Promovat
2 Camere Lujerului   Prima închiriere după renovare | Centrală proprie | Loc Parcare
5

2 Camere Lujerului Prima închiriere după renovare | Centrală proprie | Loc Parcare

Ofer spre închiriere apartament de 2 camere, decomandat (circular), situat într-o zonă strategică a cartierului Militari Strada Cupolei 2B. Apartamentul este proaspăt igienizat (vopsea lavabilă nouă) și pregătit pentru noii chiriași! Detalii tehnice: Suprafață: 48 mp utili. Etaj: 3 din 8 (poziționare ...

50 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere in zona Sebastian
6
75

Apartament 2 camere in zona Sebastian

Apartament 2 camere, decomandat, renovat si mobilat, luminos, curat, linistit, etaj 1, utilat (faianta, gresie, parchet, usa metalica, electrocasnice) si mobilat complet. Pozitionat la 5 minute de parcul Sebastian, la 15 minute de centru si la 2 minute de statia de autobuz 226. In vecinatate, se afla ...

52 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
2 Camere-Pallady-Centrala Proprie-1983 la 5 min.Metrou 1 Decembrie
11

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential.ro Apartament 2 camere disponibil in zona Pallady-Ozana, in apropiere de Penny Market, situat la etajul 4 al unui imobil construit in 1983. Blocul este anvelopat si renovat si foarte bine ingrijit. Locuinta ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Titan
4
3

Garsoniera de inchiriat in zona Titan

Garsonieră decomandată, recent renovată, situată într-un bloc bine întreținut, cu scară curată și vecini civilizați. Locuința se află la etajul 4 din 10, beneficiind de multă lumină naturală și vedere spre Parcul Titan. Poziționarea este excelentă, cu acces rapid la mijloacele de transport în comun ...

33 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vilă elegantă în zona Primăriei Sector 1 - la 10 minute de Piața Victoriei
11
2

Situată într-o zonă rezidențială exclusivistă, liniștită și sigură, chiar în apropierea Primăriei Sectorului 1, această casă modernă, construită în 2015, îmbină perfect confortul urban cu intimitatea unei locuințe private. Poziționarea excelentă oferă acces rapid către Piața Victoriei, Șoseaua Kiseleff ...

126 m2

Banu%25252525252bManta, Sector 1, Bucuresti

Vanf apartament 3 camere decomandat
6

Vanf apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandar , bloc reabilitat termic total. Se accepta credit. Nu dau comision agentie. Etaj 4 4

1786 EUR/m2 | 70 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

High Garden East | Best deal | Studio | Investitie
6

High Garden East | Best deal | Studio | Investitie

High Garden East este un proiect rezidential gândit pentru un stil de viata modern si sigur intr-o comunitate selecta si durabila, punand accent pe sustenabilitate si responsabilitate. Se afla pe strada Electronicii, nr. 31, la doar 5 minute cu masina de Piata Obor si Piata Iancului, avand langa proiect ...

32 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Spatiu comercial de inchiriat in zona Jiului
2

Spatiu comercial de inchiriat in zona Jiului

Bucurestii Noi- Jiului, spatiu comercial 15 mp de inchiriat. Nivel: Parter Vitrina stradala: 5 ml; deschidere stradala, vizibilitate comerciala foarte buna, zona circulata intens Pretabil pentru: service gsm, birou asigurari

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Proprietar vand casa demolabila pe colt-200mp
2
9

Proprietar vand casa demolabila pe colt-200mp

Vând casa demolabila + teren,200mp,situata pe colț,in zona Bucurestii Noi la intersecția dintre 2 străzi(deci se pot face 2 intrari,multiple posibilități de construire si amenajare) Utilitati:,apa si canalizare,gaze la poarta, nu sunt trase in curte. Casa are 3 camere,bucatarie si baie si o cămară,dar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Străulești Sud, Sector 1, Bucuresti

Garsonieră de inchiriat| Pipera| Rond Omw
8

Garsonieră de inchiriat| Pipera| Rond Omw

ID proprietate: P264941 Buna ziua! Dorim sa va prezentam una dintre garsonierele aflate in gestiunea agentiei ZOCA Real Estate. Acest imobil este intr-o zona de mare interes din Bucuresti si anume Pipera , ce ofera acces la multe facilitati in imprejurimi precum restaurante, scoli, parc, centre comerciale ...

45 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea