Promovat
Apartament 3 Camere | OFERTA SPECIALA | Cartierul Armenesc
8

Apartament 3 Camere | OFERTA SPECIALA | Cartierul Armenesc

Un proiect rezidențial boutique UNIC si impresionant, structurat pe S+P+2+3R, oferind doar 13 apartamente unice și 24 de locuri de parcare subterane. Proiectul include o selecție diversă de apartamente cu 3 și 4 camere. Fiecare apartament beneficiază de balcoane spațioase, iar locuințele de la parter ...

91 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Timpuri Noi
5
16

Garsoniera de inchiriat in zona Timpuri Noi

Garsoniera de închiriat în zona Timpuri Noi, aproape de Parcul Tineretului, oferind acces rapid la multiple facilități, inclusiv stația de metrou Timpuri Noi. Imobil mobilat-utilat beneficiaza de AC. Etajul 3 din 8. Imobilul are o suprafata utila de 40mp.

40 m2

Timpuri%2bNoi, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 garsoniera de vanzare  in zona Berceni aproape de metrou
3
24

garsoniera de vanzare in zona Berceni aproape de metrou

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Berceni aproape de metrou. Garsoniera dispune de o suprafata totala de 30 mp ,etaj 4 6,bloc cu lift ,bloc cunstruit in 2017. In zona se regasesc mai multe spatii comerciale,scoli gradinite si acces la transport comun. Mentionez ca metroul este la 10 minute de mers ...

1800 EUR/m2 | 30 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Crangasi
5
2

Apartament cu 2 camere in zona Crangasi

Apartament 2 camere in zona crangasi cu o suprafata de 49 mp , situat la etajul 4 4 vis a vis de piata crangasi si la doar 5 minute de statia de metrou In vecinatate avem piata Crangasi , KFC Crangasi, si parcul Crangasi , insula Lacul Morii

49 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Direct Dezvoltator Finisaje Premium-Direct Dezvoltator Parcare inclusa
19
1

Pret proprietate: -117.000 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Direct Dezvoltator -Comision 0% Apartament spatios si bine compartimentat cu 3 camere decomandate situat in zona Theodor Pallady, intr-un imobil cu regim de inaltime D+ P +3 etaje, parte a unui ansamblu ...

1728 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1819 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.813 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -111.489 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount ...

2077 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere design modern/Mutare Rapida
2

Apartament 2 camere design modern/Mutare Rapida

Dacă ești în căutarea unei locuințe spațioase, luminoase și confortabile, acest apartament de 4 camere este exact ce ai nevoie, situat într-un ansamblu rezidențial modern, format din 5 blocuri, cu un total de 146 apartamente. Proiectul este gândit pentru a oferi confort, intimitate și un stil de viață ...

2067 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -101.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -108.648 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract - 115.438 Euro TVA ...

1905 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este ...

1753 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita
4
1

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.167 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1300 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1934 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea/Credit Ipotecar 15%
10
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita/Parcare Inclusa
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

2176 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida
10

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...

2235 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Eden City Pallady este ...

1638 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9
1

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6
1

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Bucuresti, sect.1, Apartament 2 camere complet renovat, zona foarte liniștita nu departe de centru.