Garsoniera zona Unirii
Garsoniera zona Unirii langa Metrou, etaj 2 10, 35 mp2, renovata, bloc reabilitat, utilata si mobilata modern, aragaz, frigider, masina spalat, A.C., cablu TV, internet
35 m2
Unirii, Sector 3, Bucuresti
ieri 18:32
Anunțuri promovate – Vezi toate
35 m2
Unirii, Sector 3, Bucuresti
ieri 18:32
Inchiriez o garsoniera cu suprafata utila de 29 mp la etajul 2 al unui imobil izolat termic cu doar 4 niveluri. Acesta se afla in cartierul Pantelimon , in imediata apropiere a mijloacelor de tansport in comun, magazine, banci si alte puncte de interes ale zonei. Garsoniera este complet renovata si ...
29 m2
Pantelimon, Sector 2, Bucuresti
ieri 09:43
Oferim spre inchiriere un apartament 3 camere, zona Lacul tei Grigore Ionescu3 camere, decomandat, 65 mp, situat la etajul 2. Se accepta animale de companie
65 m2
Tei, Sector 2, Bucuresti
ieri 16:33
Vrei sa-ti incepi viata pe cont propriu si te afli in cautarea unei locuinte care sa-ti ofere confortul, functionalitatea, dar si flexibilitatea de care ai nevoie? O unitate locativa monocamerala este, adesea, cea mai buna solutie pentru tinerii aflati la inceput de drum, iar in ansamblul EnVogue Residence ...
1866 EUR/m2 | 60 m2
Militari, Sector 6, Bucuresti
19 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...
2287 EUR/m2 | 58 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...
1684 EUR/m2 | 77 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...
1613 EUR/m2 | 77 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1735 EUR/m2 | 71 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...
1403 EUR/m2 | 88 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...
1782 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...
1668 EUR/m2 | 71 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Va propunem spre inchiriere apartament cu 4 camere situat pe Soseaua Stefan cel Mare vis-a-vis de Parcul Circului. Apartamentul este situat la etajul 9 al unui bloc cu 10 etaje, cu o suprafata utila de 80 mp, bloc construit in anul 1978, curat, civilizat, lift, interfon, zona ultracentrala, vedere pe ...
80 m2
Sector 2, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...
1661 EUR/m2 | 69 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 118.250 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 121.500 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...
2132 EUR/m2 | 54 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% TVA GARANTAT 9% pentru antecontractele semnate pana la 31.07.2025! Proiect gata pana la 31.07.2026! Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon ...
1550 EUR/m2 | 74 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...
1503 EUR/m2 | 74 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -109.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1689 EUR/m2 | 65 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...
1542 EUR/m2 | 69 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Ofer spre vanzare un apartament de 4 camere tip Penthouse, cu o suprafata de 236 mp, cu Parcare Subterana Inclusa, proiectul se afla in proximitatea marelui centru comercial Auchan Titan. Blocul este unul micut si cochet compus din 46 de apartamente ...
2400 EUR/m2 | 100 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...
1781 EUR/m2 | 60 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
1550 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Ofer spatiu aflat Strada Liveni cu suprafata de 90 mp, compus din 3 camere, la parter, plus baie proprie. Pretul este net, toate utilitatile sunt fixe, 1000 lei si includ: internet, apa, curent, gaz ( caldura). Se ofera factura contract. Spatiul dispune de Camere de luat vederi, curte inchisa. In ...
90 m2
Regina%2bMaria, Sector 4, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -114.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...
1854 EUR/m2 | 57 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...
1843 EUR/m2 | 57 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai