Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat zona Dristor
7
65

Apartament 2 camere de inchiriat zona Dristor

Apartament 2 camere in zona Dristor la doar 10 minute de statia de metrou Dristor , situate la etajul 4 cu o suprafaa de doar 50 mp . In apropiere regasim si McDonalds Dristor,si complex commercial . Apartament decomandat cu locuri de joaca in proximitatea blocului . Complet utilat si mobilat .

50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 3 camere si pod superb in zona Doamna Ghica
15

Apartament cu 3 camere si pod superb in zona Doamna Ghica

Ne face placere sa va prezentam un apartament spatios cu 3 camere, complet mobilat si utilat, ideal pentru locuire imediata, situat intr-un imobil bine intretinut, construit in 2012. Caracteristici cheie: Compartimentare: Decomandat Suprafata utila: 87 mp utili | 1 living generos (33 mp), 2 dormitoare ...

2089 EUR/m2 | 87 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
apartament cu 2 camere Tei
6
55

apartament cu 2 camere Tei

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, utilat si mobilat complet, modern mobilat, renovat, toate dotariile. Apartamentul se afla in zona Tei, foarte aproape de Facultatea de Constructii. Suprafata: 48mp Etaj: 1

48 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Pipera-Campul Pipera
1

Pipera-Campul Pipera

Apulum 94 va propune un teren in zona Pipera Campul Pipera intersectie cu strada Constantin Rautchi in suprafata de 450 mp+50 mp drum de servitute.Terenul este intravilan si are in vecinatate sau in apropiere case deja locuite dimensiunile terenului fiind 20x22,5 m cu deschiderea de 20 m.Se poate vinde ...

450 m2

pipera, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera cu Centrala Proprie | Bloc 2012 | Colentina - Fundeni
7

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata la parterul unui bloc cu 3 etaje din zona Colentina - Spital Fundeni. Garsoniera dispune de geam la baie, centrala termica pe gaz, aer conditionat si este mobilata si utilata complet!

40 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Calea Ferentari-Capat RATB Zetarilor 7500 mp intravilan,apa,gaze si curent
5
16

Calea Ferentari-la 300 m de capatul RATB Zetarilor-Propunem dezvoltatorilor din aceasta zona un teren intravilan pretabil ptr a dezvolta un cartier rezidential.Ceea ce il recomanda sunt pozitia si utilitatile (strada asfaltata,iluminat public,apa curenta,canalizare si gaze)care sunt in fata terenului ...

7,500 m2

Sector 5, Bucuresti

Case de vanzare Straulesti White Residence
6
5

Case de vanzare Straulesti White Residence

Va prezentam spre vanzare un nou proiect imobiliar realizat de EMsia Construction Koncept, WHITE RESIDENCE WHITE RESIDENCE este un complex deosebit, privat, format din 9 case single si cuplate. Toate finisajele interioare sunt de calitate superioara (gresie, faianta, parchet, obiecte sanitare, ...

2238 EUR/m2 | 105 m2

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

High Garden East | Best deal | Studio | Investitie
6

High Garden East | Best deal | Studio | Investitie

High Garden East este un proiect rezidential gândit pentru un stil de viata modern si sigur intr-o comunitate selecta si durabila, punand accent pe sustenabilitate si responsabilitate. Se afla pe strada Electronicii, nr. 31, la doar 5 minute cu masina de Piata Obor si Piata Iancului, avand langa proiect ...

32 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Spatiu comercial de inchiriat in zona Jiului
2

Spatiu comercial de inchiriat in zona Jiului

Bucurestii Noi- Jiului, spatiu comercial 15 mp de inchiriat. Nivel: Parter Vitrina stradala: 5 ml; deschidere stradala, vizibilitate comerciala foarte buna, zona circulata intens Pretabil pentru: service gsm, birou asigurari

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Garsonieră de inchiriat| Pipera| Rond Omw
8

Garsonieră de inchiriat| Pipera| Rond Omw

ID proprietate: P264941 Buna ziua! Dorim sa va prezentam una dintre garsonierele aflate in gestiunea agentiei ZOCA Real Estate. Acest imobil este intr-o zona de mare interes din Bucuresti si anume Pipera , ce ofera acces la multe facilitati in imprejurimi precum restaurante, scoli, parc, centre comerciale ...

45 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de inchiriat - The Park - Tineretului
7

Apartament 2 camere de inchiriat - The Park - Tineretului

Apartament 2 camere de inchiriat intr-o zona centrala excelenta - Tineretului -Constantin Brancoveanu, la 10 minute de mers pe jos pana la metrou Constantin Brancoveanu. Ideal pentru cei care cauta o locatie linistita si acces facil la mijloace de transport in comun restaurante, cafenele, scoli, ...

50 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului
15

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului

Apartament 4 camere de inchiriat, situat in cartierul Herastrau, la 2-3 minute de mers pe jos pana la Parcul Herastrau Acesta este situat la etajul 1 al unui imobil cu 6 nivele si se inchiriaza complet mobilat si utilat. Apartamentul dispune si de un loc de parcare propriu. Comisionul agentiei: 50% ...

182 m2

Sector 1, Bucuresti

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului
15

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului

182 m2

Sector 1, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea