Imobiliare Sector 2 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 2 Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere in zona Colentina
6
31

Apartament 2 camere in zona Colentina

Apartment 2 camera, confort 1, etaj 6, situat in zona Colentina, Sector 2, mobilat si utilat, 47mp2.

47 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Pantelimon
16
9

Garsoniera in zona Pantelimon

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Pantelimon are centrala pe gaz, este la etaj 4, la 6 minute (mers pe jos) de metrou Republica.Tramvai 14 si 55,STB 104 aer conditionat. Este complet mobilata si utilata complet. Are o suprafata utila de 38mp

38 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Morarilor
3
27

Garsoniera in zona Morarilor

Oferim spre inchiriere garsoniera mobilata si utilata morarilor, mega mall, 39mp, etaj 3. Inchiriere imediata

39 m2

Morarilor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
0% Comision - Apartament de vanzare in zona Basarabia/Arena Nationala
18

Apartament 2 camere de vânzare – zonă liniștită | Aproape de Arena Națională | Renovat Se oferă spre vânzare un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat într-o zonă curată și liniștită, retras de la bulevard, ceea ce oferă un plus de confort și intimitate. Proprietatea se află în apropiere de ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

basarabia, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE -IANCU DE HUNEDOARA/ LANGA GUVERN
5

APARTAMENT 3 CAMERE -IANCU DE HUNEDOARA/ LANGA GUVERN

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere semidecomandat situat in zona Guvernului , pe bulevardul Iancu de Hunedoara. Imobilul se afla intr-un bloc de apartamente construit in anul 1967, la etajul1 din 8, si detine o suprafata utila de 68mp. ...

2596 EUR/m2 | 68 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere confort 1 Decomandat Colentina- Maior Băcilă
20
1

Vă oferim spre cumpărare un apartament de 3 camere decomandat, confort 1, situat la etajul 2 al unul imobil solid de 4 etaje construit în 1986 și reabilitat termic în 2023. Apartamentul este frumos compartimentat cu un living mare de peste 18mp ce oferă acces și spre un balcon, balcon care are acces ...

2308 EUR/m2 | 65 m2

colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Spatiu Comercial Stradal Șoseaua Colentina zona Teiul Doamnei Suveica
20

Vă ofer posibilitatea de a închiria un spațiu bine amplasat pretabil pentru diverse activități economice. Spațiul se află într-un ansamblu rezidențial nou situat pe Șoseaua Colentina la mică distanță de intersecția străzii Teiul Doamnei cu Șoseaua Colentina, la o stație de Piața Obor și la mai puțin ...

72 m2

colentina, Sector 2, Bucuresti

Spatiu Comercial Frumos si Modern UltraCentral
9
1

Spatiu Comercial Frumos si Modern UltraCentral

In apropiere de Calea Mosilor, intr-o zona in care se imbina arhitectura Bucurestiului de odinioara cu frumoasele cladiri noi, la parterul unui bloc modern construit in 2014, exista un spatiu comercial open space, ideal activitati comerciale si pentru activitati de birou, cabinet, laborator food, ...

3500 EUR/m2 | 50 m2

mosilor, Sector 2, Bucuresti

20

Vă ofer posibilitatea de a cumpăra un spațiu bine amplasat pretabil pentru diverse activități economice. Spațiul se află într-un ansamblu rezidențial nou situat pe Șoseaua Colentina la mică distanță de intersecția străzii Teiul Doamnei cu Șoseaua Colentina, la o stație de Piața Obor și la mai puțin ...

8333 EUR/m2 | 72 m2

colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
3 Camere - Bd. Chisinau nr. 15
10
1

3 Camere - Bd. Chisinau nr. 15

Agentia imobiliara POVIL va propune spre inchiriere un apartament de 3 camere situat pe Bd. Chisinau la nr. 15, la 2 minute de mers de intersectia Delfinului. Etaj - Parter. Bloc construit in 1981, reabilitat termic si fara risc seismic. Apartamentul este complet mobilat si utilat cu: AC, Tv, masina ...

67 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Spatiu productie, 70mp, parter in cladire de 4 etaje, la 300m de Hala Obor
1
2

Spatiu productie, 70mp, parter, in cladire de 4 etaje consolidata, parcare, acces stradal, la 300m de Hala Obor, pret 100.000 Euro, tel.

Obor, Sector 2, Bucuresti

Inchiriere Spatiu Comercial Stradal Pantelimon 352   Parter bloc
10
3

Inchiriere Spatiu Comercial Stradal Pantelimon 352 Parter bloc

Inchiriez spatiu comercial stradal la parter de bloc cu toate utilitatile in sos. Pantelimon 352 bl 2 parter cu suprafata de 140 mp. Mai multe info in poze. In poze spatiul CRIPAL

140 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Închiriere spațiu în clinica stomatologică ultracentrală   Cabinet nou, complet utilat, avizat

Închiriere spațiu în clinica stomatologică ultracentrală Cabinet nou, complet utilat, avizat

Închiriere spațiu în clinica stomatologică ultracentrală Cabinet nou, complet utilat, gata de utilizare! Oferim spre închiriere tură într-un spațiu medical modern și autorizat, amplasat în zona ultra-centrală, Universitate, la doar 1 minut de stația de metrou. Clinica este situată la parter, cu vizibilitate ...

