Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera zona
4

Garsoniera zona

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona centrala Piata romana.Garsoniera are 34mp,are centrala termica proprie si ac.Acces util catre STB si tramvai ,statia de metrou Piata romana este situata la 8minute de mers pe jos.Este situat la etajul 2 8.

34 m2

Piata Romana, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere in zona Tineretului
5
3

Apartament 2 camere in zona Tineretului

Inchiriez Apartament 2 camere in zona Tineretului cu o suprafata de 56 mp situat la etajul 3 8 al unui bloc reabilitat termic ce dispune de lift. Apartament spațios, recent mobilat, situat la câțiva pași de Parcul Tineretului și stația de metrou Tineretului. Ideal pentru cupluri sau familie.Apartament ...

56 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Lujerului
7
36

Garsoniera de vanzare zona Lujerului

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Lujerului cu o suprafata de 39mp situat la etajul 1 al unui imobil construit in Anul 1980. Complet mobilat si utilat ca in poze In apropiere regasim statia de metrou Lujerului si Piata Veteranilor.

1564 EUR/m2 | 39 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Teren de vanzare cu PUD aprobat | Șos. Chitilei
6
2

Teren de vanzare cu PUD aprobat | Șos. Chitilei

Vă propunem spre vânzare un teren intravilan cu PUD aprobat, situat pe Șoseaua Chitilei nr. 319, Sector 1, București, vis-à-vis Colosseum Mall. Terenul are o suprafață totală de 393 mp și beneficiază de reglementări urbanistice avantajoase, care permit realizarea unui imobil cu regim de înălțime S+P+4E+5R, ...

393 m2

Chitila, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriere 2 camere drumul taberei - 3 minute MALL PLAZA, PIATA, PARC si METROU PARC Drumul Taberei
9
93

INCHIRIERE APARTAMENT 2 CAMERE DRUMUL TABEREI - strada Brasov - 3 minute MALL PLAZA, PIATA, PARC si METROU PARC DRUMUL TABEREI (Moghioros), bloc monolit, etaj 4 din 4 confort 1, suprafata 55 mp utili, balcon, proaspat RENOVAT, mobilat si utilat complet, internet + cablu TV, aer conditionat. ...

55 m2

Drumul%2525252525252525252525252525252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Inchiriere garsoniera Drumul Taberei-B-dul TIMISOARA- MALL PLAZA- 4 minute Metrou TUDOR VLADIMIRESCU
10
138

INCHIRIERE GARSONIERA DRUMUL TABEREI - B-dul TIMISOARA - MALL PLAZA - 4 minute METROU TUDOR VLADIMIRESCU, bloc monolit, reabilitat termic, etaj 10 din 10 confort 1, suprafata 34 mp utili, balcon, fara probleme cu terasa, curata, mobilata si utilata complet, dresssing generos pe hol, aer ...

34 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Dristor Metrou - Apartament 2 Camere Modern | Bloc Nou | Loc de Parcare
8

Dristor Metrou - Apartament 2 Camere Modern | Bloc Nou | Loc de Parcare, centrala properie, confort 1, semidecomandat, etaj 1 3, 50 mp, renovat, finisaje moderne, mobilier pe comanda, utilat cu: plita pe gaz, frigider, masina de spalat, aer conditionat, balcon, liber.

50 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere 2 camere drumul taberei - 1 minut METROU RAUL DOAMNEI
7
105

INCHIRIERE APARTAMENT 2 CAMERE DRUMUL TABEREI - strada Valea lui Mihai - 1 minut METROU RAUL DOAMNEI, bloc monolit, etaj 7 din 10 decomandat, confort 1, suprafata 55 mp utili, balcon, curat, mobilat si utilat complet. LIBER, se poate intra in posesie imediat. 2 minute mijloace de transport ...

55 m2

Drumul%2525252525252525252525252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vanzare 3 camere DRUMUL TABEREI - pretabil investitie - 2 minute METROU Valea Ialomitei 50

Vanzare 3 camere DRUMUL TABEREI - pretabil investitie - 2 minute METROU Valea Ialomitei

Vanzare apartament 3 camere DRUMUL TABEREI - Aleea Parva - 2 minute METROU VALEA IALOMITEI , constructie 1973, suprafata utila 65,30 mp, bloc reabilitat termic, etaj 2 din 4 decomandat, confort 1, balcon logie, curat, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, aer conditionat. ...

1742 EUR/m2 | 66 m2

Drumul%252525252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vila lux 4 camere (179mp totali) - Iuliu Maniu sector 6
15

Vila lux 4 camere (179mp totali) - Iuliu Maniu sector 6

Excelenta prin experienta! Va prezentam spre vanzare 4 Vile in zona Pacii- 10 minute Metrou Pacii- Sector 6. Constructie premium, peste media zonei de vest a capitalei. Constructie solida P+1+mansarda (trecuta in acte - nu e pod) Incalzire in pardoseala pe fiecare nivel. Geamuri tripan. Finisaje de ...

Militari, Sector 6, Bucuresti

Grozavesti  Poli apartament 2 camere
6
27

Grozavesti Poli apartament 2 camere

Grozavesti, Poli, etaj 4 din 10, apartament 2 camere, mobilat si utilat complet, aer conditionat, centrala proprie, finisaje de foarte buna calitate, totul nou Disponibil

55 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Plaza, Parcul Liniei, apartament 2 camere decomandat
7
82

Plaza, Parcul Liniei, apartament 2 camere decomandat

Plaza, Lujerului, Langa Parcul Liniei, bloc nou, etaj 7 din 11, apartament 2 camere decomandat, mobilat utilat complet , multiple spatii de depozitare, toata aparatura necesara, aer conditionat, foarte spatios, centrala proprie. Disponibil imediat

55 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Regie Residence, apartament 2 camere in bloc nou
7
46

Regie Residence, apartament 2 camere in bloc nou

Grozavesti, Regie Residence, etaj 6 din 10, apartament 2 camere , mobilat utilat complet, aer conditionat, echipat complet cu toata aparatura necesara, centrala proprie. Disponibil imediat

55 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera   Drumul Taberei la parc Moghiorasi
7
1

Garsoniera Drumul Taberei la parc Moghiorasi

Agentia Imobiliara Apulum 94, va prezinta spre vanzare Garsoniera tip apartament. Aceasta garsoniera este îmbunătățita cu uși de termopan, gresie, faianță și mobilată. Se poate vinde mobilata sau nemobilata. Cu vedere la Drumul taberelor,spre parc,piata Moghioroș.

1933 EUR/m2 | 30 m2

Sector 6, Bucuresti

Hale Industriale 600 1200mp de Vanzare , Sos de Centura, Chitila-Chiajna
17

Excelenta prin experienta ! Va propunem spre vanzare intr-un parc logistic hale industriale de 600 mp sau 1200 mp, cu acces direct din Linia de Centura, zona de Vest a Bucurestiului, compuse din spatii de depozitare si spatii de birouri dispuse la parter si etaj, halele avand inaltimea la coama de 6 ...

Sector 6, Bucuresti

Teren intravilan 827 mp Sector 6 posibilitate extindere la 3600mp
3

Excelenta prin experienta! Va prezentam spre vanzare un teren intravilan pretabil constructie situat in Bucuresti Sector 6. Posibilitate de extindere prin achizitia loturilor vecine. Suprafata totala teren 827 mp (726mp+cota drum), deschidere 42 ml cu adancime 17 ml . Utiltati in apropiere : apa, ...

827 m2

Sector 6, Bucuresti

2 camere etaj 1/13 | Piata Alba Iulia | Bulevardul Decebal
11

2 camere etaj 1/13 | Piata Alba Iulia | Bulevardul Decebal

Se vinde un apartament de 2 camere situat in rond Alba Iulia. Apartamentul se afla la etajul 1 din 13, blocul este construit in anii 90'. Este semidecomandat si dispune de 2 camere, bucatarie open space, baie, hol, balcon inchis. Are o suprafata de 60.72 de mp utili si 71,60 construiti cu tot cu balcon. Apartamentul ...

3279 EUR/m2 | 61 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Dr.Taberei
8

Apartament 2 camere Dr.Taberei

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare un apartament cu.2 camere circular in cartierul Dr.Taberei,etaj 10 10,supaf.totala 50 mp,anvelopat in 2024,termopane noi,incalzire centralizata,doua lifturi noi,La intrarea din fata blocului se afla statia metrou Romancierilor,statii autobuz 105,136,vis ...

1690 EUR/m2 | 50 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere, Piata Amzei, prima inchiriere, totul nou
12

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere, situat intr-una dintre cele mai dorite zone din Bucuresti-Piata Amzei, la cativa pasi de Calea Victoriei. Locuinta este proaspat renovata, amenajata cu atentie la detalii si se afla la prima inchiriere, tot mobilierul si electrocasnicele fiind noi, ...

40 m2

calea victoriei, Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere, spatios, Mega Mall
8

Apartament 3 camere, spatios, Mega Mall

Va propunem spre vanzare apartament de 3 camere, spatios si bine compartimentat, situat intr-o zona foarte cautata din Bucuresti ndash; Aleea Diham, la cateva minute de Mega Mall. Detalii principale: Suprafata: 70 mp Etaj: 5 din 8 An constructie: 1980 Bloc in curs de reabilitare termica (lucrari aproape ...

2141 EUR/m2 | 70 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

4 camere, Teiul Doamnei, 150000 EUR
4

4 camere, Teiul Doamnei, 150000 EUR

Va oferim spre vanzare un apartament de 4 camere semidecomandat de 80mp utili plus 2 balcoane de 3,6mp fiecare, la etajul 7 8, in zona Teiul Doamnei, intr-un bloc construit in anul 1986. Apartamentul necesita renovare. Liftul a fost reabilitat

1899 EUR/m2 | 79 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera, 35mp, centrala proprie, metrou, AC,Hils Republica
6

DEB REAL ESTATE va propune spre inchiriere o garsoniera aflata la prima inchiriere, cu o suprafata de 35 mp, semidecomandata, situata la etajul 10 din 11, intr-un bloc nou finalizat in anul 2025. TV urmeaza sa fie instalat, dar exista deja in garsoniera! Locuinta este complet noua, cu finisaje moderne, ...

35 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

3 camere | Palladium Residence | Centrala | 8min. metrou | Comision 0%
20

Apartament 3 camere de vanzare - Palladium Residence - OFERTA EXCLUSIVA - Comision 0% Avem tur video disponibil si il putem transmite pe Whatsapp la cerere. Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, intr-un imobil construit in anul 2017, amplasat la etajul 8 din ...

2162 EUR/m2 | 74 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Calea Victoriei, apartament 3 camere, constructie 1983
6

Calea Victoriei, apartament 3 camere, constructie 1983

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 1, situat in Calea Victoriei, intr-un imobil construit in anul 1983 ,reabilitat termic, disponibil la etajul 3 din 8, cu o suprafata de 78 mp. Apartamentul dispune de 2 bai, 1 balcon, incalzire: centrala imobil. Pretul este negociabil. ...

4658 EUR/m2 | 73 m2

calea victoriei, Sector 1, Bucuresti