare inclus

Apartament 4 camere decomandat 99 mp. Se vinde cu mobila de bucătărie,hota ,centrală, cuptor,aragaz,frigider,mașină de vase . Balcon închis plus 2 dulapuri pe comandă . Holul mobilat pe comandă ,4 aere condiționate noi și încă in garanție,dressing 4 metri lungime și 2.72 înălțime. loc parcare inclus ...

1919 EUR/m2 | 99 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 camere etaj 1 3 | Brancoveanu  Metrou Parc | Mutare Rapida
12
1

Ap 3 camere etaj 1 3 | Brancoveanu Metrou Parc | Mutare Rapida

Brancoveanu 3 camere Bloc 2025 Finalizat Finisaje Premium Apartament 3 Camere | Bloc Nou 2025 | Finisaje Premium | 8 min Metrou Brâncoveanu Vă propunem spre achiziție un apartament cu 3 camere, situat într-un imobil boutique finalizat în 2025, ideal pentru o familie care își dorește confort modern ...

2961 EUR/m2 | 77 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 4 camere decomandat 115 mp * Mutare Rapida* Prima Inchiriere * Spatiu
13

Apartament 4 camere decomandat 115 mp * Mutare Rapida* Prima Inchiriere * Spatiu Vă prezentăm spre închiriere un apartament de excepție, situat la etajul 3 al unui imobil cochet, care îmbină intimitatea cu o vedere panoramică superbă. Cu o suprafață generoasă de 115 mp, această proprietate se află la ...

114 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Dacia -Toamnei garsoniera cocheta in vila anvelopata 32000 EURO
5
15

Dacia - Maria Rosetti garsoniera 21 mp utili, ideala pentru locuinta sau birou.

1519 EUR/m2 | 21 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili
17
7

Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili

Eminescu - Stefan cel Mare, apartament 2 camere situat la parterul unei vile individuale compusa din D+P+2, 42 mp utili, renovat, 3 proprietari in tot imobilul, fara costuri de administrare, contorizat, cu centrala proprie pe gaz, dusumea de lemn, gresie, faianta, vopsea lavabila, tamplarie termopan ...

2179 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5
1

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Eminescu - Stefan cel Mare 2 camere in vila renovat
11
21

Eminescu - Stefan cel Mare 2 camere in vila renovat

Eminescu - Stefan cel Mare, apartament 2 camere situat la parterul unei vile individuale compusa din S+P+2, 42 mp utili, renovat, 2 proprietari in tot imobilul, fara costuri de administrare, contorizat, cu centrala proprie pe gaz, dusumea de lemn, gresie, faianta, vopsea lavabila, tamplarie termopan ...

2179 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate
5

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...

1625 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu
2

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...

1821 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -84.900 Euro + TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -87.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -93.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la ...

1406 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Propunem spre inchiriere birouri
3

Propunem spre inchiriere birouri

Va propunem spre inchiriere 5 birouri. Stituat pe Bd. Iuliu Maniu nr. 447-451, la etajul 1, in suprafata totala de 120 mp, detine toate utilitatile (energie electrica, termica, apa curenta, parcare, telefonie fixa, internet fibra optica, supravegere video si monitorizare paza) , Stadiul constructiei: ...

120 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament Duplex 3 Camere Cismigiu
20

Apartament Duplex 3 Camere Cismigiu

P106510 Casa/Vila eleganta, complet renovata in 2024, situata intr-o cladire istorica din 1940, construita pe structura de caramida si organizata pe demisol + parter + etaj. Proprietatea are suprafata utila de 85 mp si suprafata construita de 100 mp, compartimentare decomandata. Este compusa din 3 ...

85 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1904 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea