Promovat
Apartamente 2 camere zona Obor
4
1

Apartamente 2 camere zona Obor

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere, zona Obor,etaj 3,48 mp,in apropierea troleibuzelor 69 si 95.

48 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Grozăvești
6
179

Garsoniera in zona Grozăvești

Garsonieră de închiriat în Grozăvești, aproape de metrou și Politehnica. Suprafață de 32 mp, etaj 4 din 8, decomandată. Bucătărie mobilată, cameră luminoasă, baie cu finisaje moderne. Dotată cu aer condiționat, centrală termică și electrocasnice noi.

32 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Promovat
 inchiriere apartament de doua camere in zona Sebastian
4
27

inchiriere apartament de doua camere in zona Sebastian

Ofer spre inchiriere apartament de doua camere in zona Sebastian. Apartamentul are o suprafata de 50mp ,etaj 3. Este situat intr-o zona linistita avand in zona mai multe spatii comerciale si acces la transport in comun. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

50 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat Sector 1 zona Banu Manta
3
63

Garsoniera de inchiriat Sector 1 zona Banu Manta

Garsoniera moderna situata in zona Banu Manta, se afla in imediata apropiere a primariei sectorului 1,avand acces facil la diverse facilitati precum magazine, cafenele si scoli. Garsoniera este complet renovata si mobilata, ideal pentru o persoana sau un cuplu. Garsoniera are o suprafata de 38 mp , ...

38 m2

Banu+Manta, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Spatiu comercial de inchiriat in zona Jiului
2

Spatiu comercial de inchiriat in zona Jiului

Bucurestii Noi- Jiului, spatiu comercial 15 mp de inchiriat. Nivel: Parter Vitrina stradala: 5 ml; deschidere stradala, vizibilitate comerciala foarte buna, zona circulata intens Pretabil pentru: service gsm, birou asigurari

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

PRIMAVERII proprietar vand imobil P+3

PRIMAVERII proprietar vand imobil P+3

Imobil P+3 ,constructie 2002 , 5 apartamente, direct proprietar.

6290 EUR/m2 | 620 m2

Sector 1, Bucuresti

Proprietar vand casa demolabila pe colt-200mp
2
9

Proprietar vand casa demolabila pe colt-200mp

Vând casa demolabila + teren,200mp,situata pe colț,in zona Bucurestii Noi la intersecția dintre 2 străzi(deci se pot face 2 intrari,multiple posibilități de construire si amenajare) Utilitati:,apa si canalizare,gaze la poarta, nu sunt trase in curte. Casa are 3 camere,bucatarie si baie si o cămară,dar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Străulești Sud, Sector 1, Bucuresti

Garsonieră de inchiriat| Pipera| Rond Omw
8

Garsonieră de inchiriat| Pipera| Rond Omw

ID proprietate: P264941 Buna ziua! Dorim sa va prezentam una dintre garsonierele aflate in gestiunea agentiei ZOCA Real Estate. Acest imobil este intr-o zona de mare interes din Bucuresti si anume Pipera , ce ofera acces la multe facilitati in imprejurimi precum restaurante, scoli, parc, centre comerciale ...

45 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Restaurant Centru Istoric Bucuresti

Restaurant Centru Istoric Bucuresti

Vând restaurant la cheie în Centru Vechi București . Locație este în funcțiune

110 m2

Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Închiriere săli curs   workshop   evenimente   Piața Iancului
8
1

Închiriere săli curs workshop evenimente Piața Iancului

Închiriem două săli luminoase și versatile, potrivite pentru cursuri, repetiții teatru, repetiții film, casting, ateliere de actorie, workshopuri, lecturi, întâlniri creative sau proiecte culturale, sesiuni de formare, evenimente corporate sau alte activități. București zona Piața Iancului (aproape ...

50 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de inchiriat - The Park - Tineretului
7

Apartament 2 camere de inchiriat - The Park - Tineretului

Apartament 2 camere de inchiriat intr-o zona centrala excelenta - Tineretului -Constantin Brancoveanu, la 10 minute de mers pe jos pana la metrou Constantin Brancoveanu. Ideal pentru cei care cauta o locatie linistita si acces facil la mijloace de transport in comun restaurante, cafenele, scoli, ...

50 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului
15

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului

Apartament 4 camere de inchiriat, situat in cartierul Herastrau, la 2-3 minute de mers pe jos pana la Parcul Herastrau Acesta este situat la etajul 1 al unui imobil cu 6 nivele si se inchiriaza complet mobilat si utilat. Apartamentul dispune si de un loc de parcare propriu. Comisionul agentiei: 50% ...

182 m2

Sector 1, Bucuresti

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului
15

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului

182 m2

Sector 1, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea