Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Drumul Taberei
4
11

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Drumul Taberei

Apartament 2 camere tip studio de închiriat în zona Drumul Taberei-Favorit, 47 mp, etaj 3 din 10, bloc cu lift. Spațiul este modern și luminos, complet mobilat și utilat, cu living open-space și dormitor separat, bucătărie bine echipată și baie renovată. Zona oferă acces rapid la metrou Favorit, centre ...

47 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere 1 Decembrie 1918
8

Apartament 2 camere 1 Decembrie 1918

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament elegant cu 2 camere situat in zona Titan, 1 Decembrie 1918, in apropiere de Auchan Titan, intr-un imobil finalizat in 1972, bloc reabilitat termic. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10, este semidecomandat, are o suprafata totala de 52 mp, ...

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Universitatii
6
30

Garsoniera in zona Universitatii

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Universitatii, camera de camin are 28mp, recent renovata si ultilata.Este situata la 10minute de mers pe jos de statia de metrou universitate este situata la etajul 3 8

28 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
0% Comision, Apartament 2 camere de vanzare, P/10, Zona Dristor
6

0% Comision | Vânzare Apartament 2 camere – Zona Dristor | Bloc Reabilitat | Parter | Parțial Mobilat Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Dristor, una dintre cele mai accesibile și căutate locații din sectorul 3, recunoscută pentru infrastructura completă și proximitatea față ...

2255 EUR/m2 | 51 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 64MP  Bd iuliu Maniu
10
16

Apartament 64MP Bd iuliu Maniu

Promotii atractive! Viziteaza garsoniera cu cel mai frumos balcon! ANSAMBLU VERDE CU PANOURI FOTOVOLTAICE. https: watch?v=S46PCLmuBAE Envogue Residence Iuliu Maniu vă pune la dispoziție garsoniere, studio-uri, apartamente cu 2 și 3 camere, elegante, la preț atractiv în care vă veți simți ca acasă ...

1837 EUR/m2 | 64 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera pe Calea Victoriei - Terasa spatioasa
11
1

Garsoniera pe Calea Victoriei - Terasa spatioasa

Van Gulik Real Estate vă propune spre achiziție un imobil dispus pe două etaje situat pe Calea Victoriei. Imobilul reprezintă o afacere la cheie ce se va preda mobilat și utilat complet, pregătit pentru închiriere în regim hotelier. Astfel, noul proprietar poate beneficia de venituri imediate și de ...

3499 EUR/m2 | 36 m2

Calea Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
De vanzare casa in duplex-pe str Mezes in Chitila, langa Laminorului
20
1

In cartierul Chitila, situată la capătul liniei de tramvai 53, în apropiere de intersecția cu Bulevardul Laminorului (venind dinspre Pod Constanța, se virează stânga pe strada Mezeș), această proprietate beneficiază de o poziție excelentă: o stradă liniștită, cu trafic redus, destinată în principal riveranilor. Imobilul ...

1651 EUR/m2 | 97 m2

Chitila, Sector 1, Bucuresti

VAND Teren 200MP Tei Toboc 8

VAND Teren 200MP Tei Toboc

VAND TEREN 200MP,BUCURESTI,SECTOR 2,CARTIER TEI-TOBOC.PE TEREN SE GASESTE O CASA VECHE.

Sector 2, Bucuresti

Inchiriez loc de parcare subteran in zona Stefan cel Mare
1

Inchiriez loc de parcare subteran in zona Stefan cel Mare

Inchiriez un loc de parcare subteran in complexul Central Residential Park la nivelul 1, in zona Stefan Cel Mare. Adresa: sector 2, str. Dinu Vintila nr. 6b. Locul de parcare are 18 mp construiti. Accesul in parcare se face cu telecomanda. In parcarea subterana este o diferenta de aproximativ 10 grade ...

18 m2

Sector 2, Bucuresti

Vila brancoveneasca restaurata complet - eleganta, istorie si dotari moderne
18

Vila deosebita, construita in anul 1927 in stil brancovenesc autentic, complet consolidata, restaurata si extinsa in perioada 2018ndash;2019, cu pastrarea elementelor arhitecturale originale. Proprietatea are o suprafata utila de 850 mp (regim de inaltime S+P+1+M) si este ideala pentru birouri de prestigiu, ...

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 5 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2568 EUR/m2 | 88 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 4 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2140 EUR/m2 | 86 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

Inchiriez Apartament Renovat 3 Camere Pajura, sect. 1
10
2

Inchiriez Apartament Renovat 3 Camere Pajura, sect. 1

Particular, ofer spre inchiriere , un superb apartament de 3 camere cu 2 balcoane, in suprafata de 70 mp. in Pajura, sector 1, Bucuresti. Apartamentul este complet recent renovat : gresie, faianta, parchet, termopan; mobilat modern si utilat cu aparatura noua: frigider, aragaz, microunde, masina de ...

70 m2

Pajura, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 2 camere Pajura 2

Vand apartament 2 camere Pajura

Vand apartament 2 camere Pajura, mobilat, toate utilitatile ,la 30 min de Parcul Herastrau.

1800 EUR/m2 | 50 m2

Pajura, Sector 1, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -141.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -146.900 Euro + TVA ...

2013 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium
5

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -141.449 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -147.499 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -153.549 Euro ...

2080 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea