Imobiliare Sector 1 Bucuresti

Promovat
Vila duplex Bucureștii Noi 2 Cocoși I Străulești I 220 mp
12

Vila duplex Bucureștii Noi 2 Cocoși I Străulești I 220 mp

Va ofer spre cumparare vila tip duplex în zona Bucureștii Noi 2 Cocoșii - Straulesti, intr-o zona linistita in plina dezvoltare. Imobilul este racordat la toate utilitatile: gaze, apa, canalizare, curent! Vilele sunt construite din caramida Porotherm. Vila este se va preda la cheie! In prezent ...

1500 EUR/m2 | 220 m2

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsonieră în zona 1 Mai
3
1

Garsonieră în zona 1 Mai

Va propunem spre inchiriere o garsonieră în zona 1 Mai, la 5 minute de metrou Grivița. Suprafață de 30 mp, etaj intermediar, bloc reabilitat termic. Complet mobilată și utilată, cu acces facil către centru și zona de nord.

30 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament Premium 3cam 85MP|Onix North Residence-Aviatiei-Pipera|Mobilat|Utilat
14

Apartament NOU Premium cu 3 camere cu suprafata utila totala de 75 MP si suprafata construita de 85 MP , aflat in zona Aviatiei, la etajul 6 al unui imobil cu 11 niveluri in complexul Onix North Residence, din zona Aviatiei, sector 1. Pretul proprietatii este fara TVA , este pe persoana fizica ,deci ...

2532 EUR/m2 | 75 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Peak Residence | Baneasa | 2 Camere | Terasa | Centrala | Pet Friendly
10

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre inchiriere un apartament de 2 camere, in zona Sisesti - Baneasa. Imobilul este situat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 11, finalizat in anul 2022, avand o suprafata utila totala de 63 mp. Apartamentul este mobilat si utilat ...

55 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OCAZIE GARSONIERA SOS OLTENITEI METROU AP PATRIEI
8
1

OCAZIE GARSONIERA SOS OLTENITEI METROU AP PATRIEI

VA prezentsam spre vanzare o garsoniera situata pe soseaua oltenitei renovata recent complet, pana la zidarie, intalatie electrica noua, instalatie sanitara noua. In afara de masina de spalat, absolut tot ce se vede in imagini este nou, detin facturi de achitizie. Se vinde complet utilata si mobilata, ...

1810 EUR/m2 | 21 m2

Oltenitei, Sector 1, Bucuresti

Apartament premium 3 camere Baneasa
13

Apartament premium 3 camere Baneasa

Ramiro Imob va ofera spre vanzare apartament 3 camere Imobilul are acces rapid la Baneasa/Otopeni Finisaje de lux, spatios cu un desing modern Etajul 4/5 Bloc nou Suprafata utila 99 mp Mobilat si utilat produse Premium Cartierul are paza 24/7 Loc de joaca pentru copii Pretul 162500 euro negociabil Inchiriere ...

1636 EUR/m2 | 99 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Cladire de birouri pentru investitie, 8% yield, ID 5057
6

Cladire de birouri pentru investitie, 8% yield, ID 5057

Cladire de birouri care genereaza venituri, inchiriata pe 5 ani. Posibilitate parcare Grad ocupare cladire: 100 % Stare imobil: modernizat

2926 EUR/m2 | 376 m2

Titulescu, Sector 1, Bucuresti

Spatiu birou Aviatorilor-Herastrau, ID 13200
6

Spatiu birou Aviatorilor-Herastrau, ID 13200

Spatiu de birou situat la parterul unui bloc pretabil pentru utilizator final. Spatiul este dispus pe parter 8 camere cu suprafetele 2*38 mp, 22 mp si 5*17 mp, receptie, chicineta si demisol 2 camere cu suprafetele de 74 mp si 16 mp.

4023 EUR/m2 | 348 m2

Aviatorilor, Sector 1, Bucuresti

Structura cladire de birouri pentru investitie, ID 13823
4

Structura cladire de birouri pentru investitie, ID 13823

Structura de cladire dispusa pe S+P+8E cu suprafata utila de 3050 mp disponibila pentru vanzare. Posibilitate parcare

1967 EUR/m2 | 3,050 m2

Gara de Nord, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Globalworth Campus Bucuresti, Pompei, 430 - 1.450mp  0% comision!
5

Globalworth Campus Bucuresti, Pompei, 430 - 1.450mp 0% comision!

0% comision! Space planning gratuit! TRANSPORT PUBLIC: Metrou 1.00 min.; RATB/tramvai 1.00 min. TIP DISPUNERE: Open space REGIMUL PARCARILOR COTA ALOCARE: 1 loc de parcare per 116.0mp inchiriati SUBTERAN - NORMAL: 760 locuri DOTARI SI FINISAJE Informatii imobil: , cortina de sticla, ferestre fixe, ...

430 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat Margeanului
9

Apartament 2 camere decomandat Margeanului

Ramiro Imob va ofera spre vanzare apartament 2 camere decomandat Imobilul necesita renovare Clasa energetica A Etaj 4/8 Suprafata utila 51 mp An 1984 Bloc anvelopat Pret 80000 euro negociabil Pentru mai multe detalii, vizionări sau oferte similare, contactați-mă! Viorel 0763026362 Comision standard Oferim ...

1568 EUR/m2 | 51 m2

Sector 1, Bucuresti

Cladire de birouri disponibila pentru sediu propriu, ID 4595
13

Cladire de birouri libera de sarcini pretabila pentru sediu de companie, clinica etc. Posibilitate parcare Terasa

2665 EUR/m2 | 938 m2

Sector 1, Bucuresti

Campus 6.3, Grozavesti, 450 - 3512 mp  0% comision!
16

Campus 6.3, Grozavesti, 450 - 3512 mp 0% comision!

0% comision! Space planning gratuit! TRANSPORT PUBLIC: Metrou 5.00 min.; RATB/tramvai 1.00 min. TIP DISPUNERE: Open space REGIMUL PARCARILOR COTA ALOCARE: 1 loc de parcare per 65.0mp inchiriati DETALII PARCARE: estimativ 1100 locuri de parcare subteran si suprateran DOTARI SI FINISAJE Informatii imobil: ...

900 m2

Grozavesti, Sector 1, Bucuresti

Casa de vanzare Rahova
8

Casa de vanzare Rahova

Ramiro Imob va ofera spre vanzare casa individuala situata in Rahova Renovata interior Casa a fost consolidata Imobilul dispune de: beci, put de apa, magazie Suprafata construita aproximativ 120 mp Suprafata teren 300 mp Mobilat si utilat Pret 178000 Euro negociabil Pentru mai multe detalii, vizionări ...

1780 EUR/m2 | 100 m2

Salaj, Sector 1, Bucuresti

Imobil de birouri de vanzare, Grozavesti, ID 3173
6

Imobil de birouri de vanzare, Grozavesti, ID 3173

Pe langa amplasarea la numai 2 minute de statia de metrou Grozavesti si de statii de RATB, avantajele cladirii de birouri de inchiriat sunt numeroase: zona dispune de restaurante si centre comerciale, dar si de locuri de parcare si mai ales proximitatea Politehnicii care este importanta pentru firmele ...

1538 EUR/m2 | 6,500 m2

Grozavesti, Sector 1, Bucuresti

Pentru vanzare cladire de birouri, zona Domenii,  ID 5940
10

Pentru vanzare cladire de birouri, zona Domenii, ID 5940

Cladire structurata pe subsol, parter si patru etaje. Fiecare etaj are 150mp suprafata utila. Cladirea este amplasata pe o strada secundara, fara trafic intens, la 3 minute de mers pe jos de statia de metrou Grivita. Dotări și finisaje Ferestre deschise Tavan suspendat Cablare perimetrala Parchet Chicineta Restaurant ...

1667 EUR/m2 | 660 m2

Domenii, Sector 1, Bucuresti

Office building de vanzare,  zona Dimitrie Pompei, ID 6652_1
14

Office building de vanzare, zona Dimitrie Pompei, ID 6652_1

Dotări și finisaje Cortina sticla Ferestre deschise Tavan Tavan suspendat Podea inaltata Mocheta Restaurant in zona CCTV Priza voce-date Cablare Voce Date Sistem de detectie a incendiilor Hidranti Internet Sistem 2 tevi Aer Centrala termica

1496 EUR/m2 | 7,021 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Birou de vanzare in zona Mihai Bravu, ID 13966
7

Birou de vanzare in zona Mihai Bravu, ID 13966

Dotări și finisaje Ferestre deschise Cablare perimetrala Parchet Restaurant in zona CCTV Cablare Voce Date Sistem de detectie a incendiilor Control acces Internet Sistem 2 tevi Aer

2451 EUR/m2 | 1,183 m2

Mihai Bravu, Sector 1, Bucuresti

Spatiu de depozitare pentru inchirire,  Bucuresti, ID 15380
6

Spatiu de depozitare pentru inchirire, Bucuresti, ID 15380

Hala dispune de o suprafata de 2150 mp si o inaltime de 9m. Cu o curte libera de 1300 mp, 10-15 locuri de parcare si usa drive-in, este ideala pentru manevrarea usoara a vehiculelor mari. Exista posibilitatea de a instala rafturi, iar sistemul de monitorizare video asigura siguranta locatiei. Dotări ...

2,150 m2

Basarabia, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Inchiriere Apartament 2 camere decomandat Alexandru Obregia /Aliorului
7

Ramiro Imob vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere decomandat – circular Situat într-un imobil din zona Alexandru Obregia, pe strada Aliorului, Sector 4 Berceni Decomandat – circular Mobilat și utilat Foarte curat Aproape de școli și grădinițe Zonă liniștită, cu multă verdeață Preț: 430 ...

50 m2

Berceni, Sector 1, Bucuresti

VGP Park Bucharest East, spatii industriale de inchiriat, 0% comision
3

Conceptul VGP Park Bucharest East este un proiect industrial care se va construi pe un teren cu o suprafata de 221.150mp. In cadrul proiectului se preconizeaza constructia a 3 cladiri care vor totaliza o suprafata inchiriabila de 109.500mp. Localizare Localizat in partea estica a capitalei, VGP Park ...

5,000 m2

Sector 1, Bucuresti

OCAZIE Apartament 2 camere langa METROU Piata Sudului
6

OCAZIE Apartament 2 camere langa METROU Piata Sudului

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere aflat la etajul 2/8 situat la 3 minute de gura de Metrou Piata Sudului. Imobilul se vinde complet mobilat si utilat Pentru mai multe detalii, vizionări sau oferte similare, contactați-mă! Marius 0728613654 Comision standard Oferim suport complet în ...

2436 EUR/m2 | 55 m2

Oltenitei, Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat Constantin Brancoveanu
5

Apartament 3 camere decomandat Constantin Brancoveanu

Ramiro Imob va ofera spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat Situat in zona Constantin Brancoveanu Etajul 1 din 4 Suprafata utila 60 mp Centrala proprie Bloc anvelopat Mobilat si utilat Pret 125.000 Euro negociabil Locația este excelentă, aproape de grădinițe, creșe, școli, supermarketuri. Stația ...

2083 EUR/m2 | 60 m2

Brancoveanu, Sector 1, Bucuresti

Garsoniera Soseaua Giurgiului / Luica / Centrala Proprie
5

Garsoniera Soseaua Giurgiului / Luica / Centrala Proprie

Ramiro Imob vă propune spre vânzare o garsonieră Situată la etajul 2 din 3 al unui imobil Imobilul este situat pe strada Ilie Oprea, zona Șos. Giurgiului / Luica. Suprafață 32 mp Preț: 43.000 Euro Pentru mai multe detalii, vizionări sau oferte similare, contactați-mă! Moraru Adrian – 0730 205 000 Comision ...

1342 EUR/m2 | 32 m2

Giurgiului, Sector 1, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-1
Salvează căutarea