Promovat
Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Parcului Bazilescu
5
43

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Parcului Bazilescu cu o suprafata utila de 33mp situata la etajul 1.Puncte de reper:Parcul Bazilescu , metrou la doar 5 minute , Penny Market.

33 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera pe Sos. Panduri
3

Garsoniera pe Sos. Panduri

Ofer spre inchiriere garsoniera pozitionata la intersectia Sos. Panduri si Calea 13 Septembrie. Vecinatati: Palatul Parlamentului, Hotel Marriott, Spitalul Panduri, Academia Militara, Green Gate, AFI Tech Park. Acces rapid la mijloace de transport in comun. Garsoniera este dotata cu aer conditionat, ...

30 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Inchiriere spatii birouri/ depozitare arhiva - Sos Industriilor
7

Inchiriere - doua spatii pentru birouri/ depozitare arhiva sau alte bunuri: 29,7mp si 43mp, total 72.7 mp. Se inchiriaza individual. Situate la etaj 1, in zona industriala Pantelimon. Intrare separata, grup sanitar comun pe etaj. Disponibile imediat.

73 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
închiriere garsoniera în zona Titan cu centrala proprie 5 minute metrou
3
4

Ofer spre închiriere garsoniera în zona Titan cu centrala proprie 5 minute metrou. Garsoniera decentă, cu centrala proprie, se închiriază exact ca în poza, este cu mutare imediată. Suprafață de 36mp, etaj 4 8,bloc cu lift modern. Este situata în apropierea a multor saptii comerciale . Pentru detalii ...

36 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriere 2 camere drumul taberei - FAVORIT -  strada SIBIU - PET FRIENDLY - 1 minut METROU
9
98

Inchiriere 2 camere drumul taberei - FAVORIT - strada SIBIU - PET FRIENDLY - 1 minut METROU

INCHIRIERE APARTAMENT 2 CAMERE DRUMUL TABEREI - 1 minut METROU FAVORIT - strada SIIU, bloc monolit, Parter inalt din 10 decomandat, confort 1, suprafata 55 mp utili, balcon, curat, mobilat si utilat, aer conditionat. CONTRACT ANAF. Se primesc si chiriasi cu pisicuta. LIBER, se poate intra ...

55 m2

Drumul%252525252525252525252525252525252525252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Inchiriere 2 camere Drumul Taberei - 3 minute METROU VALEA IALOMITEI
9
106

INCHIRIERE APARTAMENT 2 CAMERE DRUMUL TABEREI - Aleea Dealul Macinului - 3 minute METROU VALEA IALOMITEI, bloc monolit, etaj 3 din 4 decomandat confort 1, suprafata 55 mp utili, curat, mobillat si utilat (hota, masina de spalat rufe si uscator, frigider, toate NOI) complet, aer conditionat. LIBER, ...

55 m2

Drumul%252525252525252525252525252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament nou prima inchiriere
10

Apartament nou prima inchiriere

Apartament doua camere, decomandat, parter p+2, constructie 2025, cu balcon si loc de parcare proprietate personala. Apartamentul este complet mobilat si utilat nou cu: masina de spalat rufe, uscator de haine, televizor, aer conditionat, masina de spalat vase, frigider, plita pe gaz, cuptor electric, ...

52 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Aviatiei Parc
8

Apartament 2 camere Aviatiei Parc

Apartament situat in complexul Aviatiei Park, la 8 minute de mers de jos de parcul Herastrau. Complexul are 11.000 m2 dedicati vegetatiei, alei pietonale bordate cu copaci, plante perene si un loc de joaca pentru copii. Complexul este pazit 24 7. Lidl si Mega Image sunt chiar la iesirea din Complex, ...

43 m2

Sector 1, Bucuresti

Hala industriala de inchiriat | 560 mp | Theodor Pallady-Bucuresti
11

Van Gulik Real Estate are placerea de a va prezenta spre vanzare o proprietate industriala moderna, amplasata strategic pe strada Oxigenului, intr-una dintre cele mai bine conectate zone logistice si industriale ale Bucurestiului. Proprietatea are o suprafata construita de 640 mp si este amplasata pe ...

560 m2

23 Aug, Sector 3, Bucuresti

Voluntari, ansamblu rezidential, p+3, lift Bulevardul Eroilor comision 0
15

Voluntari ansamblu rezidential!foto sunt de prezentare Cladirea noastra, cu regim de inaltime P+3, ofera apartamente luminoase si spatioase, gandite pentru cei care apreciaza un stil de viata relaxat, intr-o zona linistita de case. Aici veti avea parte de intimitate si confort, dar si de acces facil ...

1500 EUR/m2 | 80 m2

Voluntari, Sector 2, Bucuresti

Iancului-Ferdinand inchiriere garsoniera 7-8min metrou
7

Iancului-Ferdinand inchiriere garsoniera 7-8min metrou

Video pe TikTok: Vali Georgescu Immobiliare Iancului-Ferdinand, inchiriere garsoniera, 7-8min metrou Iancului, parter 4, mobilata si utilata complet, curata, disponibila pentru termen lung, acces rapid mijloace de transport in comun, nu se accepta animale de companie si fumatori, avans 1+1, pret 280E Detalii ...

25 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort
12

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -156.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -163.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1318 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa
9

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: Parcare inclusa 170.000 .Euro ...

1194 EUR/m2 | 142 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere et 4 decomandat 60 mp util 1990 Tei, Circ
8
19

Propietar. Apartament 2 camere decomandat, suprafata 60 mp cu balcon inclus, et 4 8, bloc edificat 1990. Expunere solara VEST. Vecinatati: Parcul Circului, Piata Obor, Stefan cel Mare, Spitalul Colentina. Posibilitate instalare centrala termica, conducta gaz accesibila pe etaj pt bransament. (Apartamente ...

2148 EUR/m2 | 60 m2

Sector 2, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator
4

4 Camere Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Rossa-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ ...

1018 EUR/m2 | 257 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 4 camere Decomandat Berceni-Almasu Mic
1

Apartament 4 camere Decomandat Berceni-Almasu Mic

Apartament 4 camere Berceni-Almasu Mic, confort 1, decomandat, etaj 4 din 4, suprafata 95 mp, an constructie 1981, geam la baie, 2 bai, 3 balcoane. Apartamentul necesita renovare completa, are centrala proprie si termopan. Blocul este reabilitat. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. ...

1342 EUR/m2 | 95 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Oferta spre închiriere Apartament 2 cam decomandat Grand Arena
14
2

Proprietar , ofer spre închiriere apartament 2 camere utilat și mobilat complet . Este proaspăt renovat , ușile din interior sunt noi ,schimbat gresie și faianță baie și bucătărie, aragaz frigider, hotă , lavoar si baterie plus wc nou, jaluzele , saltea dormitor ,canapea sufragerie, televizor , toate ...

58 m2

Sector 4, Bucuresti

Hala industriala de vanzare | 560 mp | Theodor Pallady-Bucuresti
11

929 EUR/m2 | 560 m2

23 Aug, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita
5

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea