Promovat
Teren 833 mp Calea Vitan
7

Teren 833 mp Calea Vitan

Prezentăm spre vânzare un teren intravilan de 833 mp excelent poziționat pe Calea Vitan 220, București, într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare rezidențială. Caracteristici teren: Terenul beneficiază de dimensiuni optime pentru dezvoltare: 73 metri lungime și 7.8 metri lățime, cu un front stradal ...

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietar, Drumul Taberei, ap.2 camere de vanzare, Aleea Compozitorilor, gata de mutat
10
3

Proprietar, vând apartament 2 camere, suprafață utila 50mp, semidecomandat Apartamentul este stuat la parterul unui bloc de 4 etaje, bloc din caramida tip F, foarte curat și îngrijit. Sunt doar patru apartamente pe nivel, scara foarte curata, ușile la întrarea in bloc sunt noi. Imobilul se afla intr-o ...

2120 EUR/m2 | 50 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Loc de veci dublu, cimitirul Sf. Vineri București
1
1

Loc de veci dublu, cimitirul Sf. Vineri București

Vând loc de veci la cimitirul Sf. Vineri din București, calea Griviței Locul nu este amenajat și este liber de oseminte. Suprafața este de 2 x 3 = 6mp. Fig. 19, loc 88. Acces ușor din strada Caraiman.

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere zona Baneasa
5
6

Apartamente 2 camere zona Baneasa

Va prezentam un apartament cu 2 camere, etajul 1 si o suprafata de 50 mp, Bucuresti sectorul 1, Intrarea Straulesti 1C, in apropierea Romexpo, Parc Herastrau, Casa Presei Residence, mobilat utilat, bloc nou an 2022, centrala termica, loc de parcare. Se accepta animale de companie de talie mica

50 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriere garsoniera Izvor
5

Inchiriere garsoniera Izvor

Propun spre inchiriere garsoniera cu o suprafata de 30mp etaj 4,garsoniera este situata vis a vis de Facultatea de Chimie .

30 m2

Izvor, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Birou de inchiriat in zona Tineretului
3
2

Birou de inchiriat in zona Tineretului

Oferim spre inchiriere un birou compus dintr-o camera situat la parterul unui bloc construit in anul 1985 cu o suprafata utila de 30mp,dispune de ac si de baie complet utilata.Se Afla la o distanta de 8 minute de metrou Tineretului. Pentru mai multe detalii va asteptam cu un telefon.

30 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim Incalzire Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1725 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere , Calea Victoriei vis a vis Radisson bloc 1980
10
2

Proprietar inchiriez apartament 3 camere , complet mobilat si utilat pe Calea Victoriei 102-108, bloc Alba. Apartamentul are o suprafata utila de 79 mp si se afla la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 8. Apartamentul are 2 dormitoare si sufragerie complet mobilate, bucatarie spatioasa mobilata ...

Calea%25252bVictoriei, Sector 1, Bucuresti

Apartament cu 2 camere in zona 1 Mai de inchiriat
4
24

Apartament cu 2 camere in zona 1 Mai de inchiriat

Apartament cu 2 camere in zona 1 mai cu o suprafata de 50 mp situat la etajul 2 8 In vecinatate avem restaurante,banci, Blocul dispune lift , la doar 10 min de metrou si de statia de tramvai.

50 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Garsoniera 500 mt STB/Incalzire Pardoseala
13

Garsoniera 500 mt STB/Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.000 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2048 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere de vanzare zona Crangasi
5
148

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Crangasi, etaj 2 4, in apropiere de magazinul Auchan. Apartamentul se vinde complet utilat si mobilat. Metroul se afla la 500m de bloc. In zona sunt o multime de spatii verzi si locuri de joaca pentru copii.

1292 EUR/m2 | 48 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Aparatament cu 2 camere de inchiriat in zona  Berceni
8
38

Aparatament cu 2 camere de inchiriat in zona Berceni

Propun spre inchiriere apartament cu doua camere in zona Berceni in apropiere de Piata Sudului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 58mp situat la etajul 3.

52 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -Incalzire Pardoseala
3

Garsoniera Ideal Investitie -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.243 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -95.193 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2195 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Politehnica
4
60

Garsoniera de inchiriat in zona Politehnica

Oferim spre inchiriere garsoniera cu o suprafata 35 mp2 confort 1, et. 2, decomandata, bloc mixt reabilitat, curata, renovata modern, instalatii sanitare, electrica noi, dressing, gresie, faianta, termopan, masina de spalat, aragaz, frigider. Disponibil imediat.

35 m2

Politehnica, Sector 1, Bucuresti

Apartament  2 camere de inchiriat in zona Lujerului
4
31

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Lujerului

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere în zona Lujerului Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 53 mp, situat la etajul 2. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați la numărul afișat!

53 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Crangasi
3

Garsoniera zona Crangasi

Garsoniera de inchiriat in Bucuresti, Sector 6, Crangasi, cu o suprafata utila de 30 mp la etajul 2. Locuinta este complet mobilata si utilata complet. Aproape de mijloace de transport in comun. Pentru cei interesati sunati la numarul de telefon afisat.

30 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa
7

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 95.600 Euro + TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat mai bun si inteleg faptul ca pretul ...

1544 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in Crangasi
5
12

Garsoniera de inchiriat in Crangasi

Se ofera spre inchiriat o garsoniera tip studio in zona Crangasi.Are o suprafata de 32mp.Este situata la 500m distanta de metrou Crangasi.Parcul Crangasi cat si ldil sunt in apropiere.Este complet utilata si mobilata modern etaj 5 10

32 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament de vanzare in Titan
7
42

Apartament de vanzare in Titan

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere de vanzare in zona Titan. Suprafata utila 57 mp2. Etaj 6. In apropiere de metrou si mijloace de transport. Zona linistita si accesibila. In apropiere sunt magazine si supermarketuri.

1333 EUR/m2 | 57 m2

Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa
7

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 129.300 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1522 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in Dristor, centrala proprie, 10 minute de metrou
4
3

Inchiere garsoniera de tip studio in zona Dristor, la 10 minute de mers pe jos fata de metrou. Dispune de o suprafata de 40mp, dotata cu centrala proprie. Se accepta si animale de companie. Este disponibila imediat.

40 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Nicolae Grigorescu
3
32

Garsoniera de inchiriat in zona Nicolae Grigorescu

Garsoniera de inchiriat in zona Nicolae Grigorescu, cu o suprafata de 30 mp, situata la etajul 4 din 10, blocul dispune de lift functional. Se ofera si loc de parcare inclus in pret. Se accepta animale de companie. Pentru detalii suplimnetare sunati la numarul de telefon afiat!

32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsonieră zona Ion Mihalache
4
9

Garsonieră zona Ion Mihalache

Garsonieră modernă de închiriat Ion Mihalache | 29 mp | 285 Închiriază o garsonieră recent mobilată, situată la etajul 1, într-o zonă convenabilă și liniștită. Preț: 285 lună Mobilată recent totul pregătit pentru tine 29 mp spațiu eficient și confortabil Ideală pentru o persoană sau ...

29 m2

Ion Mihalache, Sector 1, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB
10

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 88.400 Euro + TVA pentru un avans de 15% Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la ...

1576 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea