Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Brancoveanu 2 camere renovat mobilat Sector 4 Uioara Luica
6
5

Brancoveanu 2 camere renovat mobilat Sector 4 Uioara Luica

Apartament cu 2 camere semidecomandat la parter cu loc de parcare si boxa in bloc cu 4 etaje, anvelopat, complet mobilat și utilat, instalații refăcute. Blocul se afla pe strada Aleea Gornesti, zona orientativa: Sector 4, Bd. Constantin Brâncoveanu – Str. Luica - Str. Uioara. Zona este aerisita, liniștită, ...

1430 EUR/m2 | 37 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Theodor Pallady
4
21

Garsoniera de inchiriat in zona Theodor Pallady

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Pallady,in complexul Hills,la 2 minute de mers pe jos de metrou,Mol,Auchan,Jumbo si multe alte magazine. Situata la etajul 6 cu o suprafata de numai 40 mp.

40 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Spatiu comercial de vanzare pentru birouri, PIATA VICTORIEI 335 mp
2
1

DE VANZARE-Spatiu pentru birouri 335 mp BOMA, ANUL CONSTRUCTIEI 2009 Bucuresti, Piata Victoriei Se poate si inchiria! Pret inchiriere: 4,999EUR/luna + TVA Cheltuieli mentenanta: 2.8 EUR/m2 + TVA Spatiu de birouri – inchiriere/vanzare – in cladire de birouri, clasa Superioara, in zona Piata Victoriei, ...

2537 EUR/m2 | 335 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona 1 Decembrie
4
78

Garsoniera de inchiriat in zona 1 Decembrie

Garsoniera este situata in zona 1 Decembrie . Garsoniera are o suprafata utila de 36 mp. Garsoniera se afla la etajul 7 al unui bloc cu 11 etaje, este decomandata. Se inchiriaza mobilata si utilata complet: aragaz, frigider, masina de spalat. Ocupabila imediat!

36 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriere garsoniera Straulesti
3
14

Inchiriere garsoniera Straulesti

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Straulesti complet mobilata si utilata situata la etajul 3, cu o suprafata utila de 30mp.Puncte de reper: Vis a vis de Phoenicia Comfort Hotel. Avem loc de parcare. Va asteptam la vizionare !

30 m2

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

Apartament cu 2 camere in zona Ghencea
5
9

Apartament cu 2 camere in zona Ghencea

Propunem spre inchiriere un apartament de 2 camere decomandat in cartierul Ghencea, vis-a-vis Lidl Ghencea. Mobiliat si utilat cu toate cele necesare .Apartamentul dispune de pat matrimonial si se intinde pe o suprafata de 50mp . Se inchiriaza pe termen lung.Etaj 7 10.

50 m2

Ghencea, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.327 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate ...

2949 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Sebastian
4
5

Garsoniera in zona Sebastian

Se ofera spre inchiriere garsoniera utilata si mobilata modern situata la parc Sebastian, 34mp utili, clima, canapea extensibila, tv. Este situata la etajul 2.

34 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita
4

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.622 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -133.131 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1573 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Birou de inchiriat in zona Calea Mosilor-Obor
5

Birou de inchiriat in zona Calea Mosilor-Obor

De inchiriat spatiu de birouri suprafata 85mp pe Calea Mosilor,aproape de Obor,situat la etaj intermediar,spatiul are 2 camere mari,living, bucatarie,un grup sanitar,este luminos si bine impartit,are parchet si gresie,aer conditionat,incalzire centralizata,usa metalica,lift si boxa pentru depozitare,o ...

85 m2

Mosilor, Sector 2, Bucuresti

Inchiriez garsoniera in zona Aviatiei
3
8

Inchiriez garsoniera in zona Aviatiei

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Aviatiei la 5 minute de statia de metrou.Garsoniera are o suprafata de 42 mp etaj 1 complet mobilata si utilata .

30 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Drumul Taberei
3
10

Garsoniera in zona Drumul Taberei

Inchiriez garsoniera in zona sectorului 6 (Drumul Taberei ) vis a vis de Parcul Poiana Muntelui .Garsoniera are o suprafata de 37mp situata la etajul 5.

37 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Berceni
4
16

Garsoniera de vanzare in zona Berceni

Oferim garsoniera decomandata in zona Berceni cu suprafata de 33 mp2, renovata recent, bloc structura beton, constructie 1983, etaj 2 4, gresie + faianta + termopane. In sector 4, vecinatate Dedeman Giurgiului. Mijloace de transport : tramvaie: 7, 25; autobuze : 102, 116, 216.

1273 EUR/m2 | 33 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Se ofera spre inchiriere garsoniera Drumul Taberei