Inchiriere garsoniera Tineretului
3
26

Inchiriere garsoniera Tineretului

Va ofer spre inchiriere o garsoniera in zona Tineretului cu o suprafata de 34 mp, situat la parter. Blocul se afla in apropierea statiilor de autobuz si statiei de metrou Timpuri Noi, acesta dispune de centrala proprie si loc de parcare.

34 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera Chibrit
4
37

Inchiriere garsoniera Chibrit

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Chibrit cu o suprafata de 30 mp, situata la parter. Imobilul se afla in proximitatea statiilor de autobuz.

30 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Promovat
apartament de 3 camere Piata Romana
5
1

apartament de 3 camere Piata Romana

a propunem spre inchiriere un apartament de 3 camere, in Piata Romana. Imobilul este situat la etajul 1 , cu o suprafata de 70 mp, mobilat si utilat complet.

70 m2

Piata Romana, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Brancoveanu - Casa Individuala 16 Camere 545mp Teren 917mp
20

Brancoveanu - Casa Individuala 16 Camere 545mp Teren 917mp

Există case care spun povești. Și există case care sunt reconstruite pentru viitor. Pe un teren rar de 917 mp, această proprietate din Brâncoveanu îmbină caracterul unei case cu istorie cu siguranța unei structuri moderne și un potențial real de valorificare. Pe o stradă liniștită din zona Brâncoveanu, ...

2663 EUR/m2 | 544 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Case de vanzare Straulesti White Residence
6
5

Case de vanzare Straulesti White Residence

Va prezentam spre vanzare un nou proiect imobiliar realizat de EMsia Construction Koncept, WHITE RESIDENCE WHITE RESIDENCE este un complex deosebit, privat, format din 9 case single si cuplate. Toate finisajele interioare sunt de calitate superioara (gresie, faianta, parchet, obiecte sanitare, ...

2238 EUR/m2 | 105 m2

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

Vanf apartament 3 camere decomandat
6

Vanf apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandar , bloc reabilitat termic total. Se accepta credit. Nu dau comision agentie. Etaj 4 4

1786 EUR/m2 | 70 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

High Garden East | Best deal | Studio | Investitie
6

High Garden East | Best deal | Studio | Investitie

High Garden East este un proiect rezidential gândit pentru un stil de viata modern si sigur intr-o comunitate selecta si durabila, punand accent pe sustenabilitate si responsabilitate. Se afla pe strada Electronicii, nr. 31, la doar 5 minute cu masina de Piata Obor si Piata Iancului, avand langa proiect ...

32 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Spatiu comercial de inchiriat in zona Jiului
2

Spatiu comercial de inchiriat in zona Jiului

Bucurestii Noi- Jiului, spatiu comercial 15 mp de inchiriat. Nivel: Parter Vitrina stradala: 5 ml; deschidere stradala, vizibilitate comerciala foarte buna, zona circulata intens Pretabil pentru: service gsm, birou asigurari

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

PRIMAVERII proprietar vand imobil P+3

PRIMAVERII proprietar vand imobil P+3

Imobil P+3 ,constructie 2002 , 5 apartamente, direct proprietar.

6290 EUR/m2 | 620 m2

Sector 1, Bucuresti

Proprietar vand casa demolabila pe colt-200mp
2
9

Proprietar vand casa demolabila pe colt-200mp

Vând casa demolabila + teren,200mp,situata pe colț,in zona Bucurestii Noi la intersecția dintre 2 străzi(deci se pot face 2 intrari,multiple posibilități de construire si amenajare) Utilitati:,apa si canalizare,gaze la poarta, nu sunt trase in curte. Casa are 3 camere,bucatarie si baie si o cămară,dar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Străulești Sud, Sector 1, Bucuresti

Garsonieră de inchiriat| Pipera| Rond Omw
8

Garsonieră de inchiriat| Pipera| Rond Omw

ID proprietate: P264941 Buna ziua! Dorim sa va prezentam una dintre garsonierele aflate in gestiunea agentiei ZOCA Real Estate. Acest imobil este intr-o zona de mare interes din Bucuresti si anume Pipera , ce ofera acces la multe facilitati in imprejurimi precum restaurante, scoli, parc, centre comerciale ...

45 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Restaurant Centru Istoric Bucuresti

Restaurant Centru Istoric Bucuresti

Vând restaurant la cheie în Centru Vechi București . Locație este în funcțiune

110 m2

Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Închiriere săli curs   workshop   evenimente   Piața Iancului
8
1

Închiriere săli curs workshop evenimente Piața Iancului

Închiriem două săli luminoase și versatile, potrivite pentru cursuri, repetiții teatru, repetiții film, casting, ateliere de actorie, workshopuri, lecturi, întâlniri creative sau proiecte culturale, sesiuni de formare, evenimente corporate sau alte activități. București zona Piața Iancului (aproape ...

50 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de inchiriat - The Park - Tineretului
7

Apartament 2 camere de inchiriat - The Park - Tineretului

Apartament 2 camere de inchiriat intr-o zona centrala excelenta - Tineretului -Constantin Brancoveanu, la 10 minute de mers pe jos pana la metrou Constantin Brancoveanu. Ideal pentru cei care cauta o locatie linistita si acces facil la mijloace de transport in comun restaurante, cafenele, scoli, ...

50 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului
15

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului

Apartament 4 camere de inchiriat, situat in cartierul Herastrau, la 2-3 minute de mers pe jos pana la Parcul Herastrau Acesta este situat la etajul 1 al unui imobil cu 6 nivele si se inchiriaza complet mobilat si utilat. Apartamentul dispune si de un loc de parcare propriu. Comisionul agentiei: 50% ...

182 m2

Sector 1, Bucuresti

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului
15

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului

182 m2

Sector 1, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea