Vanzare garsoniera zona Dristor
9
18

Vanzare garsoniera zona Dristor

Garsoniera are 40 mp, este situata la et 1 8, este decomandata si utilata complet Blocul este din 1980, zona este verde, in apropiere parc, metrou, tramvai 1 10 (2 minute), bloc linistit, vecini de calitate.

1750 EUR/m2 | 40 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera Favorit
5
19

Inchiriere garsoniera Favorit

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Favorit, avand o suprafata utila de 40 mp. Garsoniera este situata la etajul 2, fiind pozitionata in cartierul Drumul Taberei,langa Parcul Moghioros Garsoniera este perfecta pentru o persoana sau un cuplu. Se accepta animale de companie!

40 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera renovata  Bucurestii Noi
4
34

Garsoniera renovata Bucurestii Noi

Se ofera spre inchiriere garsoniera recent renovata, mobilata si utilata modern, spatioasa, foarte curata si bine ingrijita. Este situata la etajul 2, intr-un imobil din sectorul 1, Bucurestii Noi, la 40 m de parc Bazilescu. Suprafata utila: 45mp

40 m2

Bucurestii%2bNoi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere  zona  Afi Cotroceni
4

Apartamente 2 camere zona Afi Cotroceni

Inchiriem la Afi Cotroceni, apartament de 2 camere, etj 5 9 decomandat cu o suprafata de 47mp, amenajat modern si bine intretinut. La inchirierea apartamentului se face si contract de inchiriere. Disponibil oricand!

47 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9
1

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6
1

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Bucuresti, sect.1, Apartament 2 camere complet renovat, zona foarte liniștita nu departe de centru.
9
1

Zona foarte linistita nu departe de centrul orasului. Blocul este complet anvelopat. Apartamentul este complet renovat si situat la et. 2 4. Statie STB in fata blocului. Statie de metrou la 12 min de mers pe jos. Kaufland si Penny in apropiere (10 min mers pe jos). Policlinica Pajura la 150m. Liceu la ...

Pajura, Sector 1, Bucuresti

Garsoniera dubla - Theodor Pallady, premium, piscina, sala fitness
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.000 Euro+TVA Descoperă o oportunitate unică de investiție sau locuire într-un ansamblu rezidențial premium, aflat în plină construcție, în una dintre cele mai dinamice ...

1951 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.408 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -83.635 Euro TVA inclus pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2054 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Comision 0%! - 3 camere decomandat I 1983 I Turda - Mihalache
11

Va propun un apartament de 3 camere situat la etajul 5 al unui imobil construit in 1983 pe strada Turda, la cativa pasi de intersectia cu B-dul Ion Mihalache, intr-o zona in care apar rar proprietati la vanzare, la 10-12 min de mers pe jos de Parcul Kiseleff si Parcul Herastrau, Arcul de Triumf, Piata ...

2668 EUR/m2 | 66 m2

Turda, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat
12

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat

Apartament 2 camere de inchiriat, bloc nou, cu disponibilitate imediata. Dispune de parcare subterana. Acesta este situat la etajul 2 al unui bloc cu regim de inaltime P+4 etaje, construit in anul 2024, blocul dispune si de lift, vedere neobturata. Dispune de 2 balcoane, unul dintre ele fiind inchis. Froo, ...

56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră decomandată – PRIMA ÎNCHIRIERE – Titan
8
1

Garsonieră decomandată – PRIMA ÎNCHIRIERE – Titan

Garsonieră decomandată, aflată la prima închiriere, ideală pentru cei care își doresc un spațiu modern, curat și eficient compartimentat. Imobilul este situat la etajul 3 din 11, într-un bloc curat, bine întreținut și liniștit. Locuința beneficiază de lumină naturală din plin și de un balcon generos, ...

37 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat
7
2

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat

Va prezentam un apartament de 2 camere care este situat la un parter inalt. Parcare subterana inclusa in pret Bloc nou, prima inchiriere, incalzire in pardoseala, centrala proprie. Apartamentul se inchiriaza nemobilat In apropiere regasim Parcul Teilor si STB 253 si 330 la 5 minute de mers pe jos. Pret ...

54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Proprietar - Prima inchiriere - 2 camere - Stefan cel Mare Floreasca
5

Situat vis-a-vis de spitaul Floreasca, imobilul beneficiaza de acces rapid catre metrou (statia Stefan cel Mare la parterul blocului), transport public si principale puncte de interes din centrul si nordul capitalei. Apartamentul cu suprafata de 55 mp, detine spatii generoase pentru depozitare special ...

55 m2

Stefan+cel+Mare, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră moderna 4 minute metrou Lujerului
17

Garsonieră moderna 4 minute metrou Lujerului

COMISION 0% pentru cumparator Dacă vrei o locuință spațioasă sau o oportunitate bună de închiriere, asta merită văzută Garsonieră de 41 mp, an constructie 1976, etaj 10/11, pe Bd. Iuliu Maniu – la doar 4 minute de metrou Lujerului. ✨ Avantaje cheie: ✔️ Suprafață mare (rar pentru garsoniere) ✔️ ...

1756 EUR/m2 | 41 m2

gorjului, Sector 6, Bucuresti

Închiriez garsonieră Str Aurel Persu sector 4
9
7

Închiriez garsonieră Str Aurel Persu sector 4

Proprietar închiriez garsonieră de 40 mp, Str Aurel Persu, sector 4, centrală termică proprie, mobilată utilată, 310 euro

40 m2

Sector 4, Bucuresti

Prima inchiriere ap. 2 camere Floreasca -Promenada
10
3

Prima inchiriere ap. 2 camere Floreasca -Promenada

Se oferă spre închiriere un apartament modern, luminos și complet mobilat, situat într-un imobil nou din zona Promenada Mall Floreasca, una dintre cele mai exclusiviste locații din nordul Bucureștiului. La 7 minute de mers de Metrou Aurel Vlaicu. Apartamentul se remarcă printr-un design modern, finisaje ...