Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Piata Sudului
6
50

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Piata Sudului

Apartament 2 camere în zona Berceni - Suprafață 48 mp Etaj 7 9 Puncte de reper La 8 minute de mers pe jos de stația de metrou Piața Sudului și la 10 minute de Sun Plaza. Puncte comerciale Aproape de Piața Sudului, Sun Plaza și magazinele din zonă. Transport în comun Metroul Piața Sudului la 8 minute ...

48 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Dristorului - 1 minut pana la metrou - comision 0
20
1

Dristorului - 1 minut pana la metrou - comision 0

Dristor – 1 minut de metrou | Bd. Camil Ressu nr. 13 | Etaj 5/10 | Vedere vest - Comision 0 pentru cumpărător Propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la doar 1 minut de stația de metrou Dristor, un important nod de interconectare al rețelei de metrou. În imediata apropiere se află două ...

2116 EUR/m2 | 66 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Se ofera spre inchiriere apartament cu doua camere in zona Theodor Pallady
6
59

Va propunem spre inchiriere un apartament 2 camere de 60m2 ,etajul 5 7 in complex Evia Pallady. Dispune de balcon. Fiecare scara este prevazuta cu 2 lifturi Este la prima inchiriere utilat si mobilat complet Se inchiriaza pe minim 12 luni, se percepe 1 luna garantie, se inchiriaza cu contract inregistrat. Nu ...

60 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Berceni
3
2

Garsoniera de inchiriat in zona Berceni

Garsonieră de închiriat în zona Berceni, în apropiere de stația de metrou Apărătorii Patriei, centre comerciale și mijloace de transport, situată la etajul 3 din 8, cu o suprafață de 32 mp, compartimentare decomandată (cameră, bucătărie separată, baie, hol), bloc construit în 1985.

32 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Metrou Aparatorii Patriei Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
13

Apartament 2 camere cu parcare inclusa | Aparatorii Patriei Descopera un apartament care imbina confortul, intimitatea si pozitia excelenta, ideal atat pentru locuire imediata, cat si pentru investitie sigura. Situat pe strada Dealul Bistritei, intr-un imobil modern, finalizat in 2015, acest apartament ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou
18

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou

Va prezint noul proiect situat in sector 4 - Aparatorii Patriei Apartament 76 mp de vanzare ndash; Complex Nou, Premium Descriere: Apartament 3 camere, 76 mp disponibil intr-un complex rezidential modern, situat la doar 12 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Proiectul se remarca prin: bull; ...

1768 EUR/m2 | 69 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

EXCLUSIVITATE - Apartament 3 camere - Metrou Piata Sudului Brancoveanu
17

EXCLUSIVITATE ndash; Apartament 3 camere | Str. Izvorul Muresului Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un bloc construit in 1975, la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 65 mp. Acces rapid la metrou 15 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Casa Tip Duplex P+1+M - Gata de mutare - Grand Arena Sector 4 - 180mp Teren
11
1

De vanzare ndash; Casa tip Duplex, Sector 4 ndash; Grand Arena Locatie excelenta, zona linistita si aproape de toate facilitatile. Detalii principale: Regim: P+1+M (parter + etaj + mansarda) Suprafata utila: 132 mp Teren: 180,5 mp Compartimentare: 4 camere, 3 bai Casa gata ...

1894 EUR/m2 | 132 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei
15
1

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 4, Aparatorii Patriei Locatie excelenta Apartament situat in Sector 4, la doar 700 m de statia de metrou Aparatorii Patriei, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, scoli si alte puncte de interes. Detalii proprietate: Suprafata: 36 mp ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -
6
1

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei Grand Arena . Apartamentul se vinde complet finisat, cu centrala proprie . Imobilul dispune de 6 etaje si va fi dotat cu 2 lift.uri . Se pot achizitiona si locuri de parcare separat la pretul de 8000 euro + TVA, ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei
10

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere ndash; Tip Studio | Bloc nou 2015 Suprafata: 63,30 mp Parter 4 La 750 m de Metrou Aparatorii Patriei Complet mobilat si utilat Loc de parcare inclus Ideal pentru locuit sau investitie Zona linistita, acces rapid la transport si magazine Pret: 103.600 euro; ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera moderna || bloc nou || 15 min metrou Aparatorii Patriei
7
1

Va oferim spre vanzare o garsoniera moderna, situata intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta beneficiaza de o amplasare excelenta, cu acces rapid catre mijloacele de transport si toate facilitatile din ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 cam.  || renovat  || aproape Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || renovat || aproape Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP
7

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP

Apartament cu 2 camere de vanzare direct de la Dezvoltator, Drumul Binelui, sector 4, cu o suprafata utila totala de 65 mp. Constructia se afla in apropierea celor mai importante puncte de interes din partea sud a orasului, cu acces rapid catre centrul orasului prin mijloacele de transport in comun ...

1973 EUR/m2 | 65 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere 95 mp | Aurel Persu – Sector 4 | Parcare + Boxa incluse
18

Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...

1716 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat
18

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat

Apartament 3 camere decomandat ndash; la 5 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe Soseaua Berceni, la doar 300 m (aprox. 5 minute de mers pe jos) de statia de metrou Aparatorii Patriei. Localizare: Soseaua Berceni Etaj: 2 din 10 (bloc cu ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur
19

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur

3 Camere decomandat Situat pe strada Aurel Persu Etaj Parter din 4 95mp Mobilat Utilat Parcare in cota parte indiviza Boxa 12mp la Mansarda Centrala Proprie Pret 167.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1758 EUR/m2 | 95 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...

1777 EUR/m2 | 94 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vanzare in exclusivitate – Apartament 4 camere | 95.000 Euro
17

?? Vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 4 camere | Mansarda ?? Strada Maior Porumbaru Ion, Rahova ndash; Sector 5 ?? O oportunitate excelenta pentru investitie sau amenajare dupa propriul gust! ?? Detalii locatie si imobil: ?? Etaj 3 3 (fara lift) ??? Bloc construit in 2013 ?? Apartament ...

651 EUR/m2 | 146 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6
1

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 69.000 euro + TVA ndash; ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Dimitrie Leonida ~ Apartament 3 camere ~ 2 bai
17

Metrou Dimitrie Leonida ~ Apartament 3 camere ~ 2 bai

Metrou Dimitrie Leonida - Apartament 3 camere ~ 2 bai Detalii proprietate : * suprafata utila : 70.17 mp * an constructie : 2016 * demisol inalt 5 Mobilat - utilat cu exceptii : Sufragerie: * televizor * sistem audio * lampi * scaun scoica * scaun * masa extensibila * tablouri * pick-up Bucatarie: ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

 Garsoniera  Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 
12
2

 Garsoniera Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 

Garsoniera Decomandata Renovata ndash; Eroii Revolutiei | Mutare Imediata Iti propunem spre vanzare o garsoniera complet renovata, situata intr-o zona accesibila din Sectorul 5, pe strada Magurei. Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Localizare: zona Eroii Revolutiei ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | Parcare + Boxa Incluse
16

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti