Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona 13 Septembrie
9
9

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona 13 Septembrie

Ofer spre inchiriere un apartament de doua camere in zona 13 Septembrie la 10 minute de Prosper Mall.Apartamentul dispune de o suprafata de 55mp etaj 4 complet utilat sau mobilat.

55 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 Camere | Crangasi | Proximitate Metrou| Centrala Proprie
6

RamiroImob va propune spre vanzare un apartament de 3 camere situat în Crângași, la doar 5 minute de metrou, ideal pentru un stil de viață urban și confortabil. Locuința beneficiază de centrală proprie, oferind independență și costuri eficiente, fiind potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul ...

2109 EUR/m2 | 64 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Drumul Taberei
4
114

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Drumul Taberei

Apartamentul are 2 camere in zona drumul taberei Cu o suprafata de 50mp , etajul este unul intermediar 2 4 Blocul nu are lift , chiria 1 luna + 1 luna Puncte de reper : Auchan Drumul taberei, statia de metrou la doar 5 min In vecinatate avem auchan drumul taberei,parcul moghioros , linia 41

50 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Berceni
5
26

Garsoniera de inchiriat in zona Berceni

Va propunem spre inchiriere o garsoniera in zona Berceni cu o suprafata utila de 35 mp , etajul 2 . Garsoniera este mobilata si utilata complet . Disponibil imediat!

35 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
12

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.305 Euro TVA Inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2251 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.327 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate ...

2949 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita
4

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.622 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -133.131 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1573 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.313 Euro TVA inclus pentru un avans de 45% la antecontract -83.260 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1871 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.770 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -104.214 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1573 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium-Credit Ipotecar 20% cu Parcare inclusa
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -108.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...

1180 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita /Credit Ipotecar 20%
4

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita /Credit Ipotecar 20%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium cu Parcare Inclusa
7

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium cu Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.740 + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - P+10 ...

1121 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium
7
1

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.740 Euro +TVA pentru un avans de 45% la antecontract -102.172 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1056 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium/Credit Ipotecar 20%
6

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium/Credit Ipotecar 20%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...

1115 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie -Acces Rapid STB
5

3 Camere Ideal Investitie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.118 Euro +TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -136.010 Euro +TVA pentru un avans de 20% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1030 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator-Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - ...

1942 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern |Finisaje Premium| Încălzire Pardoseala
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.264 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1884 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim Incalzire Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1725 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera 500 mt STB/Incalzire Pardoseala
13

Garsoniera 500 mt STB/Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.000 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2048 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -Incalzire Pardoseala
3

Garsoniera Ideal Investitie -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.243 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -95.193 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2195 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa
7

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 95.600 Euro + TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat mai bun si inteleg faptul ca pretul ...

1544 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa
7

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 129.300 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1522 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB
10

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 88.400 Euro + TVA pentru un avans de 15% Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la ...

1576 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere de Inchiriat cu Parcare subterana/ Disponibilitate Imediata
19

Apartament 4 camere de inchiriat, complet mobilat si utilat, cu disponibilitate imediata. Dispune si de loc de parcare subteran. Acesta este situat la etajul 3 al unui bloc cu regim de inaltime P+4 etaje. Localizare excelentă – la doar 10 minute de mers pe jos până la stația de metrou 1 Decembrie ...

88 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea