Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera decomandata in zona Drumul Taberei
3
13

De inchiriat garsoniera decomandata in zona Drumul Taberei

De inchiriat garsoniera decomandata, la etajul 4 8 al unui imobil nou, , dotat cu lift si loc de joaca pentru copii. Imobilul este situat in zona drumul taberei , la 10 minute de metro raul doamnei,spatii comerciale in zona . Apartamentul cu o suprafata utila de 42mp . Disponibil pentru inchiriere imediat. Pentru ...

42 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Piata Victoriei
4
1

Garsoniera in zona Piata Victoriei

Inchiriez garsoniera moderna in zona Piata Victoriei cu un design interior aparte ideala pentru un cuplu. Garsoniera este intr-o zona foarte accesibila fiind in apropierea statiei de metrou la doar 3 minute de mers pe jos. Garsoniera dispune de 38mp2 si se afla la etajul 2.

38 m2

Piata Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Iancului - Mega Mall
7

Apartament 2 camere zona Iancului - Mega Mall

Se vinde apartament 2 camere zona Iancului - Mega Mall, parter din 10 , conf 1, semidec. supraf. 47 mp. an constructie 1977, bloc anvelopat, renovat in totalitate cu instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet,, centrala termica proprie, se vinde mobilat si utilat ca ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Metrou Dristor Garsoniera
6

Metrou Dristor Garsoniera

Garsonieră decomandată, situată la etajul 6, cu o suprafață utilă de 30 mp și compartimentare practică, ce oferă confort și intimitate. Luminoasă, cu lumină naturală din plin Bucătărie separată Geamuri termopan Balcon închis cu termopan Se vinde nemobilata Locuința este potrivită atât pentru mutare, ...

2250 EUR/m2 | 30 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Berceni, Bd. Metalurgiei, de vanzare apartament 3 camere, partial mobilat si utilat nou!
10
1

Va oferim spre achizitie 1 apartament compus din 3 camere decomandate, situat in imobil nou pe Bulevardul Metalurgiei. Imobilul a fost finalizat in anul 2014 si este conectat la toate utilitatile orasului. Apartamentul beneficiaza de finisaje moderne si este partial mobilat. Dormitoarele sunt complet ...

2222 EUR/m2 | 72 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

13 SEPTEMBRIE, Marriott, Catedrala Mantuirii Neamului
1
6

13 SEPTEMBRIE, Marriott, Catedrala Mantuirii Neamului

13 SEPTEMBRIE, Marriott, Catedrala Mantuirii Neamului Vand Apartament 2 Camere, Decomandat, Situat La Etajul 1 Al Unei Vile, Suprafața De 60 Mp. Acesta Include: Bucătărie, Camara, Baie, Hol, Living, Dormitor, 2 Balcoane, Cameră De Serviciu, O Boxă La Demisol, Oferind Un Spațiu Versatil Si Practic. Finisajele ...

1125 EUR/m2 | 60 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere in vila  zona Mosilor   Ferdinand
9

Apartament 3 camere in vila zona Mosilor Ferdinand

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Mosilor, intr-un imobil construit in anul 1948, disponibil la etajul 1 din 2, cu o suprafata utila de 56 mp. Apartamentul este situat intr-o vila din caramida si beton armat. Vila are doua apartamente. Locatia ...

3304 EUR/m2 | 56 m2

mosilor, Sector 2, Bucuresti

Proprietar Vind apartament 2 camere cu toate actele finalizate ,etaj 5 din 10 in Luica nr 13 Berceni
9

Apartamentul are toate imbunatatirile ,necesita doar o zugraveala Zona este f buna ,are toate necesitatile Blocul este recent reabilitat

38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 Camere Mihai Bravu
20

Apartament 2 Camere Mihai Bravu

P106499 Adresa : Soseaua Mihai bravu 176 Dispune de centrala termica proprie. Apartamentul are o suprafata de 75 mp si se afla la PARTER intr-un bloc cu regim de inaltime P + 8. Este 2 camere facut din 3. Bucataria este mobilata si utilata complet, este separata. Agent: Oprea Sorin

79 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vânzare – Floreasca | Ideal investiție Airbnb
13

Vă prezentăm un apartament de 2 camere situat în unul dintre cele mai apreciate cartiere din București – Floreasca, perfect atât pentru locuit, cât și pentru investiție în regim hotelier/Airbnb. Apartamentul se vinde exact ca în fotografii, complet mobilat și utilat, pregătit pentru mutare sau închiriere ...

3574 EUR/m2 | 47 m2

floreasca, Sector 2, Bucuresti

2 Cam- Finalizat- Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor- 57mp- Centrala
19

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2052 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Rahova Margeanului bloc reabilitat cu centrala
6

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere cu adevarat deosebit, situat la parter din 8, intr-un bloc reabilitat termic, recent renovat, in zona Rahova Margeanului. Locuinta se vinde complet mobilata si utilata, fiind gata pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare. Impresioneaza ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE RAHOVA
13

VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE RAHOVA

Va oferim spre vanzare un apartament Decomandat situat in zona Rahova la patru statii de Uniri cu tramvaiul 32.Apartamentul este pozitionat la etajul 7 intr-un bloc cu 8 niveluri construit in anul 1985.Imobilul nu are imbunatatiri,dispune de 2 grupuri sanitare si un balcon inchis cu termopan.Pret discutabil ...

1529 EUR/m2 | 70 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

9072  Apartament 2 camere Bucurestii Noi-Laminorului
7

9072 Apartament 2 camere Bucurestii Noi-Laminorului

9072 Apartament 2 camere Bucurestii Noi-Laminorului- cu centrala proprie Apartament luminos, in stare buna, orientare est, situat la etaj 3 3 intrun imobil izolat termic si cu pod, deci transfer termic ff mic. A fost construit in 2013 si este situat la 9 min. de Statia de Metrou Laminorului. Zona ...

2200 EUR/m2 | 50 m2

bucurestii noi, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 Camere, Zona Iancului, Pozitionare de Exceptie
11

Apartament 2 Camere, Zona Iancului, Pozitionare de Exceptie

Apartament 2 camere | Zona Iancului - Bucur Obor | 7 - 10 minute pana la metrou Va prezentam un apartament situat intr-un imobil cu acces rapid catre artere importante ale capitalei, precum Soseaua Mihai Bravu, Bulevardul Ferdinand, Calea Mosilor sau Soseaua Stefan cel Mare si 7-10 minute de mers ...

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Vila spatioasa cu 5 camere |Giulesti- Bucuresti |  Constructie 2022 |  Curte proprie |
11

Vila spatioasa cu 5 camere |Giulesti- Bucuresti | Constructie 2022 | Curte proprie |

Excelenta prin experienta! Descopera confortul unei locuinte moderne, cu bun gust, situata intr-o zona linistita din Giulesti, sectorul 1 ndash; Bucuresti, ideala atat pentru rezidenta, cat si pentru activitati de birou. Aceasta vila spatioasa, construita in anul 2022, imbina perfect functionalitatea ...

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6
1

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3
5

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3

Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...

2586 EUR/m2 | 116 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator
13

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...

2526 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate 5 min N.Teclu
7

3 camere decomandate 5 min N.Teclu