Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Colentina
3
97

Garsoniera de inchiriat in zona Colentina

Se ofera spre inchiriere garsoniera utilata si mobilata complet situata pe Soseaua Colentina intr-un bloc izolat termic, cu cheltuieli mici la intretinere, amplasat la etajul 2, cu suprafata de 32mp utili. Garsoniera este dotata cu cabina de dus, pat de dormitor in camera, aragaz, cuptor, frigider, masina ...

32 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Nicolae Grigorescu
3
32

Garsoniera de inchiriat in zona Nicolae Grigorescu

Va propunem spre inchiriere o garsoniera la 3 minute de metrou Nicolae Grigorescu si la 2 minute de statia de autobuz, toate conditiile.Garsoniera are o suprafata utila de 30mp etaj2

30 m2

Salajan, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament 3 camere zona Gara de Nord
5
34

Inchiriere apartament 3 camere zona Gara de Nord

Se oferă spre inchirie, doar pe termen lung , 3 dormitoare spațioase separate, bucătărie, balcon cu spatii generoase de depozitare, 65mp. Apartamentul este pretabil atat pentru familie cat si pentru studenti.

65 m2

Gara+de+Nord, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Baneasa
3
27

Garsoniera de inchiriat in zona Baneasa

Oferim spre inchiriere garsoniera open space, 25mp , situata la etajul 3. Se afla în cartierul Băneasa, cu acces rapid la transport, parcuri, supermarketuri și facilități urbane. Zona e deservită de autobuze, acces ușor la șoseaua București Nordului și la viitoarea extindere a infrastructurii de metrou ...

25 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de inchiriat in zona Unirii
5
15

Garsoniera de inchiriat in zona Unirii

Spre inchiriere o garsoniera, decomandata, complet mobilata și utilata modern, situata in zona Unirii, mai exact pe strada Traian, la numai 10 minute distanta fata de gura de metrou. Aceasta este amplasata la etajul 6 8 cu lift, al unui imobil nou din anul 1980 si se intinde pe o suprafata utila 32 mp, ...

32 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Aparatment cu 2 camere de inchiriat in zona Oltenitei
4
2

Aparatment cu 2 camere de inchiriat in zona Oltenitei

Se ofera spre inchiriere un apartamentin sectorul 4 Berceni pe soseaua oltenitei.Are o suprafata de 56mp,este decomandat la un etaj intermediar 5 8.Este pozitionata intre Lidl si Kaufland la 500mp distanta.Mijloace de transport tramvaiul 10.

56 m2

Oltenitei, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Bucur Obor , Calea Mosilor stradal
17

Bucur Obor , Calea Mosilor stradal

2 camere confort 1 semidecomandat, mobilat, etaj 4 10, frigider, aragaz, masina de spalat, gresie, faianta, parchet, termopan, aer conditionat, bloc reabilitat.

56 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsonieră în zona Titan   Park Lake
5
54

Garsonieră în zona Titan Park Lake

Garsonieră în zona Titan Suprafață: 37 mp Etaj: 4 10 Puncte de reper: La 5 minute de mers pe jos de Parcul Titan și la 10 minute de Park Lake Mall. Puncte comerciale: Aproape de supermarketuri și magazine locale. Transport în comun: Metroul Titan la 7 minute și stații de tramvai la 4 minute.

37 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră Studio în zona Primăverii
5

Garsonieră Studio în zona Primăverii

Garsonieră Studio de 23 mp în zona Primăverii Etaj 3 Această garsonieră tip studio, cu o suprafață de 23 mp, se află la etajul 3 al unui imobil bine întreținut, într-o locație centrală și liniștită din zona Primăverii. Este ideală pentru o persoană sau un cuplu care dorește un spațiu funcțional și ...

23 m2

Primaverii, Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere Piața constituției
9
6

Apartament 3 camere Piața constituției

închiriez apartament de 3 camere la fântâni mai exact Piața Constituției, apartamentul are 2 băi, 2 balcoane , 2 dormitoare spațioase cu vedere direct la bulevard și sufrageria, se află la etajul 1. Prețul este de 700 euro, pentru mai multe detalii ma puteți contacta și la nr de telefon .

80 m2

Centrul Civic, Sector 4, Bucuresti

Universitate , Sala Palatului
19

Universitate , Sala Palatului

2 camere confort 1 semidecomandat , mobilat , etaj 2 10 , frigider , aragaz , masina de spalat , gresie , faianta , parchet , termopan

54 m2

Sector 1, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie
4
9

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie

13 septembrie - Petre Ispirescului- drumul Sarii confort 1 decomandat etaj 8 An 1984 Decomandat Etaj 6 din 8 Aer conditionat Apometre Balcon Centrala termica Contor gaze Debara Termopan Usa metalica Interfon Lift Structura beton Structura caramida Suprafata: 38mp

1526 EUR/m2 | 38 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Închiriere Garsonieră 32 mp, renovată integral 2023, etaj 2, balcon, Sector 3
7

Cristal Imobiliare oferă spre închiriere o garsonieră modernă, semidecomandată, cu o suprafață utilă de 32 mp, situată la etajul 2 al unui bloc construit între 1977–1990, recent renovat interior în 2026 și termoizolat în 2023. Locuința a fost renovată integral în 2023 și oferă un spațiu luminos, funcțional ...

32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Dristor
4
48

Garsoniera de inchiriat in zona Dristor

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Dristor situata la etajul 2 cu o suprafata de 30 mp , garsoniera dispune de centrala proprie si este situata in apropirea mijloacelor de transport (23 27 49 si metrou la 10 minute distanta de mers pe jos ) Va asteptam la o vizionare. Rog seriozitate!!!

30 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
  apartament cu doua camere Eroii Revolutiei
6
59

apartament cu doua camere Eroii Revolutiei

Se ofera spre inchiriere ,un apartament cu doua camere decomandate complet mobilat si utilat recent renovat, disponibil imediat. Apartamentul dispune de 53 mp utili si este la etajjul 5 . Apartamentul se afla la o distanta de 50 m de metroul Eroii Revolutiei.

53 m2

Eroii+Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Berceni , Langa Metro , Str Drumul Dealul Viei
10

Berceni , Langa Metro , Str Drumul Dealul Viei

Teren intravilan ,950 mp , deschidere 17,5,gaze , apa canalizare in zona , cadastru ,intabulare.

950 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

inchiriere, in exclusivitate un apartament de 2 camere
8

inchiriere, in exclusivitate un apartament de 2 camere

inchiriere, in exclusivitate un apartament de 2 camere, 58mp etaj 2 din 8 ,care este situat la 3 minute de mers pe jos de Mall Vitan . In zona se regasesc spatii comerciale , scoli, gradinite , acces la transport in comun.

52 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Drumul Taberei
6
52

Garsoniera de vanzare in zona Drumul Taberei

Oferim spre vanzare garsoniera, situata in zona Drumul Taberei se află la etajul 4 8, , bloc fără risc seismic,anul constructiei fiind 1985. Are o suprafata de 40mp.În apropiere se află Mall-ul AFI Cotroceni și cartierul Cotroceni.

1375 EUR/m2 | 40 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Colentina
3
29

Garsoniera de inchiriat in zona Colentina

Garsoniera de inchiriat in zona Colentina cu o suprafata utila de 26mp situata la primul etaj al unui bloc cu 8 etaje,acces facil la mijloace de transport in comun.

26 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Universitate , Sala Palatului , Ion Campineanu stradal
10

Universitate , Sala Palatului , Ion Campineanu stradal

Garsoniera confort 1 decomandata , nemobilata ,etaj 1 10 , renovata nou , centrala propie , pentru birou sau locuit .

32 m2

Sector 1, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

De inchiriat in zona Pantelimon un apartament cu 3 camere
6
70

De inchiriat in zona Pantelimon un apartament cu 3 camere

Se inchiriaza apartament cu 3 camere in zona Pantelimon, renovat recent, utilat si mobilat, cu finisaje de calitate, etaj 4, 66mp utili.

66 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră in zona Ghencea
3

Garsonieră in zona Ghencea

Închiriere Garsonieră Ghencea Etaj 1, 24 mp Garsoniera este perfectă pentru cei care doresc să locuiască în apropierea mijloacelor de transport și a facilităților din zona Ghencea. Suprafață de 24 mp, etaj 1, complet mobilată și utilată. Preț lunar: 225 euro.

24 m2

Ghencea, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea