Promovat
garsoniera utilata si mobilata Sala Palatului
4
45

garsoniera utilata si mobilata Sala Palatului

Oferim spre inchiriere garsoniera utilata si mobilata, renovata, moderna, suprafata utila: 36mp, etaj 5 8, bloc reabilitat, contorizare, apa si caldura. Disponibila imediat!

36 m2

Sala+Palatului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vilă cu curte mare și piscină – ideală pentru familie, Pipera
20

Într-o zonă liniștită din Pipera, cunoscută pentru școlile și grădinițele sale apreciate, această vilă oferă spațiul și libertatea de care o familie are nevoie pentru o viață confortabilă. Curtea generoasă de 1.900 mp creează un cadru ideal pentru copii, joacă în aer liber și momente petrecute acasă, ...

483 m2

pipera, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Berceni
5
29

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Berceni

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, zona intersectia Brancoveanu- Nitu Vasile, sector 4, renovat, mobilat si utilat complet, etaj 1, zona linistita, legaturi cu multe mijloace de transport (distanta pana la statia de metrou Constantin Brancoveanu este de 10 min ...

50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
apartament cu 2 camere situat in sos. Vitan-Barzesti
4
35

apartament cu 2 camere situat in sos. Vitan-Barzesti

Inchiriez apartament cu 2 camere situat in sos. Vitan-Barzesti, in spatele hotelului Rin. Etaj 4 din 11. Apartamentul este mobilat decent si utilat complet, pret decent, cheltuieli de intretinere foarte mici. Suprafata este de 45mp, detalii tel.

45 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Eroii Revolutiei I Metrou I Renovata
11

Garsoniera Eroii Revolutiei I Metrou I Renovata

Garsoniera decomandata | Eroii Revolutiei | Renovata | Mutare imediata Str. Magurei ndash; Sector 5 Pret: 59.900 euro; 30 mp utili Decomandata Etaj 8 9 Bloc 1965 2 lifturi Complet renovata Bucatarie mobilata si utilata Disponibila imediat Ideala pentru locuit sau investitie Zona cu acces ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

5 Min Metrou Aparatorii Patriei Apartament 3 camere decomandat
11

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, complet decomandat, ideal pentru locuire sau investitie imobiliara Proprietate situata intr-un bloc reabilitat termic, amplasat intr-una dintre cele mai cautate zone din sudul Capitalei Acces rapid catre statia de metrou Aparatorii Patriei si multiple mijloace ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Aparatorii Patriei 15 minute
8
1

Garsoniera Aparatorii Patriei 15 minute

De vanzare garsoniera - Aparatorii Patriei - 15 minute - gata de mutare in iulie 2026 . Se preda la cheie, complet finisata, cu obiecte sanitare montate . Suprafata totala 36.13 mp . Etaj Parter inalt ( parcare la demisol ) . An 2026 . Bucatarie inchisa . Incalzire in pardoseala . Finisaje la alegere . Balcon ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

3 camere Titan | 73 mp | Mobilat | 15 min Metrou
15

3 camere Titan | 73 mp | Mobilat | 15 min Metrou

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Titan, Aleea Barajul Bistritei Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe Aleea Barajul Bistritei, intr-o zona verde si linistita, ideala pentru familii sau pentru cei care isi doresc confort si acces rapid catre oras. Locuinta are o suprafata ...

1750 EUR/m2 | 74 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

 Apartament 2 camere decomandat – Sector 4 || la 15 min de Metrou Ap Patriei 
5

Apartament 2 camere decomandat ndash; Sector 4, la 15 minute de Metrou Aparatorii Patriei Va propun spre vanzare un apartament modern, decomandat, situat in Sector 4, la aproximativ 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei ndash; acces rapid catre orice zona a orasului. ...

1631 EUR/m2 | 65 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere
17

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare Imobilul este construit in anul 1964, fara risc seismic, si beneficiaza de interfon. Apartamentul are o suprafata utila de 73.58 mp, oferind un spatiu generos si bine compartimentat, ideal pentru o familie. Locuinta se vinde mobilata si utilata, cu exceptia dormitorului ...

1804 EUR/m2 | 74 m2

liviu rebreanu, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere
9
3

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere Imobilul este construit inainte de anul 1969, iar apartamentul are o suprafata de 38 mp, fiind eficient compartimentat si potrivit atat pentru locuire, cat si pentru investitie. Locuinta se vinde asa cum este prezentata, cu exceptia frigiderului, masinii de spalat si televizoarelor. Pozitionarea ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
13

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere de inchiriat, situat la etajul 1 din 4, intr-un imobil bine intretinut. Locuinta este amplasata intr-o zona accesibila, aproape de statie de autobuz, supermarket si benzinarie, oferind confort si usurinta in deplasare. Apartamentul este mobilat si utilat complet, fiind pregatit ...

57 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3
11
1

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3 Situat pe strada Eufrosina Popescu 65mp Etaj 4 din 10 Bloc reabilitat termic , constructie 1970 Se vinde Mobilat Utilat Pret 134.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 3 camere
15

Apartament cu 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere,Imobilul este amplasat la etajul 5 din 5, cu placa si pod. Suprafata si compartimentarea apartamentului sunt potrivite pentru confortul unei familii, oferind spatii luminoase si bine organizate. Proprietatea se vinde exact ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence
14

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai , situat in zona Metalurgiei . Locatie : Bulevardul Metalurgiei Facilitati in zona : * Lidl, Kaufland, Parcul Tudor Arghezi, Mall Grand Arena Suprafata utila : 81 mp An constructie : 2018 Etaj : 5 5 ( cu lift si pod ) Compartimentare : *living ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€
10

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600euro; 53,3mp Mobilat Utilat, gata de mutat Centrala + Calorifere Situat pe strada dealu bistrii Etaj parter Pret 103.600euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Nou Drumul Binelui 3 camere
9

Nou Drumul Binelui 3 camere

Apartament 3 camere – 76 mp utili Situat pe Drumul Binelui, la 12-14 minute de mers pe jos de Metrou Aparatorii Patriei. In apropiere: Bulevardul Metalurgiei, statie STB, Grand Arena Mall, Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland si alte facilitati. Dotari: incalzire in pardoseala, centrala termica proprie, ...

1605 EUR/m2 | 76 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Vila individual #259; P+1+M 8 min metrou Aparatorii Patriei
20

Vila individual #259; P+1+M 8 min metrou Aparatorii Patriei

Vila premium | 350 mp | Teren 471 mp | Aparatorii Patriei Va propunem spre vanzare o vila individuala deosebita, renovata complet in anul 2021, situata la doar 8ndash;10 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei, intr-o zona linistita si bine conectata. Proprietatea impresioneaza prin suprafata ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Vila individuala 350 mp utili, teren 471 mp – Aparatorii Patriei, Sector 4
16

Vila individuala de vanzare ndash; Aparatorii Patriei, Sector 4 Ofer spre vanzare vila individuala situata in Sector 4, la aproximativ 8ndash;10 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei, intr-o zona linistita si accesibila. Imobilul are o suprafata utila de 350 mp si este amplasat pe un teren ...

1329 EUR/m2 | 350 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere modern cu parcare si boxa - TMC Park