Promovat
Militari, Metrou Gorjului, str. Rosiorii de Vede, Comision 0 %
13

Nou pe piata ! Comision 0 % pentru cumparator Va prezint spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Militari, pe strada Rosiorii de Vede 14, foarte aproape de statia de metrou Gorjului si Piata Gorjului. Apartamentul este situat la etajul 5/5 intr-un imobil construit in anul 2016. Blocul este ...

2792 EUR/m2 | 48 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Baneasa
3
41

Garsoniera de inchiriat in zona Baneasa

Garsonieră 35 mp, etaj 2, aproape de mijloace de transport Garsonieră spațioasă, cu o suprafață de 35 mp, situată la etajul 2 al unui bloc îngrijit. Interiorul este curat, bine întreținut și eficient compartimentat. Se află într-o zonă accesibilă, aproape de stații de autobuz și alte puncte de interes, ...

35 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament de inchiriat cu 3 camere in zona Gorjului
10
5

Apartament de inchiriat cu 3 camere in zona Gorjului

Ofer spre inchiriere apartament cu 3 camere in zona Piata Gorjului,situata langa metrou la doar 3 minute de mers pe jos.Etajul 3,centrala proprie si loc de parcare. Se accepta si animale de companie. Suprafata 70mp2.

70 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Pache Protopopescu - Iancului | 2 Camere | Balcon | Metrou
7

Pache Protopopescu - Iancului | 2 Camere | Balcon | Metrou

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre inchiriere un apartament de 2 camere, semidecomandat, in zona Pache Protopopescu - Iancului, la 11 minute de statia de metrou Piata Iancului. Imobilul este situat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 3, finalizat in anul 2015, avand ...

Pache protopopescu, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere – Str Argeselu
10
1

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere ndash; Str Argeselu 5-7 Etaj 1 din 4 Suprafata 38 mp Bloc construit in 1969 Se vinde mobilat si utilat, fara frigider, masina de spalat si TV Fara loc de parcare Pret 60.000 euro Pentru detalii si vizionari: 0787571547 Disponibil si pe WhatsApp

1579 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Vila de vanzare || 4 camere || curte mare || aproape Grand Arena
11

Proprietate moderna, amplasata intr-o zona linistita, ideala pentru o familie care isi doreste confort si acces rapid catre oras. Caracteristici generale: Suprafata utila: 133 mp Regim de inaltime: Parter + Etaj 1 + Mansarda Curte: 180 mp Locuri de parcare: 2 Compartimentare ...

1880 EUR/m2 | 133 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || bloc nou || metrou Aparatorii Patriei
9

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, situat intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta este ideal amplasata, oferind acces rapid la mijloacele de transport si facilitati din zona. Detalii apartament: ...

1606 EUR/m2 | 66 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere bloc nou langa metrou Aparatorii Patriei
10
1

Va propunem un apartament modern, situat la parter inalt al unui bloc nou cu regim de inaltime P+6, amplasat intr-o zona linistita si foarte bine conectata la oras. Detalii apartament: Finisaje personalizabile: apartamentul se preda bdquo;la cheie, iar finisajele pot fi alese conform preferintelor ...

1627 EUR/m2 | 75 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || mobilat si utilat || Titan Sun Park || parcare inclusa
11
1

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Titan, Sector 3, in cadrul complexului rezidential Titan Sun Park. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp si se afla la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, cu o singura scara, oferind acces facil la curtea interioara si parcare. Detalii ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare
20

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare

Berceni Metrou Aparatorii Patriei-Vila Individuala - 7 Camere - Piscina De vanzare casa individuala, situata in sectorul 4 al capitalei la aproximativ 8-10 minute de Aparatorii Patriei . Aceasta dispune de o suprafata utila de 350mp si este compartimentata astfel : - Parter : Living, birou, bucatarie, ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere
3

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, la un minut de statia de Metrou Aparatorii Patriei . Suprafata utila totala : 52.1 mp Disponibil la parterul unui imobil cu 4 etaje . Apartamentul se preda la cheie . Se pot achizitiona si locuri de parcare (tip Klaus) . Termen ...

1803 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa
19

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Drumul Binelui, Sector 4 Va propun spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat pe Drumul Binelui, Sector 4, intr-un bloc construit in 2021, la etajul 1 din 7. Apartamentul are o suprafata utila de 53.6 mp si se vinde complet mobilat si utilat, fiind pregatit ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere de vanzare – 98 mp – etaj 9 10 – mobilat si utilat – parcare inclusa
7
2

Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat intr-un imobil modern, ideal pentru o familie sau pentru investitie. Locuinta se vinde mobilata si utilata, fiind pregatita pentru mutare. Caracteristici principale: Apartament 3 camere Suprafata 98 mp Etaj 9 din 10 Compartimentare ...

1684 EUR/m2 | 98 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
14

Apartament 2 camere

?? APARTAMENT 2 CAMERE | DECOMANDAT | EXCLUSIVITATE | STRADA TINA PETRE Apartament de 2 camere decomandat, situat pe strada Tina Petre, intr-un bloc anvelopat, construit in anul 1981. Apartamentul este amplasat la parter inalt si are o suprafata utila de 51 mp, la care se adauga un balcon inchis de ...

1946 EUR/m2 | 56 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat || renovat || Aparatorii Patriei
13
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet decomandat, situat intr-un bloc reabilitat termic, amplasat intr-una dintre cele mai cautate zone din sudul Capitalei ndash; Aparatorii Patriei. Locuinta beneficiaza de acces rapid catre statia de metrou Aparatorii Patriei si multiple mijloace ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Eroii Revolutiei Garsoniera Renovata-Mobilata
13
1

Eroii Revolutiei Garsoniera Renovata-Mobilata

De vanzare o garsoniera renovata, la 15 minute de statia de Metrou Eroii Revolutiei. Locatie : Strada Magurei, sector 5. Suprafata utila : 30 mp, An constructie : 1965 Etaj : 8 din 9 ( dispune de 2 lifturi ) Partial mobilata ( ramane doar mobila de bucatarie si mobilierul de la baie ) Pret : 59900 euro Pentru ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

5 Minute Metrou Dristor | Apartament 3 camere mobilat utilat
12

Ofer spre vanzare Apartament disponibil pentru vanzare intr-un imobil solid construit in anul 1970, bloc reabilitat termic, ce ofera confort termic si eficienta energetica imbunatatita Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind pregatita pentru mutare imediata sau pentru investitie in ...

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Grand Arena Mall  Apartament cu 3 Cam Decomandat OFERTA
11

Grand Arena Mall Apartament cu 3 Cam Decomandat OFERTA

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie inchisa, cu o suprafata totala de 70.4 mp, aflat intr un bloc finalizat, sector 4, Bucuresti, in apropiere de Grand Arena Mall. Statie autobuz in apropiere cu linie directa catre metrou Aparatorii Patriei. Imobilul dispune de centrala proprie, ...

1737 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

1 Decembrie | Apartament 3 camere - 74 mp - Mobilat
14

1 Decembrie | Apartament 3 camere - 74 mp - Mobilat

Ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere in Bucuresti, Sector 3 zona Bulevardul 1 Decembrie 1918 . Aceasta se afla la etajul 10 din 10 + etaj tehnic, intr-un imobil construit in anul 1964. fara risc seismic . Se vinde mobilat si utilat cu cateva exceptii : dormitor mic, TV uri si masa living . Suprafata ...

1872 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

Aparatorii Patriei la 5 min. - 3 camere 74mp renovat
15

Aparatorii Patriei la 5 min. - 3 camere 74mp renovat

Apartament 3 camere, decomandat ndash; #536;oseaua Berceni La doar 5minute de mers pe jos de Metrou Aparatorii Patriei Apartament de 3 camere situat la etajul 2 al unui bloc cu 10 niveluri, intr-o zona excelent conectata la transportul public. Blocul este reabilitat termic, iar imobilul, construit in ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera moderna mobilata si utilata la doar 13 min de metrou Aparatorii Patriei
7

Garsoniera de vanzare ndash; Strada Turnu Magurele O alegere potrivita atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Garsoniera este situata intr-o zona cu acces facil catre mijloace de transport, magazine si puncte de interes. Detalii proprietate: ...

1774 EUR/m2 | 31 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat   Utilat | Parcare Inclusa
9

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat Utilat | Parcare Inclusa

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat amp; Utilat | Parcare Inclusa Str. Dealul Bistritei ndash; Sector 4 5 min pana la metrou Aparatorii Patriei Pret: 103.600 euro; Suprafata utila: 53,3 mp 2 camere tip studio Parter din 3 etaje Centrala termica proprie Mobilat si utilat complet ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare
12

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare

3 camere decomandat bull; 73 mp bull; Renovat complet bull; 4 min de metrou Aparatorii Patriei Va ofer spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat, 73 mp, situat pe Soseaua Berceni, la doar 4 minute de metrou Aparatorii Patriei. Apartamentul se afla la etajul 2 10, intr-un bloc din 1985, cu lift ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea