Inchiriere garsoniera Lujerului
9
126

Inchiriere garsoniera Lujerului

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Lujerului Militari, 30 mp etaj 2. In zona se regasesc spatii comerciale , scoli , gradinite, metrou la doar 5 minute de mers pe jos . Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

30 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dristor
4
13

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dristor

Se ofera spre inchiriere apartament de 2 camere in Dristor.Are o suprafata de 48mp. Are balcon inchis in centrala termica proprie.Este situata la etajul 2.Kaufland Vitan in vecinatate cat si mijloace de transport in comun.Va asteptam la vizionare!

48 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
apartament cu 2 camere de  vanzare in zona Berceni aproape de metrou
4
57

apartament cu 2 camere de vanzare in zona Berceni aproape de metrou

Ofer spre vanzare apartament cu doua camere in zona Berceni aproape de metrou. Apartament situat intr-o zona linistita,la doar 5 minute de mers pe jos de metrou,bloc construit in anul 2010, dispune de o suprafata totala de 50 mp,etaj 6 10.,bloc cu lift. In zona se regasesc mai multe spatii comerciale ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona 1 Decembrie
3
5

Garsoniera de inchiriat in zona 1 Decembrie

Garsoniera de inchiriat in zona 1 Decembrie,situata la etajul 4,cu suprafata de 42 mp,locuinta curata si bine organizata,potrivita pentru o persoana sau un cuplu.Se ajunge rapid la metrou 1 Decembrie in 4-5 minute,iar in zona ai Auchan Titan,parc si magazine. Sunati pentru detalii.

42 m2

1+Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Parc Tudor Arghezi-Metalurgiei Ap 3 Camere 85MP
12

Parc Tudor Arghezi-Metalurgiei Ap 3 Camere 85MP

De vanzare un apartament de 3 camere decomandat, 85 mp, situat intr-un ansamblu nou, aflat in constructie. Ansamblu modern, amplasat pe Bd. Metalurgiei, cu acces rapid la metrou Aparatorii Patriei (20 de min de mers pe jos -1.5 km sau 2 statii cu STB) Icirc;n apropiere: statii STB, parcul Tudor Arghezi, ...

2013 EUR/m2 | 85 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

[Ansamblul Primavara]  [Ghencea - 2 camere decomandat]
8

[Ansamblul Primavara] [Ghencea - 2 camere decomandat]

Complex Primavara - Prelungirea Ghencea - Sector 6 Bucuresti - Etaj 1 din 14 - an constructie 2008 - Suprafata utila 68.52 mp - balcon inchis 5 mp - Mobilat utilat - Parcare inclusa cadastrata - Pret 140 000 euro - se accepta si credit Pentru detalii si vizionari - 0739922890 - Adrian Tiganila - Alliance ...

1918 EUR/m2 | 73 m2

prelungirea ghencea, Sector 6, Bucuresti

Sector 4 Postalionului Apartament 3 Camere
10

Sector 4 Postalionului Apartament 3 Camere

Ansamblu rezidential nou | Berceni Finalizare mai 2026 Va propunem spre vanzare apartamente moderne intr-un ansamblu rezidential nou, situat in zona Berceni, cu acces rapid catre mijloacele de transport in comun si facilitati urbane. Termen de finalizare: mai 2026, cu toate actele incluse. Finisajele ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Aparatament 3 camere
13

Aparatament 3 camere

Apartament spatios de 3 camere situat in zona Tineretului, intr-un bloc solid construit in 1978. Cu o suprafata generoasa de 68 mp, locuinta se afla la etajul 6 din 10 si ofera o priveliste luminoasa si deschisa. Compartimentarea este practica si echilibrata ndash; living aerisit, doua dormitoare confortabile, ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 cam decomandat 70 mp Finalizat
11

Ap. 3 cam decomandat 70 mp Finalizat

De vanzare apartament cu 3 camere, cu o suprafata totala de 70.15 mp din care balconul 4.15 mp, aflat intr un bloc finalizat in anul 2025, sector 4, Bucuresti, in apropiere de Grand Arena Mall. Statie autobuz in fata blocului cu linie directa catre metrou Aparatorii Patriei. Imobilul dispune de centrala ...

1945 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei
10

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere ndash; Tip Studio | Bloc nou 2015 Suprafata: 63,30 mp Parter 4 La 750 m de Metrou Aparatorii Patriei Complet mobilat si utilat Loc de parcare inclus Ideal pentru locuit sau investitie Zona linistita, acces rapid la transport si magazine Pret: 103.600 euro; ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Titan | 2 Camere | Complex Titan Sun Park | Mobilat   Utilat | Parcare Inclusa
14

Titan | 2 Camere | Complex Titan Sun Park | Mobilat Utilat | Parcare Inclusa

Titan | 2 Camere | Complex Titan Sun Park | Mobilat amp; Utilat | Parcare Inclusa Sector 3 ndash; Complex Titan Sun Park Pret: 127.500 euro; Suprafata utila: 60 mp Etaj 3 din 4 Bloc construit in 2018 2 camere decomandate (living + dormitor) Bucatarie separata Balcon mare Se vinde complet mobilat ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

1 Min. Metrou Aparatorii Patriei Berceni Arena Apt 2 camere
7

1 Min. Metrou Aparatorii Patriei Berceni Arena Apt 2 camere

Aduc spre vanzare apartament modern cu 2 camere, situat la doar 150 metri de statia de metrou Aparatorii Patriei Suprafata utila de 52 mp, cu etaje disponibile multiple Parte din ansamblu rezidential nou, in constructie, cu predare la cheie si finisaje de calitate incluse Bloc P+3+4 retras, dotat ...

2054 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

10 MInute Metrou Aparatorii Patriei - 2 Camere - Gata de Mutat
10

Suprafata utila: 52 mp Balcon spatios: 13,7 Localizare: Sector 4, la cateva minute de statia de metrou Aparatorii Patriei magistrala M2 Compartimentare practica: living luminos, bucatarie generoasa, dormitoare spatioase Etaj 1 Acces rapid la transport public, centre comerciale, piete, scoli si gradinite Bloc ...

2263 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat
7
1

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat

ZONA GRAND ARENA - 2 Camere Decomandat - Sector 4 58mp Centrala + Calorifere Etajul 5 din 6 cu lift Gata de mutat Pret 93.500eur + TVA Parcari dispnibile la pretul de 10.000+ TVA 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp!

1612 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Apartament 2 Camere - Mobilat - Gata de Mutare -Boxa
20

Berceni - Apartament 2 Camere - Mobilat - Gata de Mutare + Boxa De vanzare apartament cu 2 camere situat in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei. Dispune de o suprafata utila totala este de 53,6 mp. Se afla pe Drumul Binelui. Situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje. Bloc finalizat in anul ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Parc Tudor Arghezi Ap 2 Camere Decomandat
9

Parc Tudor Arghezi Ap 2 Camere Decomandat

De vanzare un apartament de 2 camere decomandat, 59 mp, situat intr-un ansamblu nou, aflat in constructie. Ansamblu modern, amplasat pe Bd. Metalurgiei, cu acces rapid la metrou Aparatorii Patriei (20 de min de mers pe jos -1.5 km) si statii STB. Icirc;n apropiere: Parcul Tudor Arghezi, Auchan, Metro, ...

1658 EUR/m2 | 59 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

METROU LA SCARA! 2 camere - Mobilat si utilat modern - Parcare acoperita   Hills Pallady
6

METROU LA SCARA! 2 camere - Mobilat si utilat modern - Parcare acoperita Hills Pallady

2 CAMERE METROU LA DOAR 50 DE METRI FATA DE ANSAMBLU HILLS PALLADY !!! Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, tip studio, situat in complexul rezidential Hills Pallady. Imobilul are o suprafata de 53 mp si este amplasat intr-un bloc construit in anul 2021, la etajul 11 din 11, oferind un view ...

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Aparatorii Patriei - Apartament 2 camere
13

Aparatorii Patriei - Apartament 2 camere

APARATORII PATRIE - APARTAMENT 2 CAMERE MOBILAT SI UTILAT Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere situat la 7 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Berceni . Etaj : parter 3 Suprafata : 53,30 mp Bloc construit in 2015 Se vinde mobilat si utilat Parcare inclusa Pret : 103600 euro Pentru ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere de vanzare — SunLake.  Residence, Sos. Fundeni , Sector 2
20

Apartament 3 camere de vanzare — SunLake. Residence, Sos. Fundeni , Sector 2

Apartament 3 camere de vanzare mdash; SunLake Residence, Sos. Fundeni .Sector 2 Suprafata totala: 70,1 mp (58 mp utili + 2 balcoane) Etaj 4 11 Bloc nou (2025), 2 lifturi, finisaje moderne, loc de joaca, spatii verzi, promenada pe malul lacului Complex situat langa Lacul Fundeni mdash; priveliste placuta, ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

fundeni, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere Brancoveanu
14

Apartament 3 camere Brancoveanu

Apartament 3 camere decomandat Bulevardul Brancoveanu la 15 minute de metrou - Brancoveanu- metrou Piata Sudului Centrala proprie Renovat complet, electric si sanitar in 2018 Suprafata 65 mp Etaj 4 4 fara lift - terasa refacuta An constructie 1975 Se vinde mobilat si utilat Loc de parcare inchiriat ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

3 camere decomandat | 2 bai | Parcare cadastrat #259; | Metalurgiei 2018
20

3 camere decomandat | 2 bai | Parcare | Bld. Metalurgiei Apartament 3 camere, decomandat, confort 1, situat pe Bld. Metalurgiei, intr-un imobil construit in 2018. Etaj 5 5, pod izolat. Suprafata utila 70 mp + 2 balcoane inchise (11 mp). Se vinde mobilat si utilat (fara TV living si sistem audio). Centrala ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti