Imobiliare Sector 2 Bucuresti

Promovat
Se inchiriaza garsoniera pe soseaua Colentina
3
151

Se inchiriaza garsoniera pe soseaua Colentina

Se inchiriaza garsoniera pe soseaua Colentina, vis-a-vis de Dristor Kebab, langa sectia 7, aproape statie ratb, parcul Plumbuita, statia de metrou Obor la 7 minute, Kaufland si Mall Veranda aproape. Situat la etajul 1 dispune de o suprafata utila de 32 mp2.

32 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Fundeni
4

Garsoniera zona Fundeni

Se inchiriaza garsoniera in Sectorul 2 in zona Fundeni. Este disponibila imediat, recent renovata, complet mobilata si utilata. Aproape de mijloc de transport in comun, se poate ajunge foarte rapid si la Complexul Comercial. Este semidecomandata si dispune de o suprafata de 37mp, fiind la etajul 1 al ...

37 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
garsoniera moderna in zona Stefan Cel Mare
4
78

garsoniera moderna in zona Stefan Cel Mare

Inchiriez garsoniera moderna, mobilata si utilata cu finisaje de calitate. Garsoniera are 32mp, se afla la etajul 1 si asigura tot confortul. Cheltuieli mici la intretinere si foarte calduroasa. Pentru mai multe detalii puteti suna la numarul afisat.

32 m2

Stefan+cel+Mare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Iancului
5
62

Apartament 2 camere zona Iancului

Inchiriez ap 2 camere complet mobilat si utilat modern 50mp. Dispune de TV, internet wireless, frigider, aragaz, cuptor, geam termopan. Disponibil imediat

50 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonieră zona  Piața Iancului
3

Garsonieră zona Piața Iancului

Suprafață: 32 mp Etaj: 2 din 8 Bloc izolat termic, apartament renovat recent Mobilată complet, cu pat dublu, dulap spațios, birou Bucătărie separată, baie cu duș modern La 3 minute de metrou Piața Iancului și stații STB (tramvaie 1, 21, autobuze 135, 311) Ideală pentru studenții de la Universitatea București ...

32 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Închiriez apartament 2 camere, bloc nou, Calea Călărașilor
10
3

Închiriez apartament 2 camere, bloc nou, Calea Călărașilor

Închiriez apartament 2 camere, situat în zona Calea Călărași, la 5 minute de mers de stațiile de metrou Iancului și Muncii, în apropiere de Piața Alba Iulia. Apartamentul este într-un bloc nou, finalizat în 2019, mobilat modern și utilat complet, cu o terasa superba de 30 M2. Proprietatea are și boxa ...

86 m2

Calea Calarasilor, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere magazinul bucur obor
10
1

Apartament 2 camere magazinul bucur obor

Propietar,Vând apartament cu 2 camere decomandat 55.4 mp renovat complet, bloc fără risc seismic din anul 1975 deasupra magazinului Bucur Obor la etajul 2 din 10 cu doua balcoane mari la bucatrie si pe toata lungimea dormitorului si a salonului, posibilitate de montare centrala termica proprie, în zona ...

2544 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Colentina - spital fundeni, stradal doua camere decomandat, bloc 2017, liber, parcare proprie
7
3

Colentina - spital fundeni, stradal doua camere decomandat, 61 mp cu balcon de 4 mp, bloc din 2017 unic proprietar - renovat recent, etaj 3 3+ pod izolat si cu scara interioara ce poate fi folosit pt depozitare cumparat cu acte, loc de parcare cumparat in acte in curtea interioara cu deschidere din telecomanda, ...

21700 EUR/m2 | 5 m2

Sector 2, Bucuresti

Vila de vânzare (parter etaj 1 etaj 2)si anexe
9

Vila de vânzare (parter etaj 1 etaj 2)si anexe

Descoperă oportunitatea perfecta de a deveni proprietar al unei case spațioase și versatile situata într-o zona liniștită din București zona Fundeni Detalii propietate:casa cu 2 etaje(parter etaj 1 si etaj 2) foarte solida construita din cărămidă. Suprafața utila a casei este de 340 mp. Proprietatea ...

726 EUR/m2 | 620 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament de vanzare 2 camere
8
3

Apartament de vanzare 2 camere

Apartament de vanzare 2 camere decomandat

1778 EUR/m2 | 54 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere - Bd. Basarabia sec 2 - Proprietar
9
2

Apartament 2 camere - Bd. Basarabia sec 2 - Proprietar

De vânzare apartament 2 camere Bld. Basarabia Ideal pentru renovare și personalizare ! Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, etaj 8 din 9, situat într-un bloc liniștit,, cu o suprafață de 51 mp. (47 mp s.u.) Caracteristici: - Suprafață: 51 mp (47 mp s.u.) - Compartimentare: 2 camere, 1 baie, ...

1830 EUR/m2 | 47 m2

Morarilor, Sector 2, Bucuresti

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou
5

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou

Apartament cu 2 camere, etajul 8, renovat, avand CENTRALA de apartament, luminos, spatios, bine compartimentat, mobilat si utilat, aer conditionat, balcon inchis, bun de mutat. COD P2059

2130 EUR/m2 | 54 m2

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere  - Piata Iancului - Mihai Bravu
17
1

Apartament 2 camere - Piata Iancului - Mihai Bravu

Top Home Advisors va propune spre inchiriere un apartament de 2 camere, mobilat modern si utilat, situat la etajul 4/10, dotat cu A/C. Termen de inchiriere minim 12 luni, avans 1+1 garantie. Liber Nu se accepta animale de companie! Avem prezentare video! Comision agentie 50% +TVA

55 m2

iancului, Sector 2, Bucuresti

Inchiriere apartament 2 camere, Doamna Ghica, Colentina
20

Inchiriere apartament 2 camere, Doamna Ghica, Colentina

REM IMOBILIARE va ofera spre inchiriere, in Cartierul Colentina, Doamna Ghica, un apartament de 2 camere, decomandat, deosebit, 60 mp, etaj 2 din 8.  Apartamentul este mobilat si utilat modern, foarte spatios, dispune de aer conditiona. Blocul este amplasat pe str Pancota, aproape de Doamna Ghica, ...

60 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera, 44 mp + gradina 100 mp, bloc nou, Dobroesti, Fundeni, Parului
16
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera, spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp. si gradina proprie de 100 mp, situata in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 79.000 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in ...

1795 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere, 64 mp, bloc nou, finisaje lux, Dobroesti, Str Parului, Fundeni
19
3

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 64 mp., situat in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 88.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta in 2024, apartamentul ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

vind cafenea bucuresti
3
5

vind cafenea bucuresti

vind cafenea București sec 2, zona cu vad bun .

10 m2

Mosilor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Aviatiei- Barbu Vacarescu- Fabrica de Glucoza- Belvedere Rezidence
16
2

Top Home Advisors va propune spre inchiriere un superb apartament de 3 camere situat in complexul Belvedere Rezidence la etajul 1, mobilat si utilat complet, cu 2 grupuri sanitare si loc de parcare inclus. Termen minim de inchiriere 12 luni, avans 1 +1 garantie Pret: 1.100 euro TVA inclus si loc de ...

15 EUR/m2 | 73 m2

aviatiei, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera  zona Baicului
3
1

Garsoniera zona Baicului

Garoniera decomandata, confort 1, situat in zona Baicului, disponibil la etajul 2 din cu o suprafata utila de 32 mp. Garsoniera este complet mobilat si utilat . Zona linistita, vecini civilizati. In proximitate: Mega Mall, magazine, scoli, centre comerciale,disponibilitate imediata.

32 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Închiriez garsonieră   Zona Iancului
5
14

Închiriez garsonieră Zona Iancului

Închiriez garsonieră situată în Sector 2 Zona Iancului Suprafață: 33 mp Etaj: 10 din 10 Recent renovată, gata de mutare. Zonă liniștită și acces facil la mijloace de transport

33 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
4 Camere Mosilor - 7 min Metrou Bucur Obor
17
1

4 Camere Mosilor - 7 min Metrou Bucur Obor

Agentia imobiliara POVIL va propune spre inchiriere un apartament de 4 camere situat pe Calea Mosilor ne. 229. Etaj 4 din 10 Bloc construit 1982, reabilitat termic si fara risc seismic. 2 grupuri sanitare Apartamentul a fost renovat recent, mobilier nou, electrocasnice noi. Apartamentul este utilat ...

84 m2

Mosilor, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră de vânzare proprietar
9
1

Garsonieră de vânzare proprietar

Garsonieră decomandată, 15 mp, 4 ok 4, centrala de apartament, mobilata, gresie faianță, termopan, ușă metalică. Al. Pantelimon. Foarte aproape de mijloacele de transport - stb 14, 36, 55, 102, 104, la 2 stații de autobuz este metroul - Costin Georgian. 32000 euro

2133 EUR/m2 | 15 m2

Sector 2, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-2
Salvează căutarea