Inchiriere garsoniera in zona Titan
3
4

Inchiriere garsoniera in zona Titan

Inchiriere garsoniera in zona Titan,etaj 3 din 4,bloc construit in 1987,suprafata 34 mp.Garsoniera este luminoasa,cu camera spatioasa,bucatarie si baie.Se inchiriaza mobilata si utilata.Zona este buna,aproape de magazine,piata si mijloace de transport in comun. Sunati pentru mai multe detalii.

34 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere vizavi de Mall Plaza
5
185

Apartament cu 2 camere vizavi de Mall Plaza

Apartament cu 2 camere vizavi de Mall Plaza, cartier Dr. Taberei. Imobilul este decomandat, confort 1, etaj 2 4, 49mp. Mijloace de transport: metrou, tramvai (41, 8, 11, 25, 35), autobuz (137, 138, 236).

49 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Dristor
5
73

Garsoniera de vanzare in zona Dristor

Garsoniera decomandata 42 mp in zona Dristor apropiere mall Vitan , cu acces la metroul dristor 4-5 minute, apropiere de rond Alba Iulia , garsoniera se vinde mobilata si utilata complet.Bloc din anul 1988 , reabilitat termic, costuri mici.Sunati-ma pentru detalii suplimentare!

1500 EUR/m2 | 42 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
  Garsoniera zona Piata Romana
3

Garsoniera zona Piata Romana

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona centrala Piata romana.Garsoniera are 34mp,are centrala termica proprie .Acces util catre STB si tramvai ,statia de metrou Piata romana este situata la 8minute de mers pe jos.Este situat la etajul 2 8.

34 m2

Piata Romana, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
6

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...

2037 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -65.130 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -69.472 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1706 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim CU Gradina
6
1

3 Camere Bloc Intim CU Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 122.800 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 138.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1856 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%
6
1

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - P+3 etaje Total ...

1500 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Pta Romana Vand ap 6 cam mobilat utilat nou 173 np  Vila 1 pivnita 1 curte individuala 100 mp
10
5

Pta Romana Vand ap 6 cam mobilat utilat nou 173 np Vila 1 pivnita 1 curte individuala 100 mp

Ofer spre vanzare ap 4 cam la et 1 in Vila plus Mansarda compartimentata cu 2 cam,1 bucatarie ,1 baie,hol , multiple spatii pentru depozitare.Ap se vinde complet mobilat si utilat.Ap se vinde impreuna cu Mansarda plus o pivnita de 11 mp, o curte proprie .Curtea este imprejmuita cu Gard fin fier forjat ...

2775 EUR/m2 | 173 m2

Piata+Romana, Sector 2, Bucuresti

Skylight apartament 2 camere vind cesiune
15

Skylight apartament 2 camere vind cesiune

Vind cesiunea unui apartament in unul dintre cele mai inovatoare proiecte rezidentiale din Bucuresti, situat in zona istorica Obor. Proiectul combina designul urban modern cu facilitati premium si un concept sustenabil, fiind primul ansamblu din oras care ofera piscine infinity pe acoperis. Vind cu ...

2787 EUR/m2 | 61 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

3 camere, Tineretului, str. Viorele, 7 8, 71 mp, scoala 97
8
1

3 camere, Tineretului, str. Viorele, 7 8, 71 mp, scoala 97

Proprietar ofer apartament 3 camere pentru inchiriat, strada Viorele, construit in anul 1984, suprafata 71 mp, decomandat, etajul 7 din 8, vis a vis de scoala 97. Apartamentul este mobilat, utilat, renovat. Mobila noua, usi de interior noi, frigider, masina de spalat rufe, aragaz cu cuptor pe gaz, hota. Access ...

71 m2