Promovat
Militari - Lujerului, 2 camere,  cf. 2, decomandat, 6/10, 38.5 mp, comision 0%
20

Militari - Lujerului, 2 camere, cf. 2, decomandat, 6/10, 38.5 mp, comision 0%

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Lujerului, una dintre cele mai căutate zone din Sector 6, cu acces rapid către metrou și principalele puncte de interes. Apartamentul este decomandat, poziționat la etajul 6 din 10, într-un bloc construit în 1974, are o suprafață de ...

1974 EUR/m2 | 39 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Dorobanti- Amman
15
5

Dorobanti- Amman

Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere situat la etajul 7/10, decomandat, 41.11 mp, mobilat si utilat ca in prezentarea foto. Apartamentul este liber si se poate viziona cu o programare in prealabil cu 24-48 h inainte. Comision cumparator standard. Vizionarea se face doar în baza semnarii ...

2603 EUR/m2 | 41 m2

dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de închiriat în Sebastian
7
4

Garsonieră de închiriat în Sebastian

Garsonieră de închiriat în Sebastian, aproape de Parcul Sebastian și magazine. Suprafață de 32 mp, situată la etajul 3 din 8, decomandată. Bucătărie mobilată și utilată, cameră luminoasă, baie modernă. Dotată cu aer condiționat, centrală proprie și balcon închis

32 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Aparatorii Patriei
7
57

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei

Apartament 3 camere, etaj 5, bloc izolat termic. Apartamentul este situat pe Aleea Moldovita, in spatele Universitatii Spiru Haret, la 8 min de Metrou-Aparatorii Patriei(Linia albastra care duce in Pipera)

60 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vitrină magazin 3m cu LED și TV inclus
8

Vitrină magazin 3m cu LED și TV inclus

Vitrină magazin 3m cu LED și TV inclus ideală pentru insulă parfumuri sau cosmetice. Arată foarte bine, atrage clienții și este gata de folosit imediat. Model de tip insulă, folosit în spații comerciale. Se vinde fără marfă. Vizionare în București. Detalii la nr. de telefon:

3 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunț de închiriere   Spațiu comercial și depozite situate in zona Titulescu
4

Anunț de închiriere Spațiu comercial și depozite situate in zona Titulescu

Spațiu comercial și depozite situate in zona Titulescu Adresă: Str. Titulescu nr. 171(fosta Petru Rares 5-11) Suprafață teren: 1.040 mp Componentă spații Depozit 1 183 mp Depozit 2 114 mp Clădire birouri P+1 238 mp Magazie 242 mp Chirie: Chirie lunară: 5900 euro lună plus TVA Disponibilitate Spațiul ...

777 m2

Titulescu, Sector 1, Bucuresti

De vanzare Cladire S+P+4E + teren si anexe
5
1

De vanzare Cladire S+P+4E + teren si anexe

Propunem spre vanzare imobilul compus din teren si constructii (cladire birouri S+P+4E si anexe), care are o suprafata de 537 mp, este contruit in 2007 si este situat in strada Sos. Chitilei, nr.88, sector 1, Bucuresti Imobilul este o constructie S+P+4E, care cuprinde showroom si depozitare la parter, ...

Sector 1, Bucuresti

Loc de veci Bellu Ortodox

Loc de veci Bellu Ortodox

Vand loc de veci in Cimitirul Bellu Ortodox. 2 locuri a câte 3 cripte fiecare. Constructie nouă. Pret discutabil pentru toate cele 6 cripte. 12 000 euro 3 cripte sau 24 000 euro 6 cripte.

Sector 4, Bucuresti

Anunț de închiriere   Spațiu comercial și depozite Titulescu 171
10

Anunț de închiriere Spațiu comercial și depozite Titulescu 171

Adresă: Str. Titulescu nr. 171(fosta Petru Rares 5-11) Suprafață teren: 1.040 mp Componentă spații Depozit 1 183 mp Depozit 2 114 mp Clădire birouri P+1 238 mp Magazie 242 mp Chirie: Chirie lunară: 5900 EUR lună plus TVA Disponibilitate Spațiul va fi disponibil începând cu luna 16 ...

777 m2

Titulescu, Sector 1, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 64MP  Bd iuliu Maniu
10
16

Apartament 64MP Bd iuliu Maniu

Promotii atractive! Viziteaza garsoniera cu cel mai frumos balcon! ANSAMBLU VERDE CU PANOURI FOTOVOLTAICE. https: watch?v=S46PCLmuBAE Envogue Residence Iuliu Maniu vă pune la dispoziție garsoniere, studio-uri, apartamente cu 2 și 3 camere, elegante, la preț atractiv în care vă veți simți ca acasă ...

1837 EUR/m2 | 64 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera pe Calea Victoriei - Terasa spatioasa
11
1

Garsoniera pe Calea Victoriei - Terasa spatioasa

Van Gulik Real Estate vă propune spre achiziție un imobil dispus pe două etaje situat pe Calea Victoriei. Imobilul reprezintă o afacere la cheie ce se va preda mobilat și utilat complet, pregătit pentru închiriere în regim hotelier. Astfel, noul proprietar poate beneficia de venituri imediate și de ...

3499 EUR/m2 | 36 m2

Calea Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Vila brancoveneasca restaurata complet - eleganta, istorie si dotari moderne
18

Vila deosebita, construita in anul 1927 in stil brancovenesc autentic, complet consolidata, restaurata si extinsa in perioada 2018ndash;2019, cu pastrarea elementelor arhitecturale originale. Proprietatea are o suprafata utila de 850 mp (regim de inaltime S+P+1+M) si este ideala pentru birouri de prestigiu, ...

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 5 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2568 EUR/m2 | 88 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 4 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2140 EUR/m2 | 86 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

Inchiriez Apartament Renovat 3 Camere Pajura, sect. 1
10
2

Inchiriez Apartament Renovat 3 Camere Pajura, sect. 1

Particular, ofer spre inchiriere , un superb apartament de 3 camere cu 2 balcoane, in suprafata de 70 mp. in Pajura, sector 1, Bucuresti. Apartamentul este complet recent renovat : gresie, faianta, parchet, termopan; mobilat modern si utilat cu aparatura noua: frigider, aragaz, microunde, masina de ...

70 m2

Pajura, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea