Promovat
Logicor Pantelimon, spatii industriale, 2.200 - 25.000mp, 0% comision
6

Logicor Bucharest II este un parc industrial in curs de dezvoltare situat in zona Pantelimon, in Estul capitalei. Spatiul 1: Logicor Pantelimon Suprafata inchiriabila: 1800 mp Se adauga consturi cu Utilitati/Mentenanta Inaltime spatiu: 11.5 m Spatiul 2: Logicor Pantelimon Suprafata inchiriabila: 2200 ...

2,000 m2

Pantelimon, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament in vila interbelica str.Popa Nan
7
1

Apartament in vila interbelica str.Popa Nan

Caracteristici principale: Suprafață: 80 m.p. utili, decomandat, bine compartimentat. Etaj: 2 din 2 (tot etajul vă aparține, singur pe etaj) Arhitectură: Vilă interbelică cu istorie, scară interioară elegantă. Acces: 2 scări de acces (ideal pentru intimitate). Renovări și Dotări Moderne: Instalație ...

2063 EUR/m2 | 80 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere decomandat Soseaua Giurgiului / Luica
10

Apartament 2 camere decomandat Soseaua Giurgiului / Luica

Ramiro Imob vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat Situat la etajul 2 din 4 Imobilul este situat pe Șoseaua Giurgiului, în apropiere de intersecția cu Luică Decomandat Necesită renovare Suprafață 53 mp Preț: — 74.999 Euro Negociabil Pentru mai multe detalii, vizionări sau oferte ...

1375 EUR/m2 | 53 m2

Giurgiului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere în zona Alba Iulia
5
3

Apartament cu 2 camere în zona Alba Iulia

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere în zona Alba Iulia, situat în apropiere de metrou, parcuri și magazine. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 49 mp, situat la etajul 5. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați la numărul afișat!

49 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Rahova
3
77

Garsoniera de inchiriat in zona Rahova

Va propunem spre inchiriere garsoniera in zona Rahova , avand o suprafata de 34 mp , etajul 1. Garsoniera este mobilata si utilata complet ,se accepta animalute de companie . Pentru mai multe detalii , va rugam a contactati numarul afisat!

34 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Inchiriez garsoniera
7
3

Inchiriez garsoniera

Inchiriez garsoniera langa Plaza Mall in bloc curat, complet mobilata si complet utilata, cu aer conditionat nou, tv, frigider, net, masina de spălat (la 2 minute de tramvaiul 41 si la 5 minute de statia de metrou Parc Drumul Taberei), termen închiriere minim 12 luni, fără animale de companie. Et. 8 ...

33 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
garsoniera zona 13 Septembrie
3
49

garsoniera zona 13 Septembrie

Oferim garsoniera zona 13 Septembrie , conf.1, decomandata, 28 mp, etaj 2, mobilata modern, utilata, renovata. Acces facil transport in comun, langa zona comerciala, (mobila de bucatarie, pat, sifonier, aragaz, frigider), usa metalica, aer conditionat, tamplarie PVC, parchet, gresie, faianta.

28 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Decomandat
5

Dristor, Ramnicu Valcea, Decomandat

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat, spatii de depozitare, luminos, multiple facilitati, situat la etajul 8 in bloc reabilitat.

54 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona 13 Septembrie
3
54

Garsoniera de inchiriat in zona 13 Septembrie

Va oferim spre inchiriere o garsoniera in zona 13 Septembrie ,la 5 minute de Mall Prosper. Garsoniera este situata intr-o zona usor accesibila mijloacelor de transport si a magazinelor alimentare. Dispune de o suprafata utila de 31m2 utili,situata la etajul 3.

31 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Cotroceni
3
95

Garsoniera de inchiriat in zona Cotroceni

Această garsonieră elegantă de 28mp, situată la etajul 2, oferă o atmosferă liniștită în apropierea Palatului Cotroceni. Locuința se află la doar 6 minute de mers pe jos de stația de metrou Eroilor, facilitând accesul rapid spre centrul orașului.

28 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
De inchiriat ap 2 cam Rahova de inchiriat
5
78

De inchiriat ap 2 cam Rahova de inchiriat

Oferim spre inchiriere apartament 2 camere Bucuresti, sector 5 . Apartamentul este situat intre Prosper center si parcul Sebastian. Etajul 2, bloc reabilitat, loc parcare . Apartamentul este la prima inchiriere, decomandat, 50 mp, total mobilat si utilat.

50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Pacii
5
5

Garsoniera zona Pacii

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Pacii. Garsoniera situata intr-o zona linistita, are o suprafata de 35 de mp,etaj2. In zona se regasesc spatii comerciale si acces la transport in comun. Pentru mai multe detalii sau vizionari sunati la numarul de telefon.

35 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera Rahova
4
102

Inchiriere garsoniera Rahova

Închiriez garsonieră de 30 mp în Rahova, la etajul 3 al unui bloc situat aproape de stația de tramvai și autobuz. În zonă se găsesc numeroase magazine, supermarketuri și piețe. Ai acces facil la Calea Rahovei și Parcul Sebastian, un loc perfect pentru relaxare. Garsoniera este disponibilă imediat ...

30 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 5 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 5/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera |Vanzare | Drumul Binelui| Finalizata | Loc parcare
14

Garsonieră de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizata Etaj 5 | 38 mp | Etaj 5/8 | Constuctie finalizata | Poziție excelentă Atenție, prețul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica! Loc de parcare - 9.680 TVA inclus ( se achizitioneaza separat ) Un mare avantaj în orice zonă ...

2153 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian
3
52

Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian

Garsoniera decomandata 38 mp etaj 3 8 mobilata utilata complet gresie faianță parchet termopan aer condiționat situata langa Parcul Sebastian vis a vis de Kaufland Vulcan

38 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Piata Sudului
4
48

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Piata Sudului

Se inchiriaza apartament spatios de 2 camere, decomandat in zona PIATA SUDULUI la max 5 minute de mers pe jos de METROU PIATA SUDULUI si la fel de aproape de Mall Sun Plaza. Apartamentul este renovat total si se afla la prima inchiriere dupa renovare. Este chiar la etajul 2 dintr-un imobil de 8 etaje ...

55 m2

Piata+Sudului, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea