Promovat
Apartament cu 2 camere situat in cartierul Berceni
4
93

Apartament cu 2 camere situat in cartierul Berceni

Apartament cu 2 camere situat in cartierul Berceni, Metalurgiei, la 10 minute de mers pe jos fata de Metrou Dimitrie Leonida sau Aparatorii Patriei. Etaj 3 5.

50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Floreasca
5
2

Garsoniera in zona Floreasca

Garsoniera de inchiriat, mobilata si utilata complet, strada Rossini, zona Floreasca, 32mp utili, amplasata la etajul 3.

32 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Titan
6
6

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Titan

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Titan,situat la etajul 4,cu suprafata de 55 mp,locuinta luminoasa si bine organizata,ideala pentru cuplu sau familie mica. Metrou Titan,Parcul IOR si ParkLake Mall in apropiere. Sunati pentru detalii.

55 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Drumul Taberei
4
92

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Drumul Taberei

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere decomandat, foarte spatios, 50mp, situat in Drumul Taberei langa parcul Moghioros, in imediata apropierea a mai multor mijloace de transport,la etajul 5. Apartamentul este amenajat modern, foarte curat, bine intretinut si luminat. Disponibil imediat!

50 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie/Credit Ipotecar 15%
1
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1550 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Birou - Spatiu - Facturi incluse - Casa Poporului   Regina Maria
4
2

Birou - Spatiu - Facturi incluse - Casa Poporului Regina Maria

Ofer spatiu aflat Strada Liveni cu suprafata de 90 mp, compus din 3 camere, la parter, plus baie proprie. Pretul este net, toate utilitatile sunt fixe, 1000 lei si includ: internet, apa, curent, gaz ( caldura). Se ofera factura contract. Spatiul dispune de Camere de luat vederi, curte inchisa. In ...

90 m2

Regina%2bMaria, Sector 4, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie
3

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -114.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...

1854 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
1

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

1503 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...

2482 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%
5

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+4 etaje Total unitati ansamblu - 53 unitati Termen finalizare Iulie 2026 Suprafata utila ...

1625 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

1786 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Parcare inclusa
5

1530 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%
4

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1775 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita
5

2 Camere Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 91.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

1411 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5
1

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1503 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate
5

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...

1625 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu
2

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...

1821 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -84.900 Euro + TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -87.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -93.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la ...

1406 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament Duplex 3 Camere Cismigiu
20

Apartament Duplex 3 Camere Cismigiu

P106510 Casa/Vila eleganta, complet renovata in 2024, situata intr-o cladire istorica din 1940, construita pe structura de caramida si organizata pe demisol + parter + etaj. Proprietatea are suprafata utila de 85 mp si suprafata construita de 100 mp, compartimentare decomandata. Este compusa din 3 ...

85 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1904 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea