Imobiliare Sector 2 Fundeni Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 2 Fundeni Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Penthouse Duplex 5 Camere   Sun Lake Residence   2 Terase   Parcare Subterană  Clasa Energetica " A"
14

Penthouse Duplex 5 Camere Sun Lake Residence 2 Terase Parcare Subterană Clasa Energetica " A"

Vă propunem spre vânzare o proprietate exclusivistă de tip Penthouse Duplex, situată la etajele 10 și 11 în Blocul A al ansamblului Sun Lake Residence. Cu o compartimentare inteligentă și o vedere panoramică spectaculoasă asupra zonei de nord-est a Capitalei, această locuință reprezintă echilibrul perfect ...

1761 EUR/m2 | 142 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
SunLake Residence, Mobilat Utilat, Parcare - Prima inchiriere
9

Apartament modern, mobilat si utilat complet, aflat la prima inchiriere, bine compartimentat, amplasat intr-un bloc nou, retras de la strada. Interior elegant, cu finisaje moderne, bucatarie deschisa, camere inalte, ferestre panoramice, incalzire in pardoseala. Electrocasnice performante: cuptor electric, ...

49 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
3 Camere Mobilat si Utilat Modern - Complex pe Malul Lacului
15
6

Pozitie privilegiata chiar pe malul Lacului Fundeni, intre Colentina si Pantelimon, la 5 minute de Institutul si Spitalul Fundeni cu acces rapid la toate punctele importante din Sectorul 2: Mega Mall si Arena Nationala, Iancului, Bucur Obor, Zona comerciala Cora si metroul Costin Georgian. Localizat ...

1398 EUR/m2 | 89 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
3 CAMERE VEDERE SUPERBA SPRE LAC BLOC NOU FINALIZAT TERASA GENEROASA
19

Apartament 3 camere | Vedere liberă catre lac Apartament de 3 camere, complet finisat, situat în cadrul complexului rezidențial SunLake Residence, unul dintre cele mai apreciate proiecte din zona Fundeni – Colentina - Pantelimon. Apartamentul este luminos și bine compartimentat, dispune de două băi, ...

1608 EUR/m2 | 90 m2

fundeni, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apartament 2 camere, 2019, parter, parcare, Dobroesti, Fundeni, Dragonul Rosu
19

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 55 mp., situat in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 81.000 euro. Blocul este construit in 2019 si este compus din Subsol+ Parte+ 4 Etaje, apartamentul se afla la parter. Imobilul dispune ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere, 64 mp, bloc nou, finisaje lux, Dobroesti, Str Parului, Fundeni
19
3

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 64 mp., situat in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 88.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta in 2024, apartamentul ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera foarte spatioasa, bloc 2021, parcare si boxa, in Dobroesti, Fundeni, Marului
20

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera foarte spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp., situata in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 65.000 euro. Blocul este construit in 2021 si este compus din S+ P+ 3 Etaje, apartamentul se afla la etajul 2. Imobilul nu dispune de lift. Suprafata ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, parter, bloc 2019, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Dragonul Rosu
19
1

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera, 44 mp + gradina 100 mp, bloc nou, Dobroesti, Fundeni, Parului
8
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera, spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp. si gradina proprie de 100 mp, situata in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 80.000 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in ...

1818 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, parter din 4, Dobroesti, Fundeni, Marului
20
4

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Particular închiriez garsonieră
7

Particular închiriez garsonieră

Proprietar, închirierez o garsonieră, pe Șoseaua Fundeni ,etajul 3 ( nu există lift) , complet utilată și mobilată. Aceasta are gresie , faianță, parchet, aer condiționat , centrală proprie , toate utilitățile contorizate în exterior , pază , camere de supraveghere în exterior , intrare separată deschisă ...

25 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

apartament 2 camere-fundeni-spital-parcare proprie-centrala proprie-modern
12

apartament 2 camere: loc de parcare privat, bloc nou (8 apartamente), et. 2 3, complet mobilat și utilat, prima închiriere, pretabil termen lung, centrală termică, AC, 2 balcoane închise, internet mare viteză, termopan.

62 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona  Fundeni
3
1

Garsoniera zona Fundeni

Se inchiriaza garsoniera in zona Spitalului Fundeni, cu o suprafata a imobilului de 25 mp. beneficiaza de AC si internet. Situata la etajul 2. Acces facil la STB. O zona linistita.

25 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera Fundeni
4
46

Inchiriere garsoniera Fundeni

Inchiriez garsoniera in zona Fundeni, situata la parter si o suprafata de 38mp. Imobilul este petfriendly, dispune de centrala proprie si este amplasat in apropierea statiilor mijloacelor de transport.

38 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Fundeni