Promovat
Inchiriere apartament 2 camere zona 13 Septembrie
4
2

Inchiriere apartament 2 camere zona 13 Septembrie

Inchiriere un apartament modern cu 2 camere, situat in imediata apropiere a Mall-ului Prosper, intr-o zona foarte apreciata si excelent pozitionata fata de punctele de interes ale Capitalei. Locuinta se afla intr-un bloc nou, are o suprafata utila de 50 mp. Apartamentul este amplasat la un etaj superior ...

50 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere tip penthouse Moghioroș Park + Loc de parcare
20
1

Penthouse deosebit cu 3 camere, dispus pe două niveluri, situat în complexul rezidențial Moghioroș Park Residence, finalizat în anul 2020. Apartamentul este amplasat la etajele 11 și 12, oferind vedere panoramică spectaculoasă asupra orașului, fiind ideal pentru persoanele care își doresc confort, spațiu ...

3152 EUR/m2 | 92 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Inchiriez garsoniera, 5 minute de metrou- Ozana, Pallady
5

Inchiriez garsoniera, 5 minute de metrou- Ozana, Pallady

Inchiriez garsoniera 22 mp, la doar 5 minute de metrou 1 Decembrie 1918, si la 3 minute de Lidl. Utilata, mobilata, plita cu inductie, aer conditionat, costuri mici de intretinere atat vara cat si iarna. Prefer pe termen lung, persoane decente, nefumatori. 1 luna garantie.

22 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere zona Lujerului
20
1

Apartament cu 2 camere zona Lujerului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, situat la etajul 2 10, complet mobilat si utilat. Dispune de o suprafata utila de 47 mp, fiind dotat cu centrala proprie si sistem de climatizare. Locuinta este situata in zona Lujerului, la 5 minute de metrou.

47 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB
2

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -97.360 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata utila ...

2253 EUR/m2 | 43 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala
2

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1600 EUR/m2 | 70 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Premium|Parcare Semiacoperită| Încălzire în Pardoseală| Mutare Imediata
16

Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Proprietar - Prima inchiriere - 2 camere - Stefan cel Mare Floreasca
5

Situat vis-a-vis de spitaul Floreasca, imobilul beneficiaza de acces rapid catre metrou (statia Stefan cel Mare la parterul blocului), transport public si principale puncte de interes din centrul si nordul capitalei. Apartamentul cu suprafata de 55 mp, detine spatii generoase pentru depozitare special ...

55 m2

Stefan+cel+Mare, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră moderna 4 minute metrou Lujerului
17

Garsonieră moderna 4 minute metrou Lujerului

COMISION 0% pentru cumparator Dacă vrei o locuință spațioasă sau o oportunitate bună de închiriere, asta merită văzută Garsonieră de 41 mp, an constructie 1976, etaj 10/11, pe Bd. Iuliu Maniu – la doar 4 minute de metrou Lujerului. ✨ Avantaje cheie: ✔️ Suprafață mare (rar pentru garsoniere) ✔️ ...

1756 EUR/m2 | 41 m2

gorjului, Sector 6, Bucuresti

Închiriez garsonieră Str Aurel Persu sector 4
9
7

Închiriez garsonieră Str Aurel Persu sector 4

Proprietar închiriez garsonieră de 40 mp, Str Aurel Persu, sector 4, centrală termică proprie, mobilată utilată, 310 euro

40 m2

Sector 4, Bucuresti

Prima inchiriere ap. 2 camere Floreasca -Promenada
10
3

Prima inchiriere ap. 2 camere Floreasca -Promenada

Se oferă spre închiriere un apartament modern, luminos și complet mobilat, situat într-un imobil nou din zona Promenada Mall Floreasca, una dintre cele mai exclusiviste locații din nordul Bucureștiului. La 7 minute de mers de Metrou Aurel Vlaicu. Apartamentul se remarcă printr-un design modern, finisaje ...