50 m2

Sector 2, Bucuresti

Lacul Tei-Petricani
3
1

Lacul Tei-Petricani

Teren in zona Petricani, la 800 m de iesirea A3, Fabrica de Glucoza, toate utilitatile la poarta, curent pe teren, PUD aprobat 2025 cu valabilitate 3 ani si urmatorii indicatori urbanistici: POT 45%, CUT 1,3, S desfasurata 200 mp, H max 10 m, S+P+2E, intabulat, acte la zi. Terenul are un potential enorm, ...

172 m2

Sector 2, Bucuresti

Obor - Iancului, apartament 3 camere tip duplex
8

Obor - Iancului, apartament 3 camere tip duplex

Obor - Iancului, apartament 3 camere tip duplex, etaj 5 6, mobilat si utilat complet, aer conditionat, centrala proprie pe gaz, bloc izolat termic, cost intretinere redus, lift, constructie 2012, 5 minute distanta de metrou Obor sau Iancului

50 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vilă de vanzare Dorobanti-Floreasca–locuit / sediu firmă / comercial
20

Caminul tau poate fi aici sau afacerea ta poate funcționa într-o vilă din zona Dorobanti- Floreasca. Pe strada Soldat Neagu Florea, la doar câțiva pași de One Galery / One Mircea Eliade, se vinde o vilă potrivită pentru familii sau companii și antreprenori care caută o casa sau un sediu ușor de găsit, ...

3985 EUR/m2 | 389 m2

dorobanti, Sector 2, Bucuresti

Pantelimon Cora 2 camere confort 1
1
92

Pantelimon Cora 2 camere confort 1

Pantelimon Cora 72.200 Caracteristici Circular Etaj 8 din 10 M Descriere 2 camere, confort 1, circular, decomandat, stradal, 7 10, bloc reabilitat, acte la zi Zero șapte șase șase opt șase doi cinci șase noua

1450 EUR/m2 | 50 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Vand 2 locuri de veci Cimitirul Colentina-Reinvierii 2

Vand 2 locuri de veci Cimitirul Colentina-Reinvierii

Vand 2 locuri de veci Cimitirul Colentina-Reinvierii - la cca 50 m in spatele capelei (dreapta).

Sector 2, Bucuresti

Pachet cladire matriterie si cladire productie/ depozit Baicului 82
10
3

ALTE DETALII Vanzare pachet "Hala productie-depozitare- Florica Pantazi 1" si "Corp 3-matriterie-Baicului 82A" Hala din Florica Pantazi 1 se poate vinde si separat.. Corp 3: Constructie cadre beton ,caramida, acoperis table Utilitati: - alimentare energie electrica ,tensiune medie, transformator 1000KVA o ...

1681 EUR/m2 | 3,570 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Inchiriere spatii birouri/ depozitare arhiva - Sos Industriilor
7

Inchiriere - doua spatii pentru birouri/ depozitare arhiva sau alte bunuri: 29,7mp si 43mp, total 72.7 mp. Se inchiriaza individual. Situate la etaj 1, in zona industriala Pantelimon. Intrare separata, grup sanitar comun pe etaj. Disponibile imediat.

73 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere Colentina Maior Bacila
10

Apartament 4 camere Colentina Maior Bacila

Compania imobiliara Apulum 94 ofera spre vanzare apartament 4 camere situat in Colentina, zona Maior Bacila, la parter/8 , in bloc reabilitat si izolat termic, cu o suprafata totala de 90 mp, semidecomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise cu termopan. centrala proprie, gresie, faianta, parchet

1529 EUR/m2 | 85 m2

colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
3 CAMERE VEDERE SUPERBA SPRE LAC BLOC NOU FINALIZAT TERASA GENEROASA
19
1

Apartament 3 camere | Vedere liberă catre lac Apartament de 3 camere, complet finisat, situat în cadrul complexului rezidențial SunLake Residence, unul dintre cele mai apreciate proiecte din zona Fundeni – Colentina - Pantelimon. Apartamentul este luminos și bine compartimentat, dispune de două băi, ...

1608 EUR/m2 | 90 m2

fundeni, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere - Lacul Tei - Metrou Stefan cel Mare
10
5

Apartament 2 camere - Lacul Tei - Metrou Stefan cel Mare

Apartament de 2 camere decomandat, 39 mp utili, etaj 10 10, balcon, bucatarie inchisa, vedere libera cu o priveliste superba, situat in zona Lacul Tei - Str. Grigore Moisil, la doar 20 - 22 minute de statia de metrou Stefan cel Mare. Imobilul este situat intr-o zona linistita, cu acces rapid catre scoli, ...

1923 EUR/m2 | 39 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere,decomandat, Bucuresti, zona Doamna Ghica, 70mp, 111.500euro
10

VAND APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDAT , str. DOANMA GHICA NR 8 AN DE CONSTRUCTIE 1975 ,NECESITA RENOVARE, APOMETRE, REBILITAT TERMIC. VEDERE CATRE PARCUL PLUMBUITA PRET FINAL 111500 EURO

1828 EUR/m2 | 61 m2

Sector 2, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-2
Salvează căutarea