Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
inchiriere garsoniera  in zona stefan cel mare aproape de metrou
3
4

inchiriere garsoniera in zona stefan cel mare aproape de metrou

Ofer spre inchiriere garsoniera mobilata si utilata in zona stefan cel mare aproape de metrou Garsoniera este situata la etajul 1 al unui imobil dispus pe 8 niveluri si dispune de o suprafata utila de 37 mp, fiind Zona in care se afla imobilul este excelenta fiind in imediata apropiere a statiilor ...

37 m2

Stefan+cel+Mare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Drumul Taberei
4
43

Garsoniera de inchiriat in zona Drumul Taberei

Oferim spre inchiriere garsoniera in sectorul 6 zona Drumul Taberei la 5 minute de Parcul Drumul Taberei , garsoniera are o suprafata de 40 mp situata la etajul 3 .

40 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
 inchiriere garsoniera in zona pantelimon aproape de metrou
3
3

inchiriere garsoniera in zona pantelimon aproape de metrou

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona pantelimon aproape de metrou 36 mp, situat la etajul 3, . Garsoniera se inchiriaza complet mobilat si utilat exact ca si in poze. Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

36 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Spațiu de birouri de 60mp de închiriat în zona Muncii
8

Spațiu de birouri de 60mp de închiriat în zona Muncii

Oferim spre închiriere două birouri complet mobilate, spațioase și luminoase (birou directorial și birou de lucru), situate într-o clădire modernă din zona Piața Muncii. Spațiul este ideal pentru desfășurarea activităților de birou într-un mediu profesionist, beneficiind atât de intimitate, cât și de ...

60 m2

Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 5 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2568 EUR/m2 | 88 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 4 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2140 EUR/m2 | 86 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ...

1910 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium
5

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -121.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este ...

1793 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
4

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

2322 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/Credit 15%
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/Credit 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ansamblu rezidențial modern format din 2 blocuri cu regim mic de ...

1863 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB
4
1

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB

1523 EUR/m2 | 80 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Calitate si Confort/Credit Ipotecar 15%
11
2

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.000 +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

1412 EUR/m2 | 82 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Aproape de Facilitati -Zona Linistita
5
1

3 Camere Aproape de Facilitati -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -121.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Eden City Pallady ...

1793 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala
5

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.467 EURO +TVA pentru un avans de 90% -117.840+TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere decomandate Tip ...

1047 EUR/m2 | 107 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 Camere Ideal pentru un nou inceput-Comision 0%
19
1

Apartament 3 Camere Ideal pentru un nou inceput-Comision 0%

Pret proprietate: -112.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Direct Dezvoltator -Comision 0% Apartament spatios si bine compartimentat cu 3 camere decomandate situat in zona Theodor Pallady, intr-un imobil ...

1662 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator Apartament 2 camere Parcare Bonus Mutare Rapida
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Termen Finalizare Octombrie 2024 Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 ...

573 EUR/m2 | 192 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea