Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Militari Residence
4
3

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Militari Residence

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Militari Residence,situat la etajul 4,cu suprafata de 52 mp,locuinta spatioasa si bine compartimentata,potrivita pentru locuit.Zona este linistita si accesibila. Aveti statii STB,magazine si acces rapid la toate facilitatile necesare adica magazine centre comerciale. Sunati ...

52 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Titan
3
1

Garsoniera zona Titan

Oferim spre inchiriere o garsoniera complet utilata si mobilata, situata in zona Titan, aceasta dispune de o suprafata de 32 mp si este situata la etaju 5. Aceasta este situata intr-o zona usor accesibila mijloacelor de transport in comun si a magazinelor. Pentru mai multe detalii ne puteti contacta ...

32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Zona 1 Decembrie de inchiriat o garsoniera
4
108

Zona 1 Decembrie de inchiriat o garsoniera

Oferim spre inchiriere garsoniera zona 1 decembrie 1918 confort 1, etaj 2 4 suprafata 37 mp cu gresie, faianta, parchet, usa metalica, balcon inchis, termopan. Este utilata, mobilata modern, se afla la 8 minute de statia de metrou 1 decembrie 1918.

37 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Rahova
5
82

Garsoniera in zona Rahova

Ofer spre inchiriere garsoniera cu camera in zona de Liberty Mall,pe strada Nasaud 77,etaj 3 din 8 ,blocul dispune de lift! In vecinatate gasiti lidl la 5min si statia de autobuz,puteti lua 117 cu acces catre unirii.In proximitate este jumbo si MC Donalds! Garsoniera are 26mp

26 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Finalizat!! Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui
8

Finalizat!! Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui

Va propun spre vanzare un apartament spatios de 2 camere, situat pe Drumul Binelui 220, intr-un bloc modern finalizat in urma cu aproximativ 3 ani., Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este compartimentata decomandat, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Apartamentul dispune de doua ...

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere – Aleea Barajul Bistritei
10

Apartament 3 camere – Aleea Barajul Bistritei

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Aleea Barajul Bistritei | Etaj 10 10 | 73.58 mp Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat pe Aleea Barajul Bistritei nr. 10, intr-un imobil solid, construit in 1964. Detalii proprietate: Suprafata utila: 73.58 mp Compartimentare: eficienta ...

1726 EUR/m2 | 73 m2

Sector 3, Bucuresti

3 CAMERE 1 BAIE - 15 MINUTE METROU TITAN - SECTOR 3
17

3 CAMERE 1 BAIE - 15 MINUTE METROU TITAN - SECTOR 3

3 CAMERE 1 BAIE - 15 MINUTE METROU TITAN - SECTOR 3 Aleea Barajul Bistritei Etaj 10 10 si peste avem etaj tehnic Bloc din 1964 fara risc 73.58mp Se vinde mobilat si utilat cu tot exceptia: dormitor mic, TV uri, masa living Pret: 126.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1703 EUR/m2 | 74 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

NU RATA! -> 2 camere | Zona Unirii | Acces rapid metrou
11

NU RATA! -> 2 camere | Zona Unirii | Acces rapid metrou

Apartament 2 camere + camera suplimentara | Str. Matei Basarab, Sector 3 | 13 min fata de metrou Piata Unirii Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Matei Basarab, intr-o zona centrala, la doar 13-15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Piata Unirii. * Etaj: 1 ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

Sector 4, Bucuresti

Metrou Anghel Saligny - Studio - Mobilat - Parcare
19

Metrou Anghel Saligny - Studio - Mobilat - Parcare

Metrou Anghel Saligny - Apartament cu 2 Camere Tip Studio De vanzare apartament cu 2 Camere, tip studio situat in sectorul 3 al capitalei, in complexul Hills Pallady. Se afla la o distanta de aproximativ 3 minute fata de metrou Anghel Saligny. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, la fel ...

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare
20

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare

Mall Grand Arena - Sector 4 - Apartament 3 Camere - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe strada Turnu Magurele, sector 4, in apropiere de mall Grand Arena. Dispune de o suprafata utila totala de 70 mp. Se afla la etaj 10 10. Posibilitate de montare centrala termica. Mobilat ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

Dristor-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare
15
1

Dristor-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la doar 7 minute de Metrou Dristor 1. Dispune de o suprafata totala de 64 mp. Se afla la doar 7 minute de metrou si 4 minute de parcul IOR. Detalii apartament: Locatie: Bld .Camil Ressu Bloc construit in 1970 Suprafata utila totala: 64 mp Etaj ...

2184 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare
14

Apartament 3 camere Mobilat utilat Gata de mutare

Aduc spre vanzare proprietate rezidentiala cu 3 camere, situata pe o strada linistita, cu acces facil catre puncte de interes Compartimentare practica, cu spatii bine organizate si lumina naturala buna Imobil bine intretinut, cu ambient sigur si vecinatati civilizate Proprietatea se vinde mobilata ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Exclusivitate Apt 3 camere recent renovat
16

Exclusivitate Apt 3 camere recent renovat

Ofer spre vanzare in exclusivitate proprietate rezidentiala cu 3 camere, ideala pentru locuire confortabila sau investitie Complet mobilata si utilata, cu exceptia sistemului audio Dotata cu centrala termica proprie, pentru control optim al confortului termic Beneficiaza de loc de parcare atribuit ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000  €
9
1

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000 €

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 2, situat in sector 4 pe Strada Argeselu, intr-un imobil construit in anul 1969 , disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata utila de 38 mp.pret 57.000.Telefon :(0754) 993 019

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Eleganta si confort: 3 camere cu parcare, in zona Grand Arena, bloc cu lift.STB la doar 2min
16
1

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in spate la Grand Arena, intr-o zona linistita si in plina dezvoltare. Localizare Statie STB la doar 2 minute, pe strada principala. In imediata apropiere se afla scoli si gradinite, precum ...

2098 EUR/m2 | 61 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Gata de mutare! 2 camere decomandate, Mobilat si utilat bloc reabilitat, loc parcare inclus,STV la d
17

Apartament 2 camere decomandat Mobilat si utilat ndash; Doamna Ghica, Stolnicul Vasile, Sector 2 Suprafata utila: 53,4 mp Bloc reabilitat, construit in 1988, situat la etajul 4 4 (fara lift) Apartament renovat, cu instalatie sanitara si calorifere noi Se vinde mobilat si utilat ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

doamna ghica, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere Metalurgiei || 2 bai 81 mp mobilat
20

Apartament 3 camere Metalurgiei || 2 bai 81 mp mobilat

Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 3 camere si 2 bai, situat pe Bulevardul Metalurgiei, intr-o zona excelenta, cu acces rapid la transport, magazine si facilitati urbane. Locuinta are o suprafata utila de 81 mp si este amplasata la etajul 5 din 5, intr-un imobil construit in anul 2018, ...

2062 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere  +2 parc #259;ri\STV 2 min \Bulevardul Obregia
17

Apartament 3 camere +2 parc #259;ri\STV 2 min \Bulevardul Obregia

Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 4 4 | Renovat 2024 Apartament spatios si bine compartimentat, renovat complet in 2024, cu instalatii electrice si sanitare noi, calorifere inlocuite si centrala proprie pe gaz. Se vinde mobilat si utilat (frigider si TV separat contra cost). Avantaje: uscatorie, ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Sector 4, Bucuresti

Metrou 1 Decembrie-Apartament 3 Camere-Mobilat Utilat
17

Metrou 1 Decembrie-Apartament 3 Camere-Mobilat Utilat

Sector 3-Metrou 1 Decembrie - Apartament 3 Camere - Mobilat De vanzare un apartament de 3 camere decomandat, situat in sectorul 3 al capitalei in apropiere de Bulevardul 1 Decembrie . Detalii: Adresa : Aleea Barajul Bistritei Suprafata utila totala: 74mp An constructie : 1964 Etaj : 10 10 ( + etaj ...

1909 EUR/m2 | 66 m2

Sector 3, Bucuresti

APARTAMENT 3 CAMERE | SECTOR 4 | 300 m METROU AP #258;R #258;TORII PATRIEI | ETAJ 2 10
11
1

APARTAMENT 3 CAMERE | SECTOR 4 | 300 m METROU APARATORII PATRIEI | ETAJ 2 10 | COMPLET RENOVAT Vand apartament cu 3 camere, situat excelent in Sector 4, la doar ~300 m de metrou Aparatorii Patriei ndash; pozitie ideala, cu acces rapid si valoare ridicata in timp. Locuinta este decomandata, 74 mp ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou
19
1

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Aparatorii Patriei, la doar 7 minute de statia de metrou, intr-o locatie cu acces rapid catre toate facilitatile necesare. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 10 si dispune de o suprafata de 36 mp, fiind bine compartimentata si potrivita ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

EXCLUSIVITATE | 2 camere spatios 74 mp | Ghencea | Piscina + parcare
7

Apartament 2 camere | 74 mp | Prelungirea Ghencea ndash; Ansamblul Primavara | EXCLUSIVITATE Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, apartament 2 camere decomandat, etaj 1 bloc 2008 cu lift, in Ansamblul Primavara (Prelungirea Ghencea 94-100, Sector 6). Compartimentare decomandata Suprafata totala: ...

2029 EUR/m2 | 69 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

{Bulevardul 1 Decembrie } Apartament 3 camere mobilat-utilat
13

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , intr-o zona linistita , in apropiere de Bulevardul 1 Decembrie . Locatie : Aleea Barajul Bistritei Suprafata utila : 66mp gt; totala : 74 mp An constructie : 1964 gt; blocul nu prezinta risc seismic Etaj : 10 10 ( + etaj tehnic ) Mobilat ...

1909 EUR/m2 | 66 m2

Sector 3, Bucuresti

Ttitan Apartament 3 camere Aleea Barajul Bistritei | Etaj 10 10 | 73.58 mp | 133.500 €
12

De vanzare apartament 3 camere situat pe Aleea Barajul Bistritei, intr-o zona accesibila, cu multiple facilitati in apropiere. Imobilul este amplasat la etajul 10 din 10, cu etaj tehnic deasupra, intr-un bloc construit in anul 1964, fara risc seismic, acceptat pentru credit. Apartamentul are o suprafata ...

1726 EUR/m2 | 73 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea