Garsonieră de închiriat în zona Păcii
Garsonieră de închiriat în zona Păcii, are o suprafață de 32 mp, etaj 4,la câteva minute de Stația de metrou Păcii. Zonă în dezvoltare, liniștită, cu acces rapid către oraș.
36 m2
Sector 6, Bucuresti
azi 11:34
Anunțuri promovate – Vezi toate
36 m2
Sector 6, Bucuresti
azi 11:34
Va propunem spre inchiriere o garsoniera situata la etajul 5 din 10, in zona Mosilor Aleea Deda, intr-o locatie accesibila si bine conectata. Suprafata: 26mp Locuinta este complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu si pregatita pentru mutare imediata.
26 m2
Obor, Sector 1, Bucuresti
azi 10:48
Va propunem spre inchiriere o garsonieră în zona Crângași, cu legături directe către Universitatea Politehnica. Locuința are 29 mp, etaj 3 din 4, bloc reabilitat. Complet mobilată și utilată, la 5 minute de metrou și tramvai.
29 m2
Crangasi, Sector 6, Bucuresti
azi 08:19
Ofer spre inchiriere garsoniera in Ozana. Garsoniera este situata intr-o zona linistita, are o suprafata de 28mp,etaj 2. In zona se regasesc spatii comerciale si acces la transport in comun . Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Mutare im
28 m2
Ozana, Sector 3, Bucuresti
azi 09:01
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...
1603 EUR/m2 | 51 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...
2586 EUR/m2 | 116 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...
2526 EUR/m2 | 42 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 124.000 ...
1265 EUR/m2 | 98 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 61.400 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai ...
1637 EUR/m2 | 38 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 68.100 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...
1633 EUR/m2 | 42 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 94.600 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...
1528 EUR/m2 | 62 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 130.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...
1534 EUR/m2 | 85 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.305 Euro TVA Inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...
2251 EUR/m2 | 38 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.327 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate ...
2949 EUR/m2 | 36 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.622 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -133.131 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...
1573 EUR/m2 | 79 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.313 Euro TVA inclus pentru un avans de 45% la antecontract -83.260 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...
1871 EUR/m2 | 41 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.770 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -104.214 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...
1573 EUR/m2 | 62 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -108.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...
1180 EUR/m2 | 92 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...
1400 EUR/m2 | 79 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.740 + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - P+10 ...
1121 EUR/m2 | 92 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.740 Euro +TVA pentru un avans de 45% la antecontract -102.172 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1056 EUR/m2 | 92 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...
1115 EUR/m2 | 92 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.118 Euro +TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -136.010 Euro +TVA pentru un avans de 20% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1030 EUR/m2 | 125 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - ...
1942 EUR/m2 | 40 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai