Promovat
Inchiriez apartament cu trei camere in zona Drumul Taberei
6
84

Inchiriez apartament cu trei camere in zona Drumul Taberei

Inchiriez apartament cu 3 camere decomandate, cu o suprafata de 70 mp, se afla la etajul 2 intr-un bloc de 4 etaje, recent reabilitat termic si are loc de parcare la scara. Apartamentul este situat in Drumul Taberei, la Valea Ialomitei, in proximitatea statiei de metrou valea ialomitei. facilitati in ...

70 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament nou 2 camere Apărătorii Patriei+ curte 60 mp | 6 min metrou
13

ID Anunt : P255890 Residenza vă propune spre vânzare in Exclusivitate un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+3, construit în anul 2022, în zona Apărătorii Patriei, pe strada Muntele Mare nr. 36. Proprietatea are o suprafață utilă de 41 mp ...

3256 EUR/m2 | 41 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
 Apartamente 2 camere zona Militari
6
1

Apartamente 2 camere zona Militari

Se da spre inchiriere un apartament cu 2 camera in zona Militari. Este complet mobilat si utilat, spatios avand o suprafata de 47mp chiar la etajul 7. Dispune de lift!! Este in proximitatea gurii de metrou Gorjului, la o distanta de 10-15 min pe jos. Se accepta de altfel animale de companie si fumatori. ...

47 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Titan
12
2

Garsoniera in zona Titan

Se inchiriaza garsoniera mobilata modern, utilata complet, baie cu cada, pat dormitor, 35mp, etaj 1. Zona linistita, verde, adiacent bulevardului - acces facil la statii trasnport (2min bus, 5min metro) - gradinita scoala liceu in raza de 200m - 3 locuri de joaca in jurul blocului, parcul IOR la 10min ...

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Inchiriere garsoniera Aviatiei
3
6

Inchiriere garsoniera Aviatiei

Oferim spre inchiriere garsoniera, mobilata si utilata complet, avand o suprafata de 35mp. Garsoniera este in zona Aviatiei, etajul 1, centrala termica proprie AC .

40 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, 55 mp, parter, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Marului
19
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 55 mp., situat in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 81.000 euro. Blocul este construit in 2019 si este compus din Subsol+ Parte+ 4 Etaje, apartamentul se afla la parter. Imobilul dispune ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Proprietar, inchiriez apartament 2 camere in Militari Residence
10

Inchiriere apartament 2 camere, confort 1, mansarda, etaj 8 din 8, complex rezidential Militari Residence, Str. Tineretului, 85, luminos si calduros. Finisajele sunt de buna calitate, centrala termica, gresie, faianta, termopan. Bucataria este open space. Situat in apropierea statiei de autobuz 138, ...

40 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Proprietar, inchiriez garsoniera in Militari Residence
11
2

Proprietar, inchiriez garsoniera in Militari Residence

Inchiriere garsoniera, confort 1, demisol inalt, aproape ca un parter, ferestre mari, complex rezidential Militari Residence, Str. Tineretului, 85, luminoasa si calduroasa. Finisajele sunt de buna calitate, centrala termica, gresie, faianta, termopan. Bucataria este open space. Nu are balcon. Situata ...

27 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, bloc 2024, finisat lux,mobilat,utilat, Colentina, Carrefour, 0 comision
20
2

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, decomandat, deosebit, 54 mp (40,9+ 13.1 mp, 2 balcone), etaj 4, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul ...

2019 EUR/m2 | 54 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Proprietar inchiriez apartament 2 camere in Militari Residence
10
3

39 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament lângă metrou Dristor 1
1

Apartament lângă metrou Dristor 1

Vând apartament la 20 metri de metrou Dristor 1, suprafață utilă 46 metri pătrați,an 1966, necesită renovare completă, preț 70000 euro!

1522 EUR/m2 | 46 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietar, inchiriez garsoniera in Militari Residence
11
2

Proprietar, inchiriez garsoniera in Militari Residence

27 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vanzare garsoniera, 44 mp + gradina 100 mp, bloc nou, Dobroesti, Fundeni, Parului
8
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera, spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp. si gradina proprie de 100 mp, situata in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 80.000 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in ...

1818 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Proprietar, inchiriez apartament 3 camere Doamna Ghica-Tei
8
2

Proprietar, inchiriez apartament 3 camere Doamna Ghica-Tei

Proprietar, inchiriez apartament 3 camere Doamna Ghica-Tei, etaj 3 din 10, decomandat, mobilat, utilat, centrala termica, aer conditionat, 2 balcoane tip logie, suprafata 70 mp. Telefon .

70 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, parter, bloc 2019, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Dragonul Rosu
19
1

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere, Dr. Taberei - Favorit, 51 mp - Bloc tip F, la 2 min de metrou !
9

Apartament 2 camere, Dr. Taberei - Favorit, 51 mp - Bloc tip F, la 2 min de metrou! Adresă: Str. Râul Dornei nr. 2 Preț: 110.000 EUR Vând apartament cu 2 camere în zona Favorit, Drumul Taberei, într-o locație de top - la doar 2 minute de mers pe jos de stația de metrou Favorit! Caracteristici apartament: ...

2196 EUR/m2 | 51 m2

Sector 6, Bucuresti

Cartier Padurea Baneasa
3
6

Cartier Padurea Baneasa

Cartier Padurea Baneasa, str Varful Berivoiul Mare, nr 93-95, sector 1, suprafete 1000 mp deschidere stradala 15 ml, 2000 mp deschidere stradala 30 ml sau 3000 mp deschidere stradala 45 ml, POT 60%, CUT 2.5 ADC mp, Hmax P+4 niveluri. Certificat de urbanism

3,000 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

 LUJERULUI-Veteranilor Metrou-300 m 2 camere decomandat 2 din10
10
6

INCHIRIEZ Apartament 2 camere Iuliu Maniu - Lujerului-Veteranilor , etaj 2 din 10 decomandat, renovat, complet mobilat si utilat, APARTAMENTUL SE AFLA LA DOAR 3 MINUTE DE STATIA DE METROU LUJERULUI; In apropiere de: Piata Veteranilor , Plazza Romania , Mall AFI Cotroceni, Hypermarketuri , Marketuri, ...

45 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartment 3 Camere Gorjului | Balcon | Boiler | Parcare | 7 minute metrou
8