Imobiliare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera Mobilata Complet Auchan Vitan
4
62

Garsoniera Mobilata Complet Auchan Vitan

Garsoniera Mobilata Complet Auchan Vitan, Piata Bobocica, 200eur, 32mp

32 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera Doamna Ghica
3
4

Inchiriere garsoniera Doamna Ghica

Inchiriere garsoniera mobilata si utilata complet, avand suprafata de 25 mp. Garsoniera se afla in zona Doamna Ghica, in apropiere de mijloacele de transport in comun si magazine. Garsoniera este la etajul 1, dispune de loc de parcare. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati.

25 m2

Doamna+Ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Metrou 1 Decembrie 2 Camere Renovat
10
1

Metrou 1 Decembrie 2 Camere Renovat

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, 61mp la etajul 6 intr-un bloc construit in 2008. Se afla in apropriere de metrou 1 Decembrie, la 3 minute fata de statia de metrou. Blocul detine propria centrala termica ceea ce reprezinta un mare avantaj. Baia este complet mobilată și utilată, ...

2016 EUR/m2 | 54 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera situata in zona 23 august
3
23

garsoniera situata in zona 23 august

Ofer spre inchiriere garsoniera ( 24mp ) situata in cartierul 23 august, aproape de metrou si stb. Garsoniera este utilata si mobilata complet,are centrala termica proprie recent renovata si moderna. Pentru detalii si vizionari contactati numarul afisat in anunt.

24 m2

23+aug, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Parcului Humulesti
4
7

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Parcului Humulesti cu o suprafata utila de 27mp situata la etajul 6.Puncte de reper:Parcul Humulesti,Penny.

27 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Berceni
8
4

Apartament 2 camere zona Berceni

Apartament luminos, compus din două camere spațioase, ideal pentru locuit sau investiție. Dispune de un living generos, un dormitor confortabil, o bucătărie funcțională și o baie. Situat la etajul 1 al unui bloc din zona Berceni, oferă un echilibru excelent între accesibilitate și intimitate. Avantaje: Zonă ...

1291 EUR/m2 | 55 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ...

1910 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere în zona Colentina
5
9

Apartament cu 2 camere în zona Colentina

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere în zona Colentina, situat în apropiere de parcul Colentina, metrou și supermarketuri. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 50 mp, situat la etajul 4. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați la numărul afișat!

50 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră  Zona Brâncoveanu
3

Garsonieră Zona Brâncoveanu

Garsonieră de închiriat Zona Brâncoveanu Suprafață: 33mp | Etaj: 5 | Preț: 350 lună Beneficii: Loc de parcare inclus Contract ANAF Aproape de stațiile de metrou Brâncoveanu și Piața Sudului Ideală pentru: Tineri profesioniști, cupluri, sau orice persoană care își dorește un spațiu confortabil ...

33 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium
5

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -121.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este ...

1793 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră in zona Pipera
4
1

Garsonieră in zona Pipera

Garsonieră 30 mp, etaj 4, zona Pipera 290 euro Primul chiriaș va fi tu! Locuință complet nouă, ideală pentru confortul tău. Suprafață: 30 mp Etaj: 4 Preț: 290 euro lună Dotări: TV și totul este nou mobilată și utilată complet Această garsonieră oferă un spațiu modern, perfect amplasat în zona ...

30 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Hala industriala de vanzare 1042 mp ,Soseaua de centura Odai - Bucuresti
9

Spatiu de depozitare si productie situate in zona de nord a Bucurestiului cu acces la soseaua de centura Odai. Suprafata totala 1042 mp Suprafata depozitare 760 mp Suprafata birouri 217 mp Inaltime spariu 6 m la coama si 5 m la streasina. Suprafata teren 2000 mp Spatiu construit ...

1044 EUR/m2 | 1,006 m2

Sector 1, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Crangasi
4
49

Garsoniera de inchiriat in zona Crangasi

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Crangasi . Garsoniera dispune de o suprafata utila de 35 mp si se afla la etajul 5 din 10 . Este complet mobilat si utilat ! Dispoibil imediat!

35 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
4

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

2322 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/Credit 15%
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/Credit 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ansamblu rezidențial modern format din 2 blocuri cu regim mic de ...

1863 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB
4
1

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB

1523 EUR/m2 | 80 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere garsoniera in zona Lujerului
3
52

Inchiriere garsoniera in zona Lujerului

Garsoniera de inchiriat zona Lujerului . Dispune de o suprafata utila de 35mp2. Etaj 3. In apropiere de mijloacele de transport. Pentru o vizionare ma puteti contacta!

35 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Calitate si Confort/Credit Ipotecar 15%
11
2

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.000 +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

1412 EUR/m2 | 82 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Eroi revolutiei
4
1

Apartament 2 camere Eroi revolutiei

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere 50mp decomandat,et.4 7,bloc reabilitat termic,mobilat si utilat, incalzire centralizata ( f.foarte calduros ) izolat termic la interior si exterior) . Bloc linistit la gura de metrou de la Eroii revolutiei.