Promovat
Inchiriez garsoniera in zona 1 Decembrie aproape de metrou
3
3

Inchiriez garsoniera in zona 1 Decembrie aproape de metrou

Inchiriez garsoniera decomandata, situat in zona 1 Decembrie aproape de metrou. Garsoniera are o suprafata utila de 42 mp, fiind situat la etajul 2 si are vedere spre strada principala. Dispune de toate utilitatile necesare, metroul la 5 minute de mers pe jos,spatii comerciale mai multe in zona. Pentru ...

42 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, instalatii electrice si sanitare schimbate, CENTRALA proprie, Aer conditionat, se vinde mobilat si utilat, cu bun gust, este luminos, are spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Aparatament cu 2 camere de inchiriat in zona Theodor Pallady
8
1

De inchiriat apartament 2 camere pe bulevardul Th. Pallady la intersectia cu N. Grigorescu. Bloc reabilitat termic , situat la etajul 4 , suprafata utila de 55 mp. Pentru mai multe informatii sunati la nr afisat!!

55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
SUPER OCAZIE Apartament 3 camere Drumul Taberei
7

SUPER OCAZIE Apartament 3 camere Drumul Taberei

RamiroImob va ofera spre vanzare apartament 3 camere Drumul Taberei Metrou Raul Doamnei 5 minute Mijloace de transport in apropriere Etaj 9 din 10 Suprafata 65 mp utili Teava trasa pentru centrala Mobilat si utilat Zona linistita Acces rapid Metrou Urmeaza sa fie reabilitat termic Pret 91.000 Euro ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Drumul Taberei, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsonieră de închiriat în Colentina
5
34

Garsonieră de închiriat în Colentina

Garsonieră de închiriat în Colentina, aproape de Parcul Plumbuita. Suprafață de 33 mp, etaj 3 din 8, decomandată. Bucătărie complet echipată, cameră luminoasă, baie modernă cu duș. Dotată cu centrală proprie, aer condiționat și mobilier modern.

33 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 5 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 5/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Baneasa
3
43

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Baneasa

Oferim spre inchiriere apartament de 1 camera decomandat, situat in cartierul Greenfield, Baneasa. Blocul este in vecinatatea padurii. Apartamentul este situat la et 2 din 9, avand 40 mp utili.Vecinatati: Mall Baneasa, Pipera, Otopeni, Aeroport Henry Coanda, cartier Baneasa. Mijloace de transport in ...

40 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2  camere Salajan
4
3

Apartament 2 camere Salajan

Disponibil imediat spre închiriere un apartament de 2 camere decomandat, situat în zona Sălăjan, la aproximativ 7 minute de mers pe jos până la stația de metrou 1 Decembrie 1918, într-o zonă liniștită, cu acces facil către toate punctele de interes.Suprafață utilă: 51 mp. Apartamentul este situat la ...

51 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera in zona Dacia
5

Garsoniera in zona Dacia

Ofer spre inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata vis a vis de Colegiul National Cantemir Voda cu o suprafata utila de 32mp situata la etajul 5 la o distanta de 15 minute fata de metrou .

32 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera |Vanzare | Drumul Binelui| Finalizata | Loc parcare
14

Garsonieră de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizata Etaj 5 | 38 mp | Etaj 5/8 | Constuctie finalizata | Poziție excelentă Atenție, prețul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica! Loc de parcare - 9.680 TVA inclus ( se achizitioneaza separat ) Un mare avantaj în orice zonă ...

2153 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Se ofera spre inchiriere apartament cu doua camere in zona Pantelimon
4
84

Inchiriez apartment cu 2 camere, decomandat, 50mp utili etaj 3, utilat si mobilat complet intr-un complex modern cu locuri de joaca, paza si supraveghere video. Apartamentul dispune de centrala proprie. Nu a mai fost niciodata inchiriat. NU se accepta animale de companie! Se inchiriaza cu parcare subterana ...

50 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona Chitila
5

Garsoniera zona Chitila

Garsoniera de închiriat - Zona Chitila Suprafață: 36 mp | Etaj: 9 din 10 | Preț: 350 Euro lună Garsonieră modernă, situată la etajul 9 din 10, cu un spațiu luminos și confortabil. Baie modernă și posibilitate loc de parcare, perfectă pentru un trai comod. Detalii suplimentare: Mobilier și electrocasnice ...

36 m2

Chitila, Sector 1, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat zona Crangasi
4
136

Garsoniera de inchiriat zona Crangasi

Inchiriez garsoniera moderna Zona Crangasi, la 5 minute de metrou La 2 minute de Auchan, 5 minute de metrou, piata, parc, 10 minute de strand, renovata, scara linistita, etaj 3 4. Dispune de toate dotarile si este spatioasa, suprafata utila fiind de 42mp . Cheltuieli mici de intretinere. Se inchiriaza ...

42 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
garsoniera la 5 minute de statia de metrou Lujerului
3
120

garsoniera la 5 minute de statia de metrou Lujerului

Inchiriez garsoniera la un pret foarte bun, este situata la 5 minute de statia de metrou Lujerului, utilata si mobilata, cu o suprafata de 35mp.

35 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere - Proiect Design – Exigent - Direct Propietar
15

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 199.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55.9 mp | Disponibil la Etajul: 10/11 | Exigent Plaza - Faza 4, Bulevardul Timisoara, nr. 16B, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3560 EUR/m2 | 56 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Garsonieră in zona Pacii
3

Garsonieră in zona Pacii

nchiriere garsonieră renovată 31 mp, Zona Păcii, Etaj 2 310 lună Ce îți propunem? Garsonieră renovată recent, cu finisaje moderne 31 mp de spațiu, ideal pentru un trai confortabil Aproape de transportul public, într-o zonă liniștită Preț: 310 lună

31 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona 1 Decembrie
4
78

Garsoniera de inchiriat in zona 1 Decembrie

Garsoniera este situata in zona 1 Decembrie . Garsoniera are o suprafata utila de 36 mp. Garsoniera se afla la etajul 7 al unui bloc cu 11 etaje, este decomandata. Se inchiriaza mobilata si utilata complet: aragaz, frigider, masina de spalat. Ocupabila imediat!

36 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea