Garsoniera zona Barbu Vacarescu
Garsoniera zona Barbu Vacarescu, mobilata modern, CENTRALA PROPRIE, utilata complet suprafata 38 mp,etaj 5 6,bloc.
38 m2
Barbu Vacarescu, Sector 2, Bucuresti
ieri 12:17
Anunțuri promovate – Vezi toate
38 m2
Barbu Vacarescu, Sector 2, Bucuresti
ieri 12:17
Inchiriez garsoniera, in zona Ghencea, dispune de 38mp, etajul 3, se accepta animale de companie, va rog sa ma sunati pentru mai multe detalii
38 m2
Ghencea, Sector 6, Bucuresti
ieri 11:47
Ofer spre inchiriere garsoniera , cu o suprafata de 41 mp, situat in zona Rahova Garsoniera situata la etajul 1 al unui imobil dispus pe 8 niveluri si dispune de o suprafata utila de 31 mp. Zona in care se afla imobilul este excelenta fiind in imediata apropiere a statiilor mijloacelor de transport ...
41 m2
Rahova, Sector 5, Bucuresti
ieri 15:44
Garsoniera zona TEI-PARCUL CIRCULUI, la 5 minute de Facultatea de Constructii, mobilata modern,utilata complet. Garsoniera este decomandata,suprafata 28 mp,etaj 2 4, bloc reabilitat termic, zona verde cu numeroase facilitati
28 m2
Tei, Sector 2, Bucuresti
ieri 16:49
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Garsoniera Aparatorii Patriei-Turnu Magurele, confort 1, semidecomandat, etaj 4 din 9, suprafata 32 mp, an constructie 1970. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica. Fara animale de companie. Mobilat si utilat complet. Caracteristici: Nr. camere: 1 Suprafata totala: 32 ...
32 m2
berceni, Sector 4, Bucuresti
6 mai
In cartierul Chitila, situată la capătul liniei de tramvai 53, în apropiere de intersecția cu Bulevardul Laminorului (venind dinspre Pod Constanța, se virează stânga pe strada Mezeș), această proprietate beneficiază de o poziție excelentă: o stradă liniștită, cu trafic redus, destinată în principal riveranilor. Imobilul ...
1651 EUR/m2 | 97 m2
Chitila, Sector 1, Bucuresti
6 mai
Vila deosebita, construita in anul 1927 in stil brancovenesc autentic, complet consolidata, restaurata si extinsa in perioada 2018ndash;2019, cu pastrarea elementelor arhitecturale originale. Proprietatea are o suprafata utila de 850 mp (regim de inaltime S+P+1+M) si este ideala pentru birouri de prestigiu, ...
Dacia, Sector 2, Bucuresti
6 mai
Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 5 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...
2568 EUR/m2 | 88 m2
Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti
6 mai
Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 4 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...
2140 EUR/m2 | 86 m2
Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti
6 mai
Spatiu parter, stradal, vedere frumoasa, libera, adaptabil ca show-room, cafeterie, activitati de comert, banca, receptie, etc, cu multiple zone de acces. Pe langa avantajele tehnice constructive, avantajul imobilului este amplasarea intr-o zona ultracentrala in apropierea celui mai important nod al ...
85 m2
Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...
1956 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...
1768 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...
1909 EUR/m2 | 141 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...
1160 EUR/m2 | 190 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...
2696 EUR/m2 | 85 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...
2071 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -141.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -146.900 Euro + TVA ...
2013 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...
2018 EUR/m2 | 71 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -141.449 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -147.499 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -153.549 Euro ...
2080 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
2488 EUR/m2 | 50 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
2322 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.089 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -125.719 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -129.349 Euro ...
2255 EUR/m2 | 54 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
1523 EUR/m2 | 80 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.000 +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...
1412 EUR/m2 | 82 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